0

Meet Florist: یک بسته استارت رایگان فوق العاده طراحی شده برای Qubely Pro

بازدید 5


گل فروش هستید؟ آیا می خواهید علاقه خود را به گل در بین دیگران گسترش دهید؟ خوب ، کار با علاقه زندگی شما همیشه یک لذت بزرگ است. و وقتی صحبت از گل می شود ، تقاضا در کل سال در سطح بالایی قرار می گیرد. علاوه بر این ، فروشگاه آنلاین گل آنلاین جذابیت خود را به سطح کاملاً جدیدی رسانده است. چه به مناسبت و چه به عنوان یک دکوراسیون معمولی ، با حضور گل آرایی شاداب ، کل فضا شاد می شود.

اگر می خواهید تجارت خود را درست مانند شکوفه های زیبا در فروشگاه خود رونق دهید ، پس ما خبرهای خوبی برای شما داریم! امروز ما با بسته تازه راه اندازی شما از Qubely ، “گلدار” ، اینجا هستیم. با وجود ویژگی های تجارت الکترونیکی ، این بسته از پیش ساخته شده از Qubely Pro می تواند راه حل مناسبی برای هر فروشگاه گل و وب سایت گل فروشی باشد.

اکنون ، بدون هیچ گونه بحث بیشتر ، به مقاله امروز زیر بروید.

ویژگی های قابل توجه گل فروش

یکی از مزایای داشتن وب سایت شما افزایش تبلیغات و ارتقاء بازاریابی است ، زیرا افراد بیشتری از وجود تجارت شما مطلع هستند. بسته استارت گل فروشی با تمام تلاش و ویژگی ها طراحی شده است تا به شما کمک کند تا شانس و امکانات خود را به حداکثر برسانید.

بیایید گلفروشی را با ویژگی های خاص آن در زیر مرور کنیم:

 • طراحی تعاملی و مینیمالیستی
 • چندین بخش قهرمان
 • CTA قابل توجه
 • صفحات پاسخگو
 • سئو بهینه شده است
 • شهادت انگیز
 • صفحه فروشگاه آنلاین
 • صفحه اختصاصی محصول
 • نمای گالری زنده
 • فرم تماس خود توضیحی

صفحات داخل گل فروشی

به سختی می توان کسی را یافت که بتواند جذابیت سعادت آسمانی را که به شکل گل در می آید نادیده بگیرد. با حفظ این جذابیت ، سعی کردیم هر یک از صفحات داخل گل فروشی را به یک صفحه فریبنده تبدیل کنیم. از ابتدا تا انتها ، به مخاطبان شما این حس را می دهد که در حین مسحور شدن در یک باغ گلدار دوست داشتنی قدم بزنند.

بسته بندی طرح گل فروشی شامل صفحات زیر است:

اکنون بدون هیچ گونه بحث اضافی اجازه دهید یک نمای سریع از هر یک از صفحات آن داشته باشیم:

 1. صفحه اصلی
 2. خدمات
 3. فروشگاه
 4. مشخصات کالا
 5. قیمت گذاری
 6. گالری
 7. در باره
 8. مخاطب

اجازه دهید نگاهی عمیق به هر یک از صفحات زیر داشته باشیم:

صفحه اصلی بسته استارت گل فروشی برای برآوردن نیازهای مخاطبان شما طراحی شده است. با بخش قهرمان ، CTA ، ویدئو ، گالری تصاویر ، خدمات ، توصیف و نکات برجسته رسانه های اجتماعی ، این زمینه را برای بینندگان وب شما ایجاد می کند تا همزمان کاوش کرده و درگیر شوند. همچنین ، یک گزینه اشتراک خبرنامه در انتها وجود دارد تا کاربران شما را از نزدیک با شما همراه کنند.

گفته می شود: “سادگی نهایت پیچیدگی است.” در زیر این نقل قول ، ما یک رویکرد هوشمند و در عین حال مینیمالیستی در صفحه خدمات ارائه کرده ایم. در اینجا می توانید هر یک از خدمات خود را با تصاویر ، زیرنویس ها و در پایان CTA برای دسترسی به شما روشن کنید.

یک فروشگاه مجازی نسبت به یک فروشگاه فیزیکی با چالش های زیادی روبرو است. اما ، ما هر قطعه ای از موانع را برای شما در نظر گرفته ایم! علاوه بر نمایش خدمات دقیق شما ، ما از مشاوره ، ترتیب گل ، تا تحویل اطمینان حاصل کرده ایم. این صفحه می تواند همه چیز را بدون مشکل تضمین کند.

صفحه جزئیات محصول تضمین می کند که مخاطبان شما به راحتی به همه محصولات و پیشنهادات شما دسترسی پیدا می کنند. همه گلها ، دسته گل و سایر گلهای جمع آوری شده خود را به نمایش بگذارید تنظیمات با تصاویر ، جزئیات قیمت و دکمه CTA شانس شما را برای دریافت ترافیک و تعامل بیشتر افزایش می دهد.

چالش بزرگی است که بتوانید صفحه قیمت گذاری خود را برای مخاطبان خود متقاعد کنید. برای دستیابی به اطلاعات قیمت گذاری و اطمینان از جریان روشن اطلاعات ، ما رویکردی ساده و خاص را انتخاب کرده ایم تا بازدیدکنندگان را از بین نبرد و مجبور نباشند از سایت شما خارج شوند.

صفحه گالری یک راه عالی برای متقاعد کردن مردم برای دریافت خدمات شما است. نمایش تصاویری از گلهای تازه شکوفه شده ، دسته گل ، لحظات خاص این صفحه می تواند بهترین گزینه برای به دست آوردن چندین منبع درآمد باشد.

ناگفته نماند ، صفحه درباره ما یکی از تأثیرگذارترین صفحات وب سایت شما است. با ارائه داستان ، نمونه کارها ، پروژه های برجسته ، دستاوردها و موارد دیگر ، ما سعی کردیم احساس قابلیت اطمینان و قابل اعتماد بودن را در بینندگان آن به تصویر بکشیم.

صفحه تماس بخش مهمی برای هر وب سایت است. این صفحه نه تنها اطلاعات ارزشمندی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد ، بلکه به شما در کسب راهنمایی نیز کمک می کند.

چگونه به بسته استارت نویسنده دسترسی پیدا کنیم؟

هر کاربر Qubely Pro می تواند به این بسته استارت “گلدار” به صورت رایگان دسترسی پیدا کند. برای شروع استفاده از آن ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که آخرین نسخه Qubely Pro را به روز کنید. پس از آن ، یک صفحه جدید اضافه کنید و روی “Import Layout” در بالا کلیک کنید. اکنون ، بسته استارت گلدار را جستجو کنید ، یک صفحه را انتخاب کرده و روی “وارد کردن” کلیک کنید. برای هر صفحه ، مراحل مشابه را تکرار کنید. پس از آن ، تصاویر و متن دلخواه خود را به صفحات اضافه کنید تا واقعاً متعلق به شما باشد.

بسته شدن

تمرکز بر وب سایت مطمئناً می تواند فرصت های بیشتری را برای تجارت شما به ارمغان آورد در حالی که کار شما را به نمایش می گذارد. با بسته استارت گل فروشی Qubely ، ما اطمینان حاصل کردیم که این روند حتی بهتر می شود. بنابراین ، چرا انتظار می رود؟ دست خود را روی Qubely بگذارید ، وب سایت رویایی خود را بسازید. و با خوشبختی شکوفایی زیبا فروشگاه گل خود در تمام فصل در تقاضا بمانید.

منبع

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

25  +    =  32