0

Jongu 4308 فراخوان داوطلبانه ملی سوختن آناناس در سراسر کشور را به دلیل وجود …

بازدید 6


خلاصه

تاریخ اعلام شرکت:
تاریخ انتشار FDA:
نوع محصول:
مکمل های غذایی
مواد مخدر
دلیل اعلام:

توضیح دلیل را بخاطر بسپارید

سیبوترامین اعلام نشده

نام شرکت:
فروشنده Ebay-John Nguyen
نام تجاری:
توضیحات محصول:

اطلاعیه شرکت

هوستون ، تگزاس ، eBay شناسه فروشنده: jongu 4308 داوطلبانه همه مقدار زیادی از آناناس سوخته را به سطح مصرف کننده فرا می خواند. تجزیه و تحلیل FDA نشان داده است که این محصول حاوی سیبوترامین اعلام نشده است. سیبوترامین یک داروی مورد تأیید FDA بود که به عنوان اشتها آور برای کاهش وزن استفاده می شد اما به دلیل مسائل ایمنی از بازار حذف شد. وجود سیبوترامین در Hydro Pineapple Burn آن را به دارویی تأیید نمی کند که ایمنی و اثربخشی آن ثابت نشده است و بنابراین قابل یادآوری است. تا به امروز ، jongu 4308 هیچ گزارشی از عوارض جانبی مربوط به این فراخوان دریافت نکرده است.

بیانیه خطر: محصول حاوی سیبوترامین برای مصرف کنندگان خطرساز سلامتی است زیرا سیبوترامین به طور قابل ملاحظه ای فشار خون و/یا ضربان نبض را در برخی از بیماران افزایش می دهد و ممکن است برای بیماران با سابقه بیماری عروق کرونر ، نارسایی احتقانی قلب ، آریتمی یا سکته.

این محصول آلوده به عنوان یک مکمل غذایی برای کاهش وزن به بازار عرضه می شود و در یک جعبه حاوی 10 کیسه 20 گرم بسته بندی می شود. Hydro Pineapple Burn توسط eBay از طریق اینترنت در توزیع شد www.ebay.com در سراسر ایالات متحده (از 05/29/2021 تا 07/27/20منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

36  +    =  41