0

Tutor LMS v1.9.5: ایجاد محتوای چند زبانه با WPML Addon و موارد دیگر

بازدید 4


مدرس LMS با ویژگی های پیشرفته ای مانند یکپارچه سازی عناصر ، اطلاع رسانی فشار پیشرفته ، قابلیت های ملاقات آنلاین و موارد دیگر ، در گسترش آموزش آنلاین سهم عمده ای داشته است. ما بسیار خوشحالیم که می بینیم ویژگی های اخیر ما به شما کمک می کند دوره های آموزش الکترونیکی خود را به سطح جدیدی برسانید. و ، ما اضافه کردن بیشتر در آینده نیز ادامه خواهد داد.

 • جدید: افزودنی سازگاری WPML
 • جدید: گزینه بازپس گیری دوره
 • جدید: گزینه های فیلتر برای تلاش های مسابقه
 • بهبود: مدل عضویت برای ادغام طرفدار عضویت با حقوق
 • ثابت: پیوستهایی که برای تکالیف حذف شده از سرور حذف نمی شوند

معرفی سازگاری با WPML

WPML افزونه ای است که به سایت شما کمک می کند چندزبانه شود و توجه مخاطبان جهانی را به زبان مادری خود جلب کند.

برای شروع کار با یکپارچه سازی WPML ، کافی است WMSL چند زبانه CMS را از wp-admin → مدرس LMS → WPML چند زبانه CMS و افزونه را فعال کنید.

WPML را از لیست افزودنی Tutor LMS فعال کنید

بعد از فعال کردن افزونه ، زبانهایی را که می خواهید سایت خود را ترجمه کنید از تنظیمات WPML Language مانند آلمانی ، هندی ، عربی ، عبری و غیره اضافه کنید.

اکنون می توانید با زبانهای جدیدی که از تنظیمات انتخاب کرده اید ، گزینه ترجمه را در صفحه ویرایشگر دوره خود مشاهده کنید.

ترجمه یک دوره از ویرایشگر دوره Tutor LMS

پس از کلیک بر روی دکمه + ، یک دوره مشابه ایجاد خواهید کرد که شامل مطالب مربوط به دوره اصلی است ، بنابراین می توانید محتوای ترجمه شده خود را جایگزین آن کنید. دوره جدید به طور خودکار با دوره زبان اصلی ترسیم می شود. مطالب ترجمه شده دوره را به زبانی که انتخاب کرده اید اعمال کنید و تغییرات را اعمال کنید.

تبریک می گویم! کاربران شما اکنون می توانند نسخه ترجمه شده دوره ای را که ترجمه کرده اید انتخاب کنند. هنگامی که آنها در یک صفحه دوره قرار گرفتند ، کاربران می توانند از طریق گزینه تغییر منوی زبان به نسخه ترجمه شده ای که با آن راحت هستند تغییر دهند.

همچنین می توانید مراجعه کنید مستندات برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد افزونه WPML.

اکنون دانشجویان می توانند یک دوره را دوباره بگذرانند

با آخرین به روزرسانی Tutor LMS ، ما از معرفی ویژگی بازپس گیری دوره بسیار هیجان زده هستیم. اگر گزینه Course Retake را از تنظیمات دوره Tutor LMS فعال کنید ، دانش آموزان شما در صورت تمایل می توانند یک دوره را مجدداً بگذرانند.

پس از اتمام دوره ، اکنون دکمه “Retake This Course” برای دانشجویان ظاهر می شود. در صورت تمایل به گذراندن دوره ای که ممکن است بخواهند ، گزینه های زیر به آنها ارائه می شود.

آنها می توانند سوابق پایان دوره قبلی خود را مجدداً تنظیم کرده و از ابتدا شروع کنند. یا اگر آنها بخواهند می توانند قبلی خود را حفظ کنند و دوباره دوره را طی کنند. انتخاب به عهده دانشجو است.

به روزرسانی طراحی و معماری برای ادغام عضویت پرداخت شده

برخی از مشتریان ما اشکالی را در مورد عدم عضویت در وب سایت کامل گزارش کردند. هنگامی که ایده های آینده ما را برای ویژگی های عضویت در Tutor LMS بررسی و مطابقت دادیم ، متوجه شدیم که معماری فعلی مطابقت ندارد. بنابراین ، ما به جدول طراحی برگشتیم و کل تجربه را برای Paid Memberships Pro دوباره طراحی کردیم.

بنابراین ، از این به روزرسانی ، می توانید از هر نوع برچسب یا متن در هر یک از نام های سطح عضویت استفاده کنید. کسانی که از برنامه معروف Paid Membership Pro با TMS Lutor Tutor از طریق ادغام استفاده می کنند ، اکنون می توانند مدل های مختلف عضویت را در سطوح مختلف به طور همزمان تنظیم کنند. در

wp-admin → عضویت → تنظیمات → تنظیمات سطح عضویت

برای دیدن تنظیمات جدید مربوط به Tutor LMS ، به پایین پیمایش کنید.

در اینجا گزینه های سفارشی سازی زیر را مشاهده خواهید کرد که تنظیم تنظیمات عضویت در دوره های Tutor LMS را برای شما آسان می کند.

 • مدل عضویت: از بین مدلهای مختلف عضویت برای سایت Tutor LMS خود انتخاب کنید.
  • عضویت کامل در وب سایت: مدل عضویت سطح را برای وب سایت کامل تنظیم کنید.
  • عضویت خردمندانه گروه: برای عضویت در سایت LMS برنامه عضویت عاقلانه را تنظیم کنید.
   • دسته های دوره: دسته های دوره موجود در سایت Tutor LMS خود را که تحت عضویت هستند انتخاب کنید.
 • افزودن نشان توصیه: برای این عضویت خاص که برای شخصی که می خواهد در جبهه انتخاب کند ، یک نشان توصیه را در روند انتخاب فعال کنید.

گزینه های فیلتر امتحان

برای سهولت کار برای مربی ، ما در حال اضافه کردن یک گزینه فیلتر برای بخش Quiz Att Attack در پنل گزینه های Tutor LMS هستیم.

 • دوره های آموزشی: دوره هایی را که آزمونها نشان می دهد انتخاب کنید.
 • مرتب سازی بر اساس: تلاش های مسابقه را با ترتیب صعودی یا نزولی مرتب کنید.
 • تاریخ: با انتخاب یک تاریخ خاص مرتب سازی کنید.

امروز با Updated Tutor LMS شروع به کار کنید

هم اکنون می توانید از به روزرسانی لذت ببرید. هم نسخه رایگان و هم نسخه حرفه ای منتشر می شود. به داشبورد سایت خود بروید و اکنون بر روی به روزرسانی کلیک کنید تا تمام ویژگی های تازه اضافه شده را دریافت کنید.

اگر سوالی دارید در زیر نظر دهید. ما پیش شما برمیگردیم. تا به روزرسانی بعدی ، مراقبت کنید. ساختمان LMS مبارک.

منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

27  +    =  32