0

Teen شرکت خود را برای تبدیل زباله های پلاستیکی به محصول انقلابی تأسیس می کند: “فراتر از شکرگزاری”

بازدید 4


5 دقیقه خواندن

این داستان در ابتدا ظاهر شد عصر زمان

یک نوجوان زحمت کش کانادایی پولش را در جایی که دهانش در آنجا است قرار داده است پلاستیکی هدر.

وی پس از صرفه جویی در سه شغل ، شرکتی را تأسیس کرد که پلاستیک های پس از مصرف برای محل دفن زباله را مقرون به صرفه تبدیل می کند. ساختمان مواد-در نتیجه ، ارائه یک راه حل انقلابی داخلی برای تجمع پلاستیک زباله ، “نقش بازیافت کنندگان چینی” را پس از چین واردات را سه سال پیش ممنوع کرد.

در 18 سالگی ، مایلس پترسون از Castlegar ، بریتیش کلمبیا ، مدیرعامل و بنیانگذار این شرکت است شرکت پلاستیک Terracore. و اولین محصول مبتکر جوان ، جایگزین امیدوار کننده برای تخته سه لا ، در حال حاضر در بازار است.

در مصاحبه با The Epoch Times ، این کارآفرین جوان گفت: “بر خلاف شرکت هایی که پلاستیک بازیافتی را به جای پلاستیک زباله خریداری می کنند ، ما می توانیم از مزایای مزایده استفاده کنیم تا نه تنها قیمت پایین تری را برای مشتریان خود تضمین کنیم بلکه اطمینان حاصل کنیم که هیچ پلاستیک به زباله می رود. “

مدیرعامل نوجوان ، که تقریباً 11 ساعت در روز در کارخانه خود کار می کند ، تصمیمات هوشمندانه ، سخت کوشی ، پشتکار ، کمی شانس و – مهمتر از همه – حمایت پدر و مادربزرگ را مalثر در موفقیت وی دانست. پترسون ، که عاشق آشپزی ، موسیقی و تماشای فیلم های “جنگ ستارگان” در اوقات فراغت خود است ، گفت که او همچنین وقت خود را به پایان رسانده است و اخیراً یک دوره روانشناسی در دانشگاه آلبرتا به پایان رسانده است.

پترسون می گوید همه چیز از زمانی شروع شد که او برای شرکت در عروسی رئیسش به هند سفر کرد. وی دودی را که در هند مشاهده کرد با سوزاندن پلاستیک زباله مرتبط دانست. با کشف اینکه استنشاق میکروپلاستیک ها می تواند مشکلات عصبی شدیدی ایجاد کند ، نوجوان احساس کرد که مجبور است کاری انجام دهد.

وی گفت: “تصمیم گرفتم شرکتی را برای رفع مشکلات اساسی ، ایجاد مشاغل مناسب و اطمینان از بازیافت صحیح پلاستیک تاسیس کنم.”

“بهترین راه استفاده از این پلاستیک این است که با استفاده از آن از محیط دور نگه داشته شود ، و من فکر کردم که بهترین راه این است که آن را در مصالح ساختمانی قرار دهیم.

“ماهها کار کردم تا بتوانم ترکیبی از اجزای مختلف ، در درجه اول پلاستیک با چوب ، در کنار سایر مواد ، به اندازه کافی قوی برای رقابت با تخته سه لا تهیه کنم.”

پترسون با یادآوری نحوه رشد بدون پول زیاد ، گفت زندگی او آسان نبود ، اما او از حمایت پدر و مادربزرگش “بیش از حد سپاسگزار” است.

او می گوید: “در یک مرحله ، پس از طلاق پدر و مادرم ، من و پدرم در یک تریلر ناتمام زندگی می کردیم که در آن از نردبان قدیمی برای عبور از در استفاده کردیم.” “یک سینک ظرفشویی به چاه همسایه ما وصل شده بود. ما نمی توانستیم چیز دیگری بپردازیم

این شرایط به میل من برای موفق شدن دامن زد و امیدوارم در این راه به دیگران مانند من نیز کمک کنم. “

پس از این که پدرش به دلیل بیماری تشخیص داده نشد که بتواند کار کند ، پترسون اولین جی خود را گرفتمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  3  =