0

S.Korea eBay در حال فروش 80٪ سهام خود به Emart است

بازدید 18


یک گزارش به اشتراک گذاشته است که Emart در حال کسب و کار eBay در کره است تا پیشنهاد آنلاین خود را گسترش دهد و یک اکوسیستم 360 درجه ایجاد کند.

eBay قصد دارد 80.01 درصد از تجارت کره ای خود را که شامل G-Market ، IAC و G-9 به Emart است بفروشد و به کار خود با 19.99 درصد سهام ادامه دهد.

گفته می شود این فروش 3.0 میلیارد دلار است – ارزش ضمنی کل تجارت eBay کره 3.8 میلیارد دلار است. معامله در پایان سال 2021 یا اوایل سال آینده نهایی خواهد شد ، و Goldman & Sachs امور مالی معامله را اداره می کند. برنامه خارج از سیستم eBay در کره بیش از 14 میلیارد دلار GMV در سال مالی 21 و درآمد تقریبی 1.4 میلیارد دلار داشته است.

این معامله ایجاد یکی از تجارت های الکترونیکی پیشرو کره را تثبیت می کند ، جایی که این دو شرکت “اکوسیستم 360 درجه” را ایجاد می کنند. در چند سال آینده ، این دو کسب و کار بیش از 1 تریلیون KRW برای مراکز تحقق سرمایه گذاری خواهند کرد – این شامل استفاده از فروشگاه های آفلاین آن به عنوان Fcs و گسترش تحویل همان روز است.

جیمی ایانونه ، مدیرعامل eBay ، گفت: “پس از بررسی دقیق استراتژیک و روند فروش رقابتی ، ما از رسیدن به توافق با Emart خوشحال هستیم.” “این معامله دو شرکت تجارت الکترونیک و خرده فروشی قوی را گرد هم آورده است که می توانند پتانسیل فوق العاده ای را در کره باز کنند و گزینه های بیشتری برای مشتریان فراهم کنند. ما معتقدیم که این حرکت باعث بهینه سازی بیشتر نمونه کارها و ایجاد ارزش برای سهامداران eBay می شود. “

این داستان را دوست دارید؟ کلیک اینجا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Power Retail Intelligence Business Intelligence یا اینجا برای ثبت نام در هفتگی رایگان نبض خبرنامه برای محتوای خرده فروشی آنلاین ضروری تر.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  2  =