Scalpers OLED نینتندو سوییچ از قبل کنسول را با قیمت های مسخره مجدداً فروخته اند


نینتندو سوییچ OLED پس از اینکه اولین بار توسط ناشر بازی های ویدیویی ژاپنی در اوایل ماه گذشته مشخص شد ، برای پیش سفارش این هفته بالا رفت. و در حالی که پیش از این سفارشات در برخی از خرده فروشان هنوز در دسترس است ، این مانع از این نمی شود که اسکالپرها سود قابل توجهی را برای افرادی که به شدت تلاش می کنند تا اواخر پاییز از کنسول بدست آورند ، کسب کنند.

همانطور که انتظار دارید ، در لحظاتی از نینتندو OLED را برای فروش سوئیچ کنید ، وب سایت های فروش مجدد شاهد افزایش لیست های جدیدی برای این سیستم عامل هستند. جای تعجب نیست که این پوسته پوسته ها که سعی در فروش آخرین مدل سوئیچ دارند به دنبال جلب نظر خریداران بالقوه هستند. با یک مطالعه سریع از طریق eBay ، به عنوان مثال ، بسیاری از لیست های Switch OLED بیش از 500 دلار است که سود حدود 50٪ را به دست می آورد. فروشندگان دیگر مجبورند بیش از 600 ، 800 دلار یا حتی 1000 دلار شارژ کنند.

پیش سفارش های Switch OLED به معنای واقعی کلمه فقط فعال شدند …

چرا پوست سرها اینگونه هستند؟ pic.twitter.com/bVOxtJSw4e

– TheNCSmaster (TheNCSmaster) 15 ژوئیه 2021

مسلماً اگر در چند ماه گذشته به صحنه بازی توجه کرده اید ، تعجب آور نیست. Scalpers یک مشکل بزرگ در محافل بازی در یک سال گذشته بوده است ، دلیل اصلی آن انتشار PS5 و Xbox Series X / S است. تهیه همه این سخت افزارها هنوز هم بسیار دشوار است ، یعنی به این دلیل که فروشندگان همچنان تلاش می کنند تا آنجا که ممکن است واحد بیشتری را بدست آورند تا سپس برای پول بیشتری تلنگر بزنند.

آنچه در این قیمت های فروش مجدد OLED نینتندو سوییچ بسیار پوچ تر است این است که ، همانطور که گفته شد ، کنسول حتی در بسیاری از سایت های خرده فروشی هنوز فروخته نشده است. پس اگر هستی هنوز هم نگاه

منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *