RPG رایگان مشترکین نخست وزیر آمازون – اخبار آمازون


آمازون می دهد آمازون نخست مشترکین یک RPG رایگان برای هیچ کاری انجام نمی دهند. بین الان و 18 ژوئن ، همه آمازون مشترکان Prime می توانند بارگیری کنند جرقه مانا به عنوان بخشی از Games With Prime به صورت رایگان. مثل همیشه ، هیچ رشته متصل به حلقه ای وجود ندارد که از آن عبور کند. بعلاوه ، هنگامی که بازی را ادعا کردید ، این وظیفه شماست که هر چقدر که می خواهید نگه دارید و بازی کنید.

در مورد خود بازی ، این اولین بار در سال 2018 عرضه شد و قیمت آن معمولاً 12 دلار است. توسط Behemutt توسعه یافته و منتشر شده است و دارای امتیاز “بسیار مثبت” بررسی کاربر بخار است ، با 83 درصد از کاربران در تقریبا 350 بررسی بازی را مثبت ارزیابی می کنند. بر رایانه شخصی، این بازی دارای امتیاز Metacritic Score نیست ، اما نسخه نینتندو سوییچ چنین است ، اگرچه در 68 نشسته است ، اما نمره چندان چشمگیری نیست.

“یک RPG اکشن چالش برانگیز با عناصر جنگی عمیق مانند روح و عناصری مانند سرکش” جرقه مانا. “یک سیاه چال وحشتناک را کاوش کنید و با دشمنان هوشمندی که برای شکست دادن شما برنامه ریزی و همکاری می کنند ، مبارزه کنید.”

متأسفانه ، اگر از نینتندو سوییچ ، PS4 ، PS4 Pro ، PS5 ، Xbox One ، Xbox One X ، Xbox Series S ، Xbox Series X ، Google Stadia ، Amazon Luna یا هر دستگاه دیگری که رایانه شخصی نیست استفاده می کنید ، رایگان نیست بارگیری در دسترس است ، حتی اگر مشترک Amazon Prime هستید. و البته ، این تنها مشترکین بازی رایگان نیستند که در حال حاضر می توانند بارگیری کنند ، اما جدیدترین هستند.

0نظرات

برای پوشش بیشتر در مورد همه موارد بازی – از جمله آخرین اخبار مربوط به بازی های رایانه های شخصی ، شایعات ، نشت ها و معاملات – کلیک کنید اینجا یا ، به طور متناوب ، از پیوندهای مربوط و اخیر فهرست شده در زیر استفاده کنید:

مثل همیشه ، در صورت تمایل با ارسال یک یا دو نظر ، به ما اطلاع دهید که چه فکر می کنید یا در عوض ، من را در توییتر @ Tyler_Fischer_ مورد حمله قرار دهید و از آنجا مطلع شوید. چه چیزی در رایانه بازی می کنید؟ آیا اخیراً RPG عالی بازی کرده اید؟منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *