NJ در سیاست های ایالتی تقریباً دو برابر میانگین کشوری زنان رنگین پوست دارد


طبق آخرین به روزرسانی داده ها توسط مرکز زنان و سیاست های آمریکایی نگهداری می شود، بیش از 600 زن رنگین پوست در حال حاضر در مجلس قانونگذاری ایالتی در سراسر کشور مشغول خدمت هستند ، که یک رکورد همیشگی است.

چلسی هیل ، مدیر خدمات داده CAWP ، گفت: “در پایان سال 2020 ، زنان رنگین 7.4٪ از کل 7383 قانونگذار ایالتی کشور را تشکیل می دهند و اکنون آنها 8.2٪ هستند.”

CAWP واحدی از م Instituteسسه سیاست ایگلتون در دانشگاه راتگرز-نیوبرانزویک است و معلوم می شود که عملکرد پایگاه جمع آوری داده ها بسیار بهتر از اعداد ملی است.

از 36 زن در میان 120 عضو مجلس سنا و مجلس ایالت نیوجرسی ، 19 زن رنگین پوست هستند که شش نفر آنها در سنا و 13 زن دیگر در مجلس هستند.

این تعداد بیش از نیمی از قانونگذاران ایالت زن در این کشور و به طور کلی 15.8 درصد از مجلس قانونگذاری ایالت است.

با این حال ، در میان آن 19 زن ، هیل گفت هیچ کس دیگری جزیره آسیایی یا جزیره اقیانوس آرام نیست که در ایالت هاوس خدمت می کند.

وی گفت: “هرگز برگزار نشده است ، اما تعدادی از آنها در انتخابات نوامبر 2021 شرکت می کنند ، بنابراین ما امیدواریم که برخی سقف های شیشه ای را در آنجا بشکنیم.”

ممکن است منطقی باشد که نیوجرسی ، جایی که هر دو مجلس قانونگذار نزدیک به دو دهه تحت کنترل مداوم دموکراتها بوده است ، میزبان درصد بالایی از زنان قانونگذار رنگین پوست باشد.

به گفته هیل ، این روند ملی را انتخاب می کند ، رای دهندگان دموکرات که از نظر تاریخی انتخاب می کنندمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *