0

Tutor LMS v1.9.4: داشبورد بزرگنمایی Frontend Zoom کاملاً جدید برای همه نیازهای جلسه زنده

بازدید 4


زوم یکی از برجسته ترین شرکت ها بود که ارزش زیادی را برای همه در این جهان مبتلا به همه گیر در سال 2020 فراهم می کند. این کار در سال 2021 ادامه می یابد زیرا هر روز افراد بیشتری از آن برای یک مرکز ارتباطی مطمئن و مطمئن استفاده می کنند. پس چرا شما یک مربی باید متفاوت باشید؟

سال گذشته ، ما ادغام بین بزرگنمایی و مربی LMS که به مربیان اجازه می داد جلسات بزرگنمایی را از درون دوره های خود و در هر درس برای ایجاد و مدیریت جلسات زنده ایجاد کنند. این یک روش عالی برای برقراری ارتباط با دانش آموزان بود زیرا مکالمه های بی درنگ به سطحی از رفت و برگشت اجازه می داد که فاقد محتوای ویدئویی مستقل بود. سرانجام دانش آموزان یک سایت دارای TMS Lutor توانستند س questionsالاتی را مطرح کنند ، پیشنهادها و بازخورد بدهند و با معلمان گفتگوی مناسبی داشته باشند. با استفاده از این به روزرسانی ، کار با یکپارچه سازی همراه با چندین تغییر دیگر در تجربه اصلی Tutor LMS ، کار را آسان تر کرده ایم.

بیایید نگاهی به همه چیزهای جدیدی که می گیرید!

Tutor LMS v1.9.4 تغییرات تغییرات:

  • جدید: بزرگنمایی به داشبورد Frontend اضافه شد
  • جدید: فیلدی برای افزودن برچسب های دوره در سازنده دوره Frontend
  • به روز رسانی: طراحی به روزرسانی در داشبورد Zoom backend
  • ثابت: مدت زمان فیلم برای URL تکمیل خودکار واکشی نشده است
  • ثابت: هشدارهای منسوخ شده در PHP 8

لطفاً مراقب باشید که پس از به روزرسانی Tutor LMS به v1.9.4 ، باید لینکهای ثابت خود را شستشو دهید. برای انجام این کار ، به WP Admin> Settings> Permalinks بروید و کلیک کنید ذخیره تغییرات بدون تغییر چیزی.

بزرگنمایی یک داشبورد Frontend می شود

با استفاده از این به روزرسانی ، سعی در افزایش کیفیت زندگی برای مربیان و سرپرستان داریم. ما بزرگنمایی را به داشبورد جلو هر مدیر یا مربی اضافه کرده ایم. این کار به آنها امکان می دهد بدون خروج از جلو ، حساب های بزرگنمایی خود را متصل کنند ، جلساتی ایجاد کنند ، برنامه ها را مدیریت کنند ، آنها را پیکربندی کنند و موارد دیگر. ما حتی برای کمک به شما در شروع یک بخش سQالات متداول قرار داده ایم.

نحوه ادغام بزرگنمایی:

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، در اینجا یک آموزش سریع در مورد چگونگی اتصال بزرگنمایی با نمایه TMS Tutor خود آورده شده است.

  • مرحله 1: با مراجعه به marketplace.zoom.com یک کلید بزرگنمایی API ایجاد کنید
  • گام 2: یک Zoom JWT معتبر ایجاد کنید و کلید API و کلید Secret را کپی کنید
  • مرحله 3: به داشبورد Zoom Frontend بروید یا بازدید کنید وب سایت شما.com / داشبورد / بزرگنمایی
  • مرحله 4: کلید API و کلید Secret را وارد کرده و اتصال را با استفاده از دکمه Check API Connection بررسی کنید.
یک راهنمای دقیق و دقیق برای فعال کردن بزرگنمایی در وب سایت شما در اسناد ما یافت می شود اینجا

زبانه ها در داخل داشبورد Zoom Frontend

در صفحه اصلی ، می توانید تمام جلسات بزرگنمایی را در دوره هایی که به آنها دسترسی دارید مشاهده کنید. این صفحه تمام جلسات برنامه ریزی شده ، در حال انجام و پایان یافته را لیست می کند. با کلیک بر روی اطلاعات ، می توانید برای هر جلسه فراداده مانند شناسه جلسه ، رمز ورود و آدرس ایمیل میزبان نیز دریافت کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی تنظیمات زمینه کنار هر جلسه ، هر جلسه را ویرایش یا حذف کنید.

ما همه جلسات منقضی شده را به یک برگه جدا کرده ایم. در صورت نیاز به مراجعه به جلسات قبلی یا نیاز به منابعی از آنها ، این کار مفید خواهد بود.

صفحه Set API به شما امکان می دهد زوم را با Tutor LMS متصل کنید. ما قبلاً در مورد این بحث کرده ایم ، بنابراین در اینجا چیزهای زیادی برای گفتن وجود ندارد.

برگه تنظیمات به شما امکان می دهد پس از شروع جلسه ، رفتار زوم را اصلاح کنید. این تنظیمات بسیار ابتدایی است که هر کاربر زوم باید با آنها آشنا باشد و همچنین بسیار قابل توضیح است. صرف نظر از این ، اگر به اسناد بیشتری نیاز دارید ، نگاهی به اینجا بیندازید!

بزرگنمایی داشبورد Backend به روز شد

برای سازگاری با تغییرات صفحه های بزرگنمایی پیشین خود ، ما همچنین پنل های بزرگنمایی باطنی را به روز کرده ایم. برگه ها به روز شده و به دو قسمت “جلسات فعال” و “منقضی شده” تفکیک شده اند. ما همچنین لیست جلسات را با پیوندهای سریع ، آدرس پست الکترونیکی میزبان و غیره دوباره طراحی کردیم.

بسته بندی کردن

آیا کاری را که ما با جدیدترین نسخه Tutor LMS انجام داده ایم دوست دارید؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید!

منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

16  +    =  25