RS توصیه می کند: قاب های اکو به شما امکان می دهند از عینک آفتابی خود تماس گرفته و موسیقی پخش کنید – اخبار آمازون


محصولات برجسته به طور مستقل توسط تیم تحریریه ما انتخاب می شوند و ممکن است از خریدهای انجام شده از پیوندهای خود کمیسیون بدست آوریم. خرده فروش همچنین ممکن است داده های قابل حسابرسی خاصی را برای اهداف حسابداری دریافت کند.

آیا به دنبال (به معنای واقعی کلمه) هوشمند کردن بازی عینک خود هستید؟ جدیدترین عینک آفتابی Echo Frames آمازون را ببینید.

آمازون به تازگی دو نسخه جدید از نسخه را منتشر کرده است فریم های اکو نسل دوم، ارائه لنزهای قطبی با رنگ آبی آینه یا رنگ تیره کلاسیک. اگر با قاب های اکو آشنایی ندارید ، آنها بسیار بیشتر از یک عینک آفتابی هستند. Frames اساساً Echo Dots پوشیدنی برای قابلیت های هندزفری الکسا و صدای گوش باز در حین خارج از منزل است.

سانی های هوشمند جدید در دسترس هستند اکنون در آمازون خرید کنید با 50 دلار تخفیف در جشن روز ملی عینک آفتابی (27 ژوئن). به طور منظم $ 269.99 دلار ، عینک آفتابی و محافظ گوش در یک فروش هستند فقط با قیمت 219 دلار.

عینک آفتابی هوشمند را روی صورت تکرار کنید

حسن نیت ارائه میدهد آمازون

خرید: قاب های اکو (نسل دوم) در 219.99 دلار

بنابراین چه چیزی Echo Frames را هوشمند می کند؟ خوب ، کاملاً آنها بسیار شبیه عینک های آفتابی شیک و معمولی هستند ، بازوهای بزرگتری را ذخیره می کنند تا بتوانند از فناوری آنها استفاده کنند. در کنار آن یک میله لمسی با قابلیت کشیدن قرار دارد ، نزدیک گوش ها دو بلندگوی میکرو متمرکز قرار دارند و در زیر بازوی راست کنترل میزان صدا و یک دکمه عملکرد قرار دارد.

شاید از همه مهمتر دو میکروفون درخشان وجود دارد که به شما امکان می دهد با الکسا صحبت کنید و تماس تلفنی بگیرید. سایه ها همچنین دارای درجه IPX4 هستند و از مقاومت در برابر آب در برابر عرق و پاشیدگی اطمینان حاصل می کنند.

با استفاده از میکروفون ، بلندگوها و قابلیت های الکسا ، Echo Frames به شما امکان می دهد اعلان هایی مانند پیام های متنی را بشنوید ، به انواع صوتی گوش دهید ، با سایر دستگاه های خانه هوشمند تعامل داشته باشید و موارد دیگر. سایه ها را به عنوان محافظ گوش متصل به الکسا در نظر بگیرید – فقط به لطف صدای صوتی گوش باز. اگر می خواهید میزان صدا را تغییر دهید یا اعلانی را برای خواندن الکسا باز کنید ، با کشیدن انگشت بر روی نوار لمسی چند منظوره می توان فریم ها را کنترل کرد.

مسلماً Echo Frames مشکلات خود را داشته است (صدا به خوبی صدا نیست گوشواره های با کیفیت بالا و بعضی آنها را حجیم می دانند ، به عنوان مثال). اما ما فکر می کنیم گزینه های عینک آفتابی قطبی یک پیشرفت است. چرا؟ زیرا اکنون می توانید از عینک هوشمند در شرایطی استفاده کنید که ممکن است تمایلی به استفاده از گوش یا گوش خود نداشته باشید: فکر کنید ، در ساحل بخوابید ، رانندگی یا پیاده روی کنید.

اگر در حال خرید عینک آفتابی هوشمند هستید ، ارزش بررسی سایر گزینه ها را نیز دارد. Bose با صدای با کیفیت بالا ، مانند گزینه های ناهموار ، چند گزینه عالی ارائه می دهد عینک آفتابی Bose Frames Tempo و این براق است رهگذران Bose Frames.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *