0

wordpress get_posts | راهنمای گام به گام نحوه استفاده از این عملکرد

بازدید 9


Word_ Get_Posts - راهنمای آسان برای استفاده از این عملکرد

همانطور که در مورد وردپرس اطلاعات بیشتری کسب می کنید و شروع به توسعه صفحات سفارشی با آن می کنید ، یکی از ویژگی هایی که اغلب مجبور به استفاده از آن هستید عملکرد get_post وردپرس.

این عملکرد قدرتمند دقیقاً همانطور که از نام آن مشخص است عمل می کند. آی تی شما را قادر به بازیابی می کند نوشته ها از پایگاه داده، که سپس می توانید در یک صفحه نمایش دهید.

فراتر از پست ها ، جالب است بدانید که هر چیزی که در جدول wp-posts ذخیره شده است با استفاده از این تابع قابل بازیابی است. این شامل صفحات و انواع پست سفارشی.

سناریوهای زیادی وجود دارد که در آن شما نیاز به استفاده از این عملکرد دارید. به عنوان مثال ، فرض کنید شما می خواهید صفحه ای ایجاد کنید که همه را نمایش دهد نوشته ها با دسته “آموزش وردپرس”. با عملکرد get_posts وردپرس به راحتی می توانید این کار را انجام دهید.

اما چگونه؟

در این مقاله ، ما به شما نشان خواهیم داد که این عملکرد چگونه کار می کند و چگونه می توانید از آن برای بازیابی و نمایش پست ها استفاده کنید ، صفحات، و انواع سفارشی.

بیا شروع کنیم.

محتوا:

 1. زمان استفاده از get_posts
 2. نحوه عملکرد get_post ها چگونه است
 3. نمای کلی پارامترهای get_posts
 4. بازیابی پست ها با get_post ها
 5. ارسال پست ها با عملکرد get_posts وردپرس
 6. نتیجه

زمان استفاده از get_posts

هسته وردپرس روشهای مختلفی را برای توسعه دهندگان برای دستکاری جدول wp_post فراهم می کند. تابع get_posts یکی از روشهای موجود است. در اینجا موارد استفاده برای عملکرد وردپرس آورده شده است.

اگر سایت وردپرس شما چندین نویسنده دارد و شما باید برای هر نویسنده یک صفحه سفارشی ایجاد کنید ، عملکرد get_posts می تواند ابزاری مفید برای دستیابی آسان به این هدف باشد.

در مرحله دوم ، tعملکرد او راهی آسان برای نمایش پست ها در صفحات خاص فراهم می کند یا اگر می خواهید پست ها را توسط فیلتر کنید دسته بندی. همچنین ، می توانید پیشرفته عمل کنید س quالات استفاده كردن طبقه بندی های سفارشی یا پست سفارشی انواع

نحوه عملکرد get_post ها چگونه است

در وردپرس get_posts یک است PHP عملکردی که می تواند برای بازیابی پست ها (پست ها ، صفحات و انواع پست های سفارشی) از پایگاه داده بر اساس پارامترهای جستجوی خاص

می توانید فیلترهای سفارشی ، طبقه بندی ها و سایر پارامترها را برای کنترل نتایج جستجو جستجو کنید. این تابع یک آرگومان می گیرد که آرایه ای از پارامترهایی است که می خواهید از پایگاه داده پرس و جو کنید.

$ args = آرایه (
# برخی پارامترها
)
post_list = get_posts ($ args) ؛

کد بالا کاربرد اصلی این عملکرد را نشان می دهد. از متغیر $ args برای تعریف مجموعه پارامترها و فیلترها استفاده می شود مانند post_status ، طبقه بندی (دسته یا برچسب ها) ، نوع پست، و غیره.

هنگامی که شما تابع get_posts را فراخوانی می کنید ، این متغیر بعنوان یک پارامتر منتقل می شود.

تابع get_posts آرایه ای از اشیا W WP_Posts را برمی گرداند که می توانید برای نمایش پست ها در یک صفحه حلقه کنید. در وب سایت شما در بخش بعدی ، نحوه بازیابی پست ها با استفاده از این عملکرد را به شما نشان خواهیم داد.

نمای کلی پارامترهای get_posts

قبل از اینکه نحوه بازیابی پست ها از جدول wp_posts را با استفاده از این تابع به شما نشان دهیم ، اجازه دهید ابتدا تمام پارامترهای موجود برای ایجاد درخواست های سفارشی را مرور کنیم.

