0

Lidl ایرلند شمالی پس از فروش قبلی ، کالاهای تازه ای را نشان می دهد

بازدید 7


با ثبت نام در هشدارهای ایمیل رایگان “،” buttonText “:” ثبت نام کنید! “،” contentId “: 10181322 ،” newsletterImage “:” در بالای عناوین بلفاست و فراتر از آن بمانید. “https: //i2-prod.belfastlive .co.uk / incoming / Article21048762.ece / ALTERNATES / s615d / 0_140721JP1bangor009.jpg “،” endpointUrl “:” https://response.pure360.com/interface/list.php “،” profile “:” Belfast_Live “، ”isPure360NewsLetter”: true ، ”pure360MailingListId”: ”بلفاست زنده – خبرنامه روزانه” ، ”isDoubleOptIn”: false ، ”newsletterSiteName”: ”BelfastLive”} ”data-mod =” skinnySignup ”>

ایمیل نامعتبرمشکلی رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

ما از ثبت نام شما برای تهیه محتوا به روشهای رضایت شما و بهبود درک ما از شما استفاده می کنیم. این ممکن است شامل تبلیغات از طرف ما و اشخاص ثالث بر اساس درک ما باشد. در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید.اطلاعات بیشتر

Lidl ایرلند شمالی پس از فروش کریسمس سال گذشته ، کالای جدیدی از محصولات خود را نشان داده است.

خریداران با برچسب “جالبترین مجموعه” خود برای فرود هنوز ، می توانند “سبک راهروی میانی” را از 1.49 پوند با فقط اقلام موجود برای مدت زمان محدود تحریک کنند.

هر قطعه دارای “ارتعاشات یکپارچهسازی با سیستمعامل قدیمی” در رنگهای متمایز آبی ، زرد و قرمز فروشگاه است.

خرده فروش می گویند قطعه اصلی کیف کمربندی Lidl جدید با قیمت 4.99 پوند است که برای اقامتگاه ها یا جشنواره های تابستان امسال طراحی شده است.

کیف کمربند

مربیان بدنام بیانیه 12.99 پوندی نیز همراه با جوراب های ورزشی مارک دار “برای یک گروه کاملاً خشن” بازگشته اند.

انتخاب جدیدی از تی شرت های آرم زنانه و مردانه با قیمت 3.99 پوند نیز با شلوار استرچ های آرم دار به رنگ های خاکستری و مشکی در دسترس است تا “تخیلات مد Lidl” را زنده کند.

قبلی

اصل را اینجا بخوانید:
Lidl ایرلند شمالی محصولات جدیدی را پس از کالاهای قبلی نشان می دهد فروشخارجمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

39  +    =  43