0

Steam Deck رزروهای قبل از سفارش در حال حاضر با قیمت های مضحک در eBay فروخته می شوند

بازدید 22


قبل از رزرو برای بخار عرشهمدل 512 گیگابایتی تنها یک روز پس از اعلام کنسول دستی ، در حال حاضر در بازار eBay با قیمت های مضحکی توسط دست فروشان فروخته می شوند. کنسول قابل حمل آینده Valve به گیمرها امکان دسترسی به کل کتابخانه دیجیتالی بازی های Steam را می دهد. این کنسول دارای چندین ویژگی اصلی است که حتی عناوین سخت گیرانه و پیچیده رایانه را نیز در دسترس قرار می دهد.

پنجشنبه، شیر فلکه اعلام کرد تاریخ انتشار و قیمت Steam Deck، با فاش کردن غیر منتظره صنعت بازی توسط طوفان. ظاهر و قابلیت حمل سیستم به طور گسترده ای با نینتندو سوییچ، که تأکید مشابهی بر ماهیت کنسول ترکیبی خود دارد. مانند سوئیچ ، Steam Deck همچنین با یک داک جداگانه فروخته شده سازگار خواهد بود و به کاربران امکان می دهد سیستم را برای پخش در صفحه بزرگ به تلویزیون یا مانیتور متصل کنند. کامپیوتر دستی همه در یک نه تنها به اندازه کافی قدرتمند است که حتی بالاترین عناوین را نیز اجرا می کند ، بلکه توانایی استفاده از غیربخار فروشگاه ها و سیستم عامل های مختلف را اجرا می کند. پیش سفارش Steam Deck امروز ، شانزدهم جولای آغاز شد ، اما چندین مورد خطاهای پیش سفارش Steam Deck منجر به ناامیدی خریداران بالقوه شده است. هجوم گسترده خریداران احتمالی نه تنها مشتریان ناامید را به خود جلب می کند ، بلکه اسکالپرهایی که به دنبال خرید و فروش مجدد رزروهای خود در Steam Deck هستند با قیمت های گزاف.

همانطور که توسط NPD Group نشان داده شده است حصیر پیسکاتلا در توییتر ، تعداد زیادی پیش خرید Steam Deck 512 GB و سایر گزینه های ذخیره سازی اکنون در eBay با قیمت های مسخره فروخته می شوند و خریداری می شوند. نیم نگاهی در eBay ویترین فروشگاه نشان می دهد که Steam Decks با قیمتی بالغ بر 5000 دلار در لیست قرار گرفته اند که به طور متوسط ​​قیمت آن در حدود 1500 دلار است. این فروشندگان قول می دهند پس از عرضه کنسول در دسامبر 2021 ، Steam Deck پیش سفارش خود را به پیشنهاد دهنده برنده تحویل دهند.

در حالی که فروش مجدد کنسول های رزرو شده به ناچار ظاهر شده است ، Valve اقداماتی را برای جلوگیری از آن انجام داده است اسکالپرها از پیش سفارش عرشه بخار. فرآیند پیش سفارش سیستم بر روی سیستم رزرواسیون کار می کند و مشتریان 5 دلار برای رزرو مکان پیش سفارش پرداخت می کنند. سپس پیش سفارش های بعدی در اواخر سال ، نزدیکتر به نسخه Steam Deck در دسامبر 2021 ، توسط افرادی که رزرو می کنند انجام می شود. رزرو

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  3  =