بسته به نوع سوالی که قصد ساخت آن را دارید ، ممکن است مجبور باشید از یک یا برخی از پارامترهای زیر استفاده کنید.

 • پارامترهای نویسنده
 • پارامترهای دسته بندی
 • پارامترهای تاریخ
 • پارامترهای ارسال و صفحه
 • پارامترهای رمز عبور
 • پارامترهای نوع ارسال
 • پارامترهای برچسب
 • پارامترهای طبقه بندی سفارشی
 • پارامترهای جستجو
 • پارامترهای سفارش و سفارش
 • پارامترهای زمینه سفارشی ، یعنی پارامترهای ارسال متا
 • پارامترهای مجوز
 • پارامترهای نوع Mime
 • پارامترهای ذخیره
 • پارامترهای زمینه های بازگشت

لیست بالا شامل 15 پارامتر پرس و جو ارائه شده توسط هسته وردپرس است ، اما ممکن است همیشه از همه آنها استفاده نکنید.

پارامترهای پرس و جو که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند

در اینجا چند پارامتر معمولاً مورد استفاده برای ایجاد درخواست های سفارشی آورده شده است.

‘تعداد پست’

این پارامتر تعداد اشیا post پست را برای بازیابی از درخواست سفارشی مشخص می کند. به طور پیش فرض ، عملکرد 5 پست اخیر را بازیابی می کند. اگر از -1 استفاده کنید ، عملکرد همه پست ها را از پایگاه داده شما بازیابی می کند. در مثال زیر ، ما می خواهیم پرس و جو برای بازگرداندن 15 پست باشد.

$ args = array (‘numberposts’ => 15)

‘post_type’

با این کار می توانید نوع محتوا را برای بازیابی از درخواست سفارشی خود انتخاب کنید. عملکرد پشتیبانی می کند پست ها ، صفحات یا انواع پست های سفارشی. مقدار پیش فرض “ارسال” است که باعث جذب پست های وبلاگ شما می شود. در مثال زیر ، ما می خواهیم به جای آن صفحات را بازیابی کنیم.

$ args = array (‘post_type’ => ‘صفحه’)

‘سفارش توسط’

این پارامتر به شما امکان می دهد نحوه مرتب سازی نتیجه را از درخواست خود انتخاب کنید. مقادیری که می توانید برای این پارامتر استفاده کنید شامل: تاریخ ، رند ، نظر_ حساب و هیچکدام. پارامترهای پیشرفته فیلتر وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید مانند کلید متا (کلید متا) و مقدار متا (متا_ارزش).

‘سفارش’

این با پارامتر order_by کار می کند. پس از انتخاب پارامتر مرتب سازی ، می توانید از “ترتیب” برای تعیین نحوه نمایش نتیجه استفاده کنید. گزینه های موجود شامل ASC (ترتیب صعودی) و DESC (ترتیب نزولی).

$ args = array (‘order_by’ => ‘comment_count’، ‘order’ => ‘ASC’)

‘دسته بندی’

این پارامتر به شما امکان می دهد برای فیلتر کردن مطلب ، دسته ای برای پست انتخاب کنید. طول می کشد شناسه یا لیستی از شناسه های رده با استفاده از ویرگول از هم جدا شده اند.

$ args = array (‘category’ => 1)

‘عبارتند از’ و “حذف”

از هر دو پارامتر برای تعیین آرایه ای از شناسه های پست استفاده می شود که به ترتیب شامل یا حذف می شوند.

اگر از پارامتر “شامل” استفاده کنید ، این فقط پست های متناسب با آن را بازیابی می کند شناسه ها شما در آرایه مشخص می کنید. با استفاده از “رد کردن” پست یا پست ها را به استثنای موارد موجود در آرایه بازیابی می شود.

$ args = آرایه (
‘شامل’ => آرایه (1،2،3) ،
‘բացառ کردن’ => آرایه (6،7،8)
)

‘post_status’

این پارامتر به شما امکان می دهد پست ها را بر اساس وضعیت آنها بازیابی کنید. به طور پیش فرض ، این همه پست های دارای وضعیت “انتشار” را بازیابی می کند. سایر وضعیت های موجود در پست شامل پیش نویس ، معلق ، آینده ، و حذف شده ها است.

