0

PSA: Podiatrists برند کفش مورد تایید Oprah فروش اولیه خود را در اوایل سال کاهش داد – اخبار آمازون

بازدید 16


فکر کنید همه کفش هایت. حالا ، به چند نفر از آنها فکر کنید واقعاً دوست داشتن و رسیدن به بیش از یک بار. سبک هایی وجود دارد که ما فقط از روی تمایل به خرید آنها می پردازیم ، که احتمالاً کمتر از پنج مایل فرسوده می شوند – و سپس سبک هایی وجود دارد که می خواهیم آنها را برای مدت طولانی و طولانی تملک کنیم. کفش های ویونیک قطعاً در گروه دوم قرار می گیرند.

کفش های با دوام (و بلند مدت) سبک هایی هستند که بی انتها ، خوش ساخت و از همه مهمتر راحت هستند. کفش های ویونیک همه اینها و بیشتر است ، بنابراین جای تعجب نیست که آنها سه سال متوالی در لیست چیزهای مورد علاقه اپرا قرار داشته باشند – 2016، 2017، و سپس دوباره در 2018 – و به طور منظم از متخصصان غدد مطبوع ستایش می کنید. در حقیقت ، Vionic در واقع توسط پزشک متخصص اطفال فیلیپ واسیلی در سال 1979 تاسیس شد و در حال حاضر ، بسیاری از کفش های این برند دارای یک انجمن پزشکی پزشکی طب اطفال آمریکا است ، عنوانی که به محصولاتی داده می شود که سلامت پا را تقویت می کنند.

اعلان های فشار را با اخبار ، ویژگی ها و موارد دیگر دریافت کنید.

+ دنبال کردن

ذیل

جدیدترین به روزرسانی ها درباره این موضوع را در اعلان های مرورگر خود دریافت خواهید کرد.

کفش های زنانه Vionic در آمازون

آن را بخر! صندل سکوی Vionic Naples ، 89.95 دلار (مبدا 99.95 دلار) amazon.com

کفش های Vionic 100 درصد ارزش ریختن را دارد ، اما Prime Day فرصتی ویژه برای امتیاز دادن یک جفت (یا دو) با هزینه کمتر فراهم می کند. خیلی زیاد کفش کتانی Vionic با بالاترین امتیاز، صندل و فلیپ فلاپ در حال حاضر تا 50 درصد تخفیف دارند ، حتی قبل از آن عضو نخست وزیر منحصر به فرد رویداد خرید به طور رسمی در 21 ژوئن آغاز می شود توصیه ما؟ اگر می توانید برخی از خریدها را زود انجام دهید ، این کار را انجام دهید. به هر حال پرنده اولیه کرم پیدا می کند و کفش های Vionic هر زمان که به فروش می رسند خیلی سریع به فروش می رسند.

این که آیا لیست خواسته های کفش شما شامل می شود یک جفت کفش ورزشی، گوه های زیبا (اما راحت)، یا صندل های مخمل خواب دار که می توانید ساعتها یک بار بپوشید ، معاملات روز نخست Vionic را پوشش داده اید. شایان ذکر است: مهم نیست که با چه سبکی دنبال می شوید ، می توانید از خرید خود احساس خوبی داشته باشید ، با توجه به اینکه اکثر آنها با یک پایه پایه پیشرفته و مورد تأیید و همچنین پشتیبانی از قوس طراحی شده اند که باعث می شود شما تمام روز را روی پاهایتان راحت باشید.

بهترین کفش های Vionic را که در طی Prime Day به فروش می رسند ، خریداری کنید.

کفش های زنانه Vionic در آمازون

آن را بخر! Vionic Hoola Tawny T-Strap Wedge ، 89 دلار (مبدا 149.95 دلار) amazon.com

کفش های زنانه Vionic در آمازون

آن را بخر! صندل صندل پا Vionic Tide Sequins ، 59.95 دلار (مبدا 69.95 دلار) amazon.com

کفش های زنانه Vionic در آمازون

آن را بخر! Vionic Minna Flats ، 74.95 دلار (مبدا 119.95 دلار) ؛ amazon.com

کفش های زنانه Vionic در آمازون

آن را بخر! کفش پیاده روی Vionic Brisk Jada Slip-On ، 79.95 دلار (مبدا 99.95 دلار)؛ amazon.com

بیشتر معاملات آمازون Prime Day 2021 را خریداری کنید

تفسیر:
برخی از نکات و آدرسهای مفید را می توان در پست کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  43  =  49