Nike LeBron 8 V / 2 Low “Nights Miami” انفجاری از گذشته است


یکی از نمادین ترین کفش های لبرون جیمز از دوران حضورش در Heat ، بازگشت است.

لبرون جیمز یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال در تمام دوران ها است و خط کفش ورزشی او به عنوان یکی از بهترین بازیکنان برای فضل دنیای بسکتبال اعلام می شود. در سال 2021 ، نایک سالگرد Nike LeBron 8 و Nike LeBron 8 V / 2 Low را جشن می گیرد که کفش های ورزشی بود که در روزهای ابتدایی حضور در میامی ظاهر شد. شاید بهترین مدل مستقر در میامی این مدل باشد Nike LeBron 8 V / 2 Low “Nights Miami” که در آن زمان یک موفقیت بزرگ بود. در واقع ، آنقدر ضربه بزرگی بود که نایک امسال آن را بازگرداند و قرار است روز دوشنبه ، 21 ژوئن منتشر شود. خوشبختانه ، اگر نسخه را از دست دهید ، eBay شما را تحت پوشش قرار خواهد داد.

خرید کفش ورزشی به صورت آنلاین همیشه می تواند یک تجربه اعصاب خردکن باشد اما eBay این کار را آسان می کند. آنها با اسنیکر کان برای تضمین اصالت همکاری کرده اند که به شما کمک می کند شب راحتتر بخوابید و بدانید کفش شما معتبر است هر کفش در محل Sneaker Con بررسی قانونی می شود و پس از تأیید برای خریدار ارسال می شود. در مورد فروشندگان ، هیچ هزینه ای برای کفش های با ارزش بیش از 100 دلار آمریکا وجود ندارد، که eBay را به بهترین بستر برای فروش ضربات شما تبدیل می کند.

این رنگ آمیزی “شب های میامی” پر از آبشارهای زرق و برق دار و صورتی است، همه در حالی که پایه ترکیبی از سیاه و سفید است. این یکی از آن کفش ها استمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *