0

Nifty News: شبکه های NFT تایسون فیوری تقریباً 1 میلیون دلار ، سفر بد از سوشی ، شراب عالی می شود …

بازدید 15


اولین اقدام تایسون فیوری به بازار NFT منجر به فروش یک NFT واحد به قیمت تقریبا 1 میلیون دلار در HoDooi.com شد – پلتفرمی جدید با هدف تبدیل شدن به ‘eBay NFTs’.

حراج “Lineal by Tyson Fury” در 16 ژوئیه بسته شد و یکی از برترین فروش های بازار با موضوع ورزشکاران تا به امروز را نشان می دهد. NFT تصویری توکیو شده از Fury را با دو کمربند قهرمانی بالای هر شانه و یک تاج نشان می دهد که نام مستعار او “Gypsy King” در قسمت جلویی است.

NFT شامل جوایز در دنیای واقعی مانند نقاشی امضا شده پنج در پنج پا از آثار هنری ، دستکش بوکس امضا شده و فیلم از Fury است که به پیشنهاد دهنده برنده تبریک می گوید.

‘Lineal by Tyson Fury’ NFT: HoDooi.com

فروش NFT در HoDooi نیز انجام شد همراه توسط مجموعه ای از پنج نسخه باز NFT با تعداد نسخه متنوع ، که بین 250 USDT و 1000 USDT قیمت دارند و هنوز در فروش هستند.

“کار با تیم HoDooi بسیار عالی بود و خوشحالم که همه ما بخشی از تاریخ هستیم و یکی از بالاترین پیشنهادات یک NFT ورزشی را داریم!” خشم گفت

شراب خوب توکن شده

WiV Technology ، یک بستر تجارت بلاکچین برای “دارایی های منحصر به فرد” با دولت گرجستان همکاری کرده است تا برخی از بهترین انگورها و ویسکی های کشور را به عنوان NFT انتخاب کند. این پلتفرم تولیدکنندگان و مجموعه داران را قادر می سازد تا در مقابل دارایی های خود پول خریداری ، فروش و وام بگیرند.

دارایی های منحصر به فرد NFT: WiV

ایده ایجاد شفافیت ، کاهش هزینه ها و کارایی خرید و فروش دارایی هایی مانند شراب است. شرکت های شراب سازی مستقر در گرجستان همچنین با استفاده از NFT می توانند اصالت خطوط تولید را تأیید کنند.

در وب سایت WiV آمده است: “به هر دارایی شراب یک رمز دیجیتالی مربوطه اختصاص داده شده است که اطلاعات مربوط به منشأ شراب و تاریخ معاملات را به طور ایمن جمع آوری و ذخیره می کند.”

WiV همچنین قصد دارد یک برنامه تضمین کیفیت به میزبانی هیئت داوران متخصص به منظور افزایش اعتبار دامنه شراب گرجستان ایجاد کند.

“اقتصاد در حال تغییر است. اکنون دارایی های فیزیکی می توانند به نمایش دیجیتال دارایی های فیزیکی تبدیل شوند تا بتوانند با سرعت و کارآیی بیشتری معامله شوند. ”گفت Salome Zourabichville ، رئیس جمهور جورجیا.

NFT های با مضمون LSD

در 20 ژوئیه ، سوشی راه اندازی a جدید سازنده خودکار بازار (AMM) “Trident” لقب گرفت و NFT با مضمون LSD را برای جشن گرفتن پرتاب کرد.

برای بزرگداشت اعلامیه Trident ، ما به شرکت کنندگان در نمایشگاه Sushi ETHCC کارت Sushi ETH همراه با کلید “Bad Trip” NFT خود را اهدا کرده ایم.

Th

بیشتر بخوانید:
Nifty News: شبکه های NFT تایسون فیوری تقریباً 1 میلیون دلار ، سفر بد از سوشی ، شراب عالی می شودمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  77  =  85