0

I-Team: چه کسی استخدام می کند؟ متقاضیان کار در میان رونق آمازون در حال تغییر شغل هستند – اخبار آمازون

بازدید 8


هندرسون ، نوساز (KLAS) – همانطور که صدها هزار نفر از نوادانی های جنوبی به کار خود بازگشتند ، افراد بیشتری در حال تغییر شغل خود هستند. یکی از عوامل مهم رانندگی آمازون است.

تعجب آور نیست وقتی به این فکر می کنید که در طی همه گیری چقدر ممکن است به صورت آنلاین خریداری کرده باشید ، اما آمازون قسمت عمده بهبود اقتصادی منطقه است. این شرکت 10 هزار نفر را در سال 2020 استخدام کرد که بسیاری از آنها از صنایع دیگر منتقل شدند.

یکی از این افراد مت Resnick است.

Resnick با ایستادن در خارج از مرکز توزیع بزرگ هندرسون آمازون ، گفت: “متأسفانه ، با همه آنچه که با COVID و بیماری همه گیر اتفاق افتاد ، موقعیت من از بین رفت.” تاسیسات غول پیکر در نزدیکی مقر Raiders واقع در خیابان سنت رز پارک وی آخرین ایستگاه قبل از تحویل بسته ها در آن دره جنوبی است.

Resnick گفت: “من فکر می کنم که همه گیری ها به طور قطع باعث افزایش میزان تجارت الکترونیکی و تحویل کالا در همه بخش ها شده است.” او پس از اخراج در ماه اکتبر به عنوان مدیر عملیات از صنعت مهمان نوازی به آمازون آمد. وی گفت ، هر دو شغل دارای مجموعه مهارت های مشابهی هستند ، از جمله اداره تیم های بزرگ و کار مستقیم با مشتریان.

داده های حاصل از تجزیه و تحلیل کاربردی ، یک شرکت تحقیقاتی در اقتصاد ، بازار جنوب نوادا در حدود 250،000 شغل در طی همه گیری از دست داد. از ماه مه 2021 ، نزدیک به دو سوم موقعیت های از دست رفته بازگشت.

در حالی که صنایع مهمان نوازی و مسافرت بسیاری از کارمندان خود را به خدمت گرفته اند ، بخش دیگری رشد چشمگیری را تجربه کرده است: تجارت ، حمل و نقل و خدمات شهری. این یکی برای آمازون است.

در مقایسه با مه 2019 با مه 2021 ، این بخش 13،500 شغل را اضافه کرد ، در حالی که صنعت مهمان نوازی 80،900 نفر را از دست داد ، طبق تجزیه و تحلیل کاربردی. این می تواند نتیجه دو چیز باشد: صنعت هتلداری در پشت بالاترین سطح اشتغال خود در سال 2020 باقی مانده است و بخش تجارت ، حمل و نقل و تاسیسات در میان بیماری همه گیر همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

مت رزنیک پس از اخراج در ماه اکتبر ، به عنوان مدیر عملیات از صنعت مهمان نوازی به آمازون آمد. (KLAS)

داده ها نشان داد ، یکی دیگر از زمینه های رشد در طول دو سال ، آموزش است.

برایان گوردون ، مدیر در تجزیه و تحلیل کاربردی ، گفت: “تعداد زیادی از کارمندان اوقات فراغت و مهمان نوازی از زمان شروع همه گیری در حاشیه نشسته اند.” “برخی از آنها بازگشتند ، تعداد قابل توجهی بازگشتند ، اما ما باید راه طولانی را طی کنیم.”

گوردون گفت ، محدودیت های بین المللی در سفر و عدم وجود یک صحنه پررونق کنوانسیون در میان جهش اقتصادی به این معنی است که همه مشاغل پیش از همه گیری هنوز برنگشته اند.

وی گفت: “این بخشهای بازار واقعاً مانع اقتصاد گردشگری در نوادا هستند.”

طبق تجزیه و تحلیل کاربردی ، در مقایسه ماه مه 2019 با مه 2021 ، بخش تجارت ، حمل و نقل و خدمات عمومی 13،500 شغل اضافه کرد در حالی که صنعت مهمان نوازی 80،900 شغل خود را از دست داد. این می تواند نتیجه دو چیز باشد: صنعت هتلداری در پشت بالاترین میزان اشتغال خود در سال 2020 باقی مانده است و بخش تجارت ، حمل و نقل و تاسیسات در میان بیماری همه گیر همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

Resnick در مورد موقعیت جدید خود گفت: “من در ابتدا فکر نمی کردم که میهمان نوازی با این امر مخلوط شود ، اما وقتی شروع به خواندن برخی از توضیحات شغل کردم ، متوجه شدم که این در واقع هدایت تیم های بزرگ ، تعامل با کارمندان شماست.” .

کارکنانی مانند Resnick بدون اینکه منتظر بمانند همه مشاغل مهمان نوازی برگردند ، پرش کرده اند ، گوشه را عوض کرده و چیز جدیدی را امتحان کردند.

طبق تجزیه و تحلیل کاربردی ، در مقایسه با مه 2019 و مه 2021 ، بخش تجارت ، حمل و نقل و خدمات عمومی 13،500 شغل اضافه کرد در حالی که صنعت مهمان نوازی 80،900 شغل خود را از دست داد.

تا پایان سال ، آمازون قصد دارد پنج انبار دیگر در سراسر نوادا افتتاح کند ، به معنای هزاران دهانه دیگر.

Resnick گفت: “هر یک از این سایت ها کارمندان ، کارمندان جدید و افراد بیشتری برای استخدام خواهد داشت.”

اطلاعات مربوط به ماه ژوئن نشان داد که 9.2 میلیون فرصت شغلی در کشور برای حدود 9.5 میلیون بیکار آمریکایی وجود دارد.

رشد اشتغال طبق بخش از فوریه 2021 تا مه 2021 (تحلیل کاربردی / KLAS)

دنبال کار می گردید؟ 8 News Now با Zip Recruiter همکاری کرده است تا به ساکنان دره کمک کند تا از طریق شبکه های محلی به دنبال کار باشند 8 اخبار اکنون تابلوی شغلی.

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای کاملاً مفید را می توان در پست کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

2  +  5  =