0

Tutor LMS v1.9.0: الگوهای گواهی منحصر به فرد را برای هر دوره تنظیم کنید

بازدید 12


صبح بخیر کاربران LMS استاد راهنما! مدتی است که ما شما را در مورد آخرین پیشرفت های افزونه eLearning مورد علاقه خود به روز کرده ایم. این به روزرسانی شامل ویژگی های جدید مهیج همراه با رفع اشکالات شناخته شده است. بنابراین ، بدون اینکه بیشتر از این منتظر بمانید ، بیایید نگاهی دقیق به آنچه امروز عصر در داشبورد وردپرس خود قرار خواهید گرفت ، بیاندازیم.

Tutor LMS v1.9.0 تغییرات

 • جدید: الگوهای مختلف گواهی را به طور جداگانه به دوره ها اختصاص دهید
 • جدید: tutor_quiz / single / after / wrap قلاب در الگوی مسابقه منفرد اضافه شد
 • جدید: هنگام قرار دادن فیلم های درسی ، مدت زمان ویدئو به طور خودکار واکشی می شود
 • جدید: قلاب فیلتر به فیلتر دوره اضافه شد
 • جدید: متن های ثابت در پرونده های JS اکنون قابل ترجمه هستند
 • جدید: هدایت به مسیرهای خودکار تکمیل سفارشات به دوره های ثبت نام شده هدایت می شود
 • به روز رسانی: متن دکمه برای کاهش درخواست های مربی تغییر کرد
 • به روز رسانی: شمارش دوره پیش فرض در هر صفحه از 3 به 12 تغییر کرد
 • ثابت: کد کوتاه داشبورد کار نمی کند
 • ثابت: شمارش اشتباه پرسش و پاسخ در داشبورد
 • ثابت: دانشجو حتی پس از پر شدن دوره می تواند از بایگانی دوره به سبد خرید اضافه شود
 • ثابت: خطای SQL در نوع پست سفارشی

الگوهای گواهی اختصاصی برای دوره ها

ما بسیار هیجان زده هستیم که اعلام می کنیم اکنون می توانید الگوهای مختلف گواهی را به دوره های مختلف اختصاص دهید. این تازه شروع یک تعمیر اساسی بسیار بزرگتر است که ما در گواهینامه های Tutor LMS انجام می دهیم. ما قبلاً یک پست وبلاگ منتشر کرده ایم که در مورد موارد مورد انتظار بحث کرده است مجوز ساز برای Tutor LMS، اگر قبلاً آن را بررسی نکرده اید ، آن را بررسی کنید!

با این حال ، این ویژگی جدید به شما یا مربیانتان کمک می کند تا برای دوره های جداگانه الگوهای جداگانه ای اختصاص دهید. دیگر به یک الگوی واحد برای کل وب سایت گیر نمی دهید. علاوه بر این ، شما می توانید از ما استفاده کنید گواهی ساز در رابطه با این ویژگی جدید ، کتابخانه ای از طرح های شگفت انگیز ایجاد کرده و از گواهینامه های منحصر به فرد برای هر دوره خود استفاده کنید!

مدت زمان خودکار فیلم برای فیلم های درس

از اینجا به بعد ، وقتی فیلم های درسی را به دوره خود اضافه می کنید ، سیستم بطور خودکار مدت فیلم ها را واکشی می کند. این یک ارتقا small کوچک کیفیت زندگی به Tutor LMS است زیرا دیگر نیازی به وارد کردن دستی مدت زمان فیلم های درسی نیست.

اگر از کدهای جاسازی شده برای درج فیلم ها استفاده می کنید ، نمی توانید ویدئوها را به طور خودکار واکشی کنید

با این وجود کاربران YouTube برای استفاده از این ویژگی باید یک کلید YouTube API ایجاد کنند زیرا به طور خودکار کار نمی کند. برای ایجاد یک کلید API ، لطفا مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: ایجاد یک Google Creative Cloud پروژه در صورت لزوم ، به پروژه جدید خود نام مناسب و سازمان دهید.

گام 2: YouTube Data API v3 را برای پروژه ای که به تازگی ایجاد کرده اید جستجو و فعال کنید. همچنین می توانید مستقیماً به اینجا بروید YouTube Data API v3صفحه.

مرحله 3: پس از فعال کردن ، از شما خواسته می شود اعتبار oAuth یا API را ایجاد کنید. شما باید “کلید ای پی ای” در غیر این صورت ، پس از فعال کردن این API ، می توانید بر روی Manage> Credentials> Create Credentials کلیک کنید.

مرحله 4: پس از آن ، یک کلید API تولید می شود. دکمه کپی را فشار دهید و به مرحله بعدی بروید.

مرحله 5: سرانجام ، به پنل مدیریت Backend وردپرس خود بروید و به آن بروید Tutor LMS Pro> تنظیمات> درس و کلید API را در قسمت “Youtube API Key” جایگذاری کنید. ذخیره کنید تا نهایی شود.

تغییرات جریان کاربر پس از خرید ووکامرس

ما همچنین بعد از تکمیل خودکار سفارش ، جریان کاربر را به روز کردیم. پس از اینکه کاربر دوره ای را خریداری کرد و سفارش به طور خودکار تکمیل شد ، سپس کاربر به طور خودکار به صفحه دوره های ثبت نام شده هدایت می شود تا بتواند از دوره جدید خریداری شده شروع کند. به یاد داشته باشید که این تغییر فقط درصورتی قابل استفاده است که سفارشات روی تکمیل خودکار تنظیم شده باشند و شما از WooCommerce به عنوان موتور تجارت الکترونیکی خود استفاده می کنید.

سایر تغییرات و به روزرسانی ها

 • جدید: متن های ثابت در پرونده های JS اکنون قابل ترجمه هستند

از طریق این به روزرسانی ، شما قادر خواهید بود تا فایلهای جاوا اسکریپت ثابت را ترجمه کنید تا سیستم عامل شما چند زبان باشد.

 • به روز رسانی: متن دکمه برای رد درخواست های مربی تغییر کرد

ما متن دکمه را برای رد درخواست های مربی به روز کرده ایم تا بهتر قصد و کاربرد را منعکس کند.

 • به روز رسانی: شمارش دوره پیش فرض در هر صفحه از 3 به 12 تغییر کرد

دوره پیش فرض هر تعداد صفحه به 12 تغییر یافته است تا ارزش و تأثیر آن بر ساختار صفحه و طرح آن بهتر نشان داده شود. به جای اینکه مقدار پیش فرض 3 نشان دهنده 3 ردیف باشد ، ما آن را روی 12 قرار داده ایم تا تعداد کل دوره ها را در صفحه نشان دهد.

بسته بندی کردن

من از ارتقا to ویژگی گواهی بسیار هیجان زده هستم و مطمئن هستم که بسیاری از شما عاشق داشتن الگوهای جداگانه برای دوره های جداگانه هستید. از کدام یک از این ویژگی ها بیشتر هیجان زده اید؟ خبرم کن!

منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  34  =  37