0

Google Workspace به پیشرفت هر شرکتی کمک می کند

بازدید 16


اطمینان حاصل کنید که تجارت شما برای هر کاری آماده است.

3 دقیقه خواندن

افشای اطلاعات: هدف ما ارائه محصولات و خدماتی است که فکر می کنیم برای شما جالب و مفید باشد. اگر آنها را خریداری کنید ، کارآفرین ممکن است سهم کمی از درآمد حاصل از فروش را از شرکای تجاری ما بدست آورد.

اداره یک کار تجاری همیشه دشوار بوده است. در طول سال گذشته ، شرکت ها تعداد زیادی را تحمل کرده اند چالش های جدید، از انتقال به دنیای دور به توقف خلاقیت و همکاری. همسو نگه داشتن نام تجاری خود امروزه به سادگی دشوارتر از گذشته است. راه حل های بی شماری برای صاحبان مشاغل وجود دارد که خود را با کار از راه دور سازگار می کنند. هنوز هم ، به عنوان ایده از کار ترکیبی بخار می یابد ، کارآفرینان یک بار دیگر با آن روبرو می شوند بهره وری و چالش های همکاری

صرف نظر از اینکه کسب و کار شما بزرگ است یا چه کاری انجام می دهد ، Google Workspace راه حل های سفارشی برای شما ارائه می دهد.

Google Workspace چیست؟

ممکن است نام بزرگی مانند Google را مشاهده کنید و فکر کنید فقط راه حل های بزرگ سازمانی را ارائه می دهد. در عوض ، Google Workspace یک راه حل واحد برای تمام نیازهای بهره وری و همکاری کسب و کار شما، بدون توجه به اندازه تیم شما. گوگل می گوید ، آنها یک راه حل متناسب با همه را ارائه می دهند که انتقال بین همکاری از راه دور و غیر حضوری (و چیزی در این بین) را آسان تر می کند.

Google Workspace با بهره گیری از Google Drive نیازهای بهره وری شما را برطرف می کند و به شما امکان پردازش کلمات مشترک (Docs) ، صفحات گسترده (Sheets) و نرم افزار ارائه (Slides) را می دهد که همه اعضای تیم شما می توانند برای ایده پردازی استفاده کنند. شما می توانید از طریق کنفرانس های ویدئویی یا گپ های گروهی در Google Meet متصل شوید ، در اسناد و مدارک دیگر همکاری کنید. علاوه بر این ، شما می توانید فضای ذخیره سازی نامحدود ابر را برای شرکت خود پشتیبانی کنید که با پشتیبانی از پشتیبان گیری داده ها / جلوگیری از تلفات و محافظت شده توسط قوی ترین سرویس های ابری امنیتی ارائه می شود. البته ، شما یک سرویس ایمیل نخبه و بدون تبلیغات برای دامنه خود نیز دریافت خواهید کرد که اعتماد را ایجاد می کند و به شما کمک می کند یک برند قوی تر بسازید.

چرا گوگل وومنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  16  =  19