0

Nifty News: Hot Wheels ، بلیط بازی NBA NFTs و Crypto.com برای eFay برای NFT سرمایه گذاری می کنند

بازدید 16


Crypto.com Capital سرمایه گذاری استراتژیکی را در بازار NFT چند زنجیره ای انجام داده است که هدف آن eBay NFT ها است ، “Hodooi.com” لقب گرفته است.

این پلتفرم یک شرکت تازه تاسیس از موسس تراولا ، مت لوچینسکی است و به طور رسمی ارائه می شود راه اندازی در Binance Smart Chain (BSC) در Q3 2021 و در همان سه ماهه با Ethereum ادغام شوید.

Crypto.org Chain اخیراً شبکه اصلی را برای ارائه پشتیبانی از NFT ارتقا داده و HoDooi.com قصد دارد آن را در سیستم عامل ادغام کند تا “گزینه های سازندگان و مجموعه داران را به طور یکسان گسترش دهد.”

مقدار سرمایه گذاری توسط اعلام نشده است Crypto.com. بابی بائو از Crypto.com Capital گفت:

“ما تحت تأثیر سوابق مت در تراولا قرار گرفتیم و از فرصت حمایت کردیم تا در آخرین فعالیت خود از او حمایت کنیم.”

Hodooi در حال حاضر با Gold Star Promotions و Plogix Art Group برای فروش مجوز NFT که ورزشکاران حرفه ای ورزشی را به تصویر می کشد همکاری کرده و در 12 ژوئیه میزبان افتخار NFT تایسون فیوری بوکسور ستاره خواهد بود.

این پلتفرم در نظر دارد کانالهای اضافی فروش را در بالای ساختار عادی بازار NFT اضافه کند ، همچنین کاربران می توانند در آینده از این پلتفرم برای خرید و فروش کتابهای الکترونیکی ، کوپن ها ، بلیط ها ، بازی ها و سایر کالاهای قابل جمع آوری استفاده کنند.

افت تایسون Fury NFT: Hodooi.com

کوبایی: ترفندهای NFT

میلیاردر مارک کوبان ، مالک دالاس ماوریکس قصد دارد NFT های مرتبط با بلیط بازی های بسکتبال را راه اندازی کند. صحبت در پادکست گری واینرچاک ، کوبایی اشاره شد برنامه این بود که آنها را برای فصل بعدی NBA راه اندازی کنیم.

کوبایی گفت: “ما این کار را در این فصل آینده آغاز خواهیم کرد ، جایی که پس از انتخاب بلیط خود در Ticketmaster یا هر چیز دیگری ، NFT صادر خواهیم کرد.”

این میلیاردر تأکید کرد که “هیچ محدودیتی در ارزش افزوده ما برای بلیط ها وجود ندارد ، زیرا بستن آنها به NFT در اصل باعث می شود که آنها بتوانند کالاهای قابل جمع آوری یا یادگاری قابل تأیید ، که طرفداران می توانند به صورت آنلاین بفروشند.

کوبایی اخیراً از بودجه 4 میلیون دلاری بذر برای دور حمایت کرد NFT Genius استارت آپ، که قصد دارد یک بازار متنوع NFT را در بلاکچین Flow ایجاد کند.

جزئیات مربوط به بازار با نام “گایا” کم است ، اما اینگونه خواهد بود گزارش شده متمرکز بر موسیقی باشید ، و قصد دارد در آینده به بازی ، ورزش و کمدی گسترش یابد.

نابغه NFT: گایا

چرخ های داغ NFTS

سازنده محبوب اسباب بازی Mattel Creations قرار است با نشانه های غیر قابل نفوذ که اتومبیل های Hot Wheels را به تصویر می کشد ، وارد بازار NFT شود.

این شرکت سه NFT واحد یک مجموعه را به حراج می گذارد دوبله شده “The First Editions” ، با مدل های نمادین “Twin Mill، Deora II، and Bone S

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

60  +    =  61