$ args = array (‘post_status’ => ‘انتشار’)

بازیابی پست های وردپرس با عملکرد get_posts

اکنون که با پارامترهای موجود در تابع get_posts آشنا شدیم ، پرس و جوهای ساده را با استفاده از برخی پارامترها برای ایجاد لیست پست ها انجام خواهیم داد.

قبل از شروع ، ما توصیه می کنیم کد را بر روی a آزمایش کنید سایت صحنه سازی یا نصب محلی روی رایانه همچنین، از سایت خود پشتیبان تهیه کنید قبل از فشار دادن کد به سایت زنده خود.

برای استفاده از این عملکرد ، باید یک فایل الگوی تم را ویرایش کنید. با رفتن به می توانید به الگوهای خود دسترسی پیدا کنید ظاهر >> ویرایشگر تم در شما داشبورد WP. در این مثال ، ما به شما نشان می دهیم که چگونه لیست پست ها را بازیابی کرده و در صفحه وبلاگ خود نمایش دهید. در این صورت ، باید کد زیر را در قالب blog.php جایگذاری کنید.

Sidenote: اگر این الگو وجود ندارد ، ممکن است مجبور شوید آن را ایجاد کنید. ما را ببینید راهنمای ایجاد الگوهای سفارشی. همچنین ، اگر در حال ایجاد الگوی جدیدی هستید ، تمام کدهای زیر باید بین برچسب های php باز و بسته شوند. یعنی <؟ php all_code_here؟>.

این کد را کپی کرده و در قالب blog.php خود جای گذاری کنید.

$ args = آرایه (
‘numberposts’ => 20 ،
‘post_type’ => ‘پست’ ،
‘order_by’ => ‘comment_count’ ،
‘order’ => ‘ASC’،)؛ $ posts_list = get_posts ($ args)؛

کد بالا مجموعه ای از پست های wp را بازیابی می کند. ما پارامترهای سفارشی را برای بازیابی لیستی از 20 پست اول تنظیم می کنیم.

علاوه بر این ، ما از پارامتر order_by برای ترتیب نتایج به ترتیب صعودی تعداد نظرات استفاده می کنیم. این به این معنی است که پست هایی که بیشترین نظر را دارند ابتدا نمایش داده می شوند.

در آخر ، ما تابع get_posts را فراخوانی می کنیم و نتایج را در متغیر $ posts_list ذخیره می کنیم.

نحوه نمایش پست ها با عملکرد get_posts وردپرس

در بخش بالا ، از تابع getposts وردپرس برای بازیابی لیستی از اشیا post پست استفاده کردیم.

اکنون ، ما نتایج را با استفاده از حلقه پی اچ پی PHP در وردپرس در یک صفحه نمایش خواهیم داد. کد زیر را در قالب blog.php کپی و جایگذاری کنید ، درست در زیر کدی که در بخش بالا جایگذاری کردیم.

if (! خالی ($ posts_list)) {
$ output = ‘

  ‘؛
  foreach ($ posts_list به عنوان $ p) {
  $ output. = “

 • شناسه). ‘”>”
  . $ p-> post_title. ‘
 • ‘؛
  }
  $ output. = ‘

   ‘؛
   } echo $ خروجی ؟؟ ‘ متاسفم هیچ پستی برای معیارهای مشخص شده شما وجود ندارد! ‘؛

پس از بازیابی لیستی از اشیا w wp_post ، ما از چرخه foreach برای آرایه ارسال ها استفاده می کنیم و سپس پیوندی با پست ها ارائه می دهیم لینک ثابت و عنوان پست اگر از صفحه وبلاگ خود بازدید می کنید ، این لیست باید به صورت زیر نمایش داده شود.

نمایش پست ها با عملکرد get_posts وردپرس

یادداشت جانبی: برای این کار ، ممکن است مجبور شوید الگوی blog.php را به عنوان الگویی که در صفحه وبلاگ شما استفاده می شود ، انتخاب کنید.

الگوی blog.php را انتخاب کنید

اگر این الگو در لیست الگوهای شما وجود ندارد ، این کد را دقیقاً پس از برچسب باز PHP در بالای قالب blog.php خود اضافه کنید:

/ * نام الگو: الگوی وبلاگ * /

پارامترهای دیگری نیز در هر شی wp_post در دسترس است که می توانید در صفحه خود ارائه دهید. در زیر برخی از پارامترهای معمول پست استفاده می شود.

