0

Waco ‘MegaFactory’ خانه های مدولار را در نزدیکی مرکز آمازون می سازد – اخبار آمازون

بازدید 3


بیل کلیفتون ، تاجر Waco ، که نماینده بنیاد صنعتی Waco در هیئت مدیره توصیه های تشویقی است ، گفت که شرکت مورد نظر “سابقه طولانی ندارد ، اما برنامه های بلندپروازانه دارد”.

برنامه ها نیاز به کارخانه هایی در لس آنجلس ، فینیکس ، دالاس ، دنور ، شیکاگو ، نشویل ، آتلانتا ، میامی ، شارلوت ، نیویورک سیتی و بوستون دارد. شمال کالیفرنیا و جنوب غربی فلوریدا از امکانات منطقه ای برخوردار خواهند شد.

گرگ گلایم ، نماینده املاک تجاری Waco ، به طور خاص در مورد S2A اظهار نظر نکرد ، اما چشم اندازی در مورد توسعه اقتصادی ارائه داد.

گلیم می گوید: “ما در حال حاضر حدود 180،000 فوت مربع فضای صنعتی سوداگری داریم که مستقیماً در امازون در حال ساخت است.” “من در حال کار بر روی نزدیک به 500000 فوت مربع فضای صنعتی اضافی در بازار هستم. در حالی که ورود آمازون مطمئناً تأثیر قابل توجهی می گذارد ، اما آنها نیروی کششی برای فعالیتی نیستند که با ورود صنعت جدید به شهر شاهد آن هستیم. آنچه Waco ارائه می دهد قدرت طراحی است.

“ما از نظر استراتژیک در تگزاس واقع شده ایم. ما در I-35 هستیم. نیروی کار ما عملکرد خوبی دارد. رهبری شهر ما فوق العاده است. ما چندین کالج داریم که از استعدادهای بزرگ نیروی کار فارغ التحصیل می شوند. اینها همه نمونه هایی از چیزهایی است که من دائماً از ورود شرکت های جدید به بازار می شنوم. “

یک مجله تجاری ، مجله ساز ، شامل مشخصات S2A Modular و رئیس آن ، جان رولند است. این می گوید فاز اول MegaFactory ظرفیت تولید سالانه حدود 1000 خانه را دارد ، با محصولات اولیه از جمله مدل A ، با قیمت 129 دلار در فوت مربع و GreenLuxHome ، با شروع از 169 دلار در فوت مربع. ”منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

79  +    =  83