0

Walmart اکنون ساعت های لوکس دست دوم را می فروشد و ما از این موضوع عصبانی نیستیم

بازدید 19


این کتابچه راهنما ممکن است هنگام خرید از طریق پیوندهای موجود در سایت ما ، پورسانت کسب کند.

خوب ، ما را شوکه کرد رنگ: والمارت اکنون به عنوان یک نقش بازی می کند بازار برای ساعتهای لوکس دست دوم آره ، ما هم باورمان نمی شد. اما مطمئناً ما صفحه را اسکن کردیم و همه اعضای باند آنجا هستند. رولکس امگا بریتلینگ پاتک فیلیپ. و بیشتر. چیز دیگری که باورمان نمی شد: قیمت ها آنقدرها هم بد نیستند! آنها در واقع بسیار خوب هستند! بنابراین اگر مدتی است که به تماشای یک ساعت مچی قدیمی نگاه می کنید ، eBay یا سایر فروشندگان ویژه را اسکن می کنید ، ممکن است با فروتنی پیشنهاد کنیم (و نمی توانیم باور کنیم که قصد داریم این مطلب را بنویسیم) که والمارت ممکن است یک توقف ارزشمند در این راه باشد .

برای افشای کامل ، والمارت خود به طور مستقیم ساعت های لوکس نمی فروشد. در عوض ، وب سایت آن به عنوان یک بستر بازار برای خرده فروشان دیگر عمل می کند ، که احتمالاً مجبورند پوند گوشت خود را برای دسترسی به میلیون ها مشتری خود اهدا کنند. هنوز هم ، ساعت های لوکس مورد استفاده ما همه تضمین شده اصلی بودند ، که خود والمارت مسئولیت آن را بر عهده دارد و همه آنها با ضمانت یک سال یا بیشتر از طریق فروشندگان اصلی ارائه می شوند. علاوه بر این ، همه با توصیفات فوق العاده دقیق درباره نقص ، لکه ، ویژگی ها و لوازم جانبی خود ارائه شده اند ، که فقط برای چیزی مناسب است که چهار رقم یا بیشتر هزینه دارد.

راهنماهای مرتبط

و در این باره: به نظر می رسد قیمت ها اگر ارزان نباشند ، گرانتر از نرخ بازار نیستند. ما رولکس را با کمتر از 3000 دلار (یک امر نادر پس از رونق لوکس سال گذشته) پیدا کردیم ، و همچنین از چنین انتخاب گسترده ای تحت تأثیر قرار گرفتیم (بیش از 400 رولکس فقط ذکر شده اند). باز هم ، این تنها توسط شرکتی حاصل می شود که می تواند با خدمات میزبانی خود شبکه گسترده ای ایجاد کند و چه عواقبی دارد. در نتیجه ، Walmart ممکن است اولین توقف ما در هنگام مشاهده موارد موجود در بازار ثانویه باشد ، حتی اگر معامله بهتر یا گزینه دقیق تری را در جای دیگری پیدا کنیم.

مطمئناً تمام ساعت هایی که ما مطالعه کردیم با حمل و نقل رایگان همراه بود ، که حدس می زنیم قابل انتظار باشد ، اما خوشایند است که این شرکت مشتریان خود را از نظر نیکل تیره نمی کند.

ما همچنین از این سازمان قدردانی کردیم. ساعت رولکس مردانه می خواهید؟ یک صفحه برای آن وجود دارد. اما همچنین می توانید داده ها را با توجه به قیمت ، رنگ و موارد دیگر تکه تکه کنید. سلام ، متوجه شدیم که شما ممکن است از قبل دقیقاً بدانید که چه می خواهید. اما گاهی اوقات ساعت شما را انتخاب می کند و والمارت حداقل ابزاری برای صحبت کردن در اختیار شما قرار می دهد.

ممکن است بعضی از بچه ها فکر یک محصول قدیمی را هیجان زده نکنندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  16  =  22