پارامترهای پست معمولاً استفاده شده

 • شناسه: یک شناسه منحصر به فرد برای هر شی پست.
 • نویسنده پست: نویسنده پست با استفاده از پارامتر id نویسنده شناسایی شده است.
 • تاریخ ارسال: تاریخ و ساعت انتشار پست
 • پست_محتوا: محتوای اصلی یا متن اصلی پست.
 • زیرنویس: این عنوانی است که هنگام ایجاد پست تعیین می کنید
 • post_excerpt: خلاصه مختصر پست.
 • وضعیت post_status: مشخص می کند که یک پست منتشر می شود ، پیش نویس یا حذف شده است.
 • وضعیت نظر: بولی که اگر نظرات در صفحه مجاز باشد ، درست برگردد. در غیر این صورت ، نادرست برمی گردد.
 • post_modified: این تاریخ و زمان آخرین تغییر پست را نشان می دهد.
 • نوع post_type: نوع شی post ارسال را مشخص می کند. گزینه ها شامل انواع پست ، صفحه و پست سفارشی هستند.
 • comment_count: یک عدد صحیح است که تعداد کل را نشان می دهد نظرات روی یک پست خاص

پارامترهای دیگر را می توانید در جدول wp_post موجود در پایگاه داده وردپرس خود پیدا کنید. کافی است به بخش PHPmyadmin خود بروید میزبانی وردپرس.

phpmyadmin - وردپرس get_post

سایر انواع ارسال ها را با عملکرد get_posts وردپرس نمایش دهید

اگر می خواهید لیستی از صفحات را در وب سایت خود نمایش دهید ، به سادگی پارامتر post_type را به صفحه تغییر دهید. برای این منظور ، کد زیر را کپی و پیست کنید.

$ args = آرایه (
‘numberposts’ => 10 ،
‘post_type’ => ‘صفحه’ ،
)؛ $ page_list = get_posts ($ args)؛ if (! خالی ($ page_list)) {
$ output = ‘

  ‘؛
  foreach ($ page_list به عنوان $ p) {
  $ output. = “

 • شناسه). ‘”>”
  . $ p-> post_title. ‘
 • ‘؛
  }
  $ output. = ‘

   ‘؛
   } echo $ خروجی ؟؟ ‘ متاسفم هیچ پستی برای معیارهای مشخص شده شما وجود ندارد! ‘؛

همچنین می توانید از این عملکرد برای استفاده استفاده کنید نمایش کوئری های پیچیده برای نمایش لیست های سفارشی پست ها، و مجموعه نتیجه بر اساس فیلترهایی که استفاده می کنید سفارشی می شود.

در نمونه کد زیر ، نوع پست موسیقی را انتخاب کرده و با استفاده از پارامتر طبقه بندی آرایه ، نتایج را از یک ژانر خاص فیلتر کرده ایم.

$ args = آرایه (
‘post_type’ => ‘موسیقی’ ،
‘tax_query’ => آرایه (
آرایه(
‘taxonomy’ => ‘موسیقی_ ژانر’ ،
‘field’ => ‘حلزون حرکت کردن’ ،
‘terms’ => ‘بلوز’
)
) ،
)
$ custom_post = get_posts ($ args) ؛ اگر (! خالی ($ custom_post)) {
$ output = ‘

  ‘؛
  foreach ($ custom_post به عنوان $ p) {
  $ output. = “

 • شناسه). ‘”>”
  . $ p-> زیرنویس ‘
 • ‘؛
  }
  $ output. = ‘

   ‘؛
   }
   اکو $ خروجی ؟؟ ‘ متاسفم هیچ پستی برای معیارهای مشخص شده شما وجود ندارد! ‘؛

نتیجه گیری – وردپرس get_posts

get_posts عملکرد وردپرس ابزاری قدرتمند برای ایجاد نمایش داده های سفارشی و دستکاری جدول wp_post است.

این یک ابزار مفید برای توسعه دهندگان وردپرس است که قصد دارند یک صفحه یا بخشی در وب سایت ایجاد کنند تا پست ها را بر اساس برخی پارامترها نمایش دهد.

به عنوان مثال ، اگر می خواهید a اضافه کنید ویجت در سایت خود برای نمایش محبوب ترین پست ها در وب سایت خود ، می توانید از get_posts عملکرد و استفاده از نظر_ حساب کلمه کلیدی برای سفارش نتیجه.

این راهنما به شما نشان داده است که چگونه get_posts کار می کند و نحوه بازیابی و نمایش پست های وردپرس با استفاده از این عملکرد.

ادامه مقاله های مفید را بخوانید:

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  1  =