Outlander فصل 3 در Amazon Prime Video است؟ – اخبار آمازون


اکنون زمان خوبی برای جبران کردن است بیگانه قبل از رسیدن فصل 6 در اوایل سال 2022. کجا می توانید تماشا کنید بیگانه فصل 3 برخط؟ آیا در آمازون است؟

شما دو فصل اول را تماشا کرده اید و حالا وقت آن است که در سومین فصل قرار بگیرید. بیگانه فصل 3 با کلر و جیمی به مدت 20 سال از هم جدا می شود. کلر مطمئن است که جیمی درگذشته است ، اما به محض اطلاع از حقیقت ، متوجه می شود که باید به جمی برگردد.

سپس داستان همه اتفاقاتی که در آن مدت برای جیمی رخ داده است وجود دارد. زمان مهمی است زیرا به ما می گوید که چه اتفاقی برای مورتاغ افتاده است (همان کتابها نیست!) و ما با لرد جان گری ملاقات می کنیم.

همچنین می توانیم کمی از برایانا و راجر. کاملاً کافی نیست ، اما شروع برای زمانی است که قطعات بزرگتری در آن می شوند بیگانه فصل 4.

بنابراین وقت آن رسیده است که بفهمید فصل 13 قسمت را کجا تماشا می کنید.

Outlander Season 3 در Amazon Prime Video نیست

ما با خبرهای بد شروع می کنیم. نمی توانید استریم کنید بیگانه فصل 3 در Amazon Prime Video در ایالات متحده با عضویت Prime شما در دسترس نیست.

اگر می خواهید از طریق Amazon Prime Video تماشا کنید ، باید از طریق کانال های آمازون به STARZ دسترسی داشته باشید. می توانید STARZ را مستقیماً تهیه کنید ، اما تهیه آن از طریق کانال های آمازون همه چیز را در یک مکان نگه می دارد. به جای جابجایی بین برنامه های مختلف ، می توانید از طریق حساب Amazon Prime خود به همه چیز دسترسی پیدا کنید.

وقتی STARZ را دریافت می کنید ، به تک قسمت های سریال دسترسی پیدا می کنید. هنگام پخش نیز برای فصل 6 آماده خواهید بود.

گزینه دیگر خرید قسمت ها در دیجیتال است. می توانید آنها را از طریق آمازون ویدئو دریافت کنید تا تمام قسمت ها در کتابخانه آمازون شما پایان یابد. شما فقط یکبار برای این قسمت ها هزینه پرداخت می کنید و آنها برای هر زمان که بخواهید در دسترس هستند.

تماشا کردن بیگانه با یک نسخه آزمایشی 7 روزه رایگان از کانال های آمازون!

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای کاملا جالب را می توان در مقاله کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *