0

NFT برای همیشه: چگونه موسسات خیریه می توانند با NFT جمع آوری کمک مالی کنند

بازدید 15


توکن های غیرقابل شگفت انگیز خبرهای بزرگی از اواخر آن هستند ، با مبالغ نجومی ارز رمزنگاری شده پرداخت می شود برای کارهای هنری نامشهود. (اگر در مورد NFT ها چیزی نشنیده اید ، می توانید پیدا کنید توضیح ما مفید است.)

زیاد موسسات خیریه قبلاً سود برده اند از دیوانگی NFT ها می توانند راهی عالی برای کسب درآمد از طریق حراجی ها باشند و به سازمان ها امکان جمع آوری کمکهای مالی را به روش شفاف و در عین حال جذب مخاطبان جدید و تقویت آگاهی از برند می دهند.

بنابراین اگر می خواهید وارد عمل شوید و از NFT ها پول جمع کنید ، در اینجا چند نشانگر برای شروع آورده شده است.

سفیر خود را به ایجاد NFT دعوت کنید

شاید شما یک سفیر عالی برای خیریه خود داشته باشید که طرفداران زیادی داشته باشد. می توانید آنها را وادار کنید که برخی آثار هنری (چه هنر دیجیتال ، فیلم ، موسیقی) خلق کنند و سپس با استفاده از بازاری مانند Rarible ، OpenSea یا Foundation آن را به حراج بگذارند (به آنها مانند Etsy یا Ebay فکر کنید).

روند ساخت NFT از محلی به سایت دیگر کمی متفاوت است ، اما این “چگونه” توسط آن راهنمایی می شود پایه مثالی از آنچه در این زمینه است را بیان می کند. بیشتر سیستم عامل های بازار به کاربران نیاز دارند تا از a ارز رمزنگاری شده، بنابراین شما باید یک کیف پول دیجیتال با ارز مربوطه تنظیم کنید تا بتوانید از آن استفاده کنید (که انجام آن بسیار ساده است).

ادوارد اسنودن ، افشاگر آمریکایی و رئیس جمهور را در نظر بگیرید بنیاد آزادی مطبوعات. در آوریل 2021 ، وی یک NFT در بنیاد را به حراج گذاشت که بیش از 5.4 میلیون دلار (حدود 3.8 میلیون پوند) جمع کرد.

Stay Free »اثری امضا شده است كه” كامل تصمیم دادگاه برجسته حاكم بر اینكه نظارت گسترده NSA قانون را نقض كرد ، با تصویر نمادین افشاگر افلاطون “تركیب می كند.

وی وجوه خود را به سود غیر انتفاعی و با استفاده از آن اهدا کرد هوایی، قسمت اختصاص یافته o

بیشتر بخوانید اینجا:
NFT ها برای خوب: چگونه موسسات خیریه می توانند با NFT جمع آوری کمک مالی کنندمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

52  +    =  61