GoDaddy ویژگی های جدیدی را برای تجارت الکترونیکی از جمله ادغام با آمازون و eBay و … راه اندازی می کند.


ادغام های جدید با آمازون ، eBay و Instagram دسترسی به مهمترین کانالهای آنلاین جهان را از طریق وب سایتهای GoDaddy + بازاریابی فراهم می کند

تورنتو، 7 ژوئن 2021 / CNW / – شرکت GoDaddy (NYSE: GDDY) ، شرکتی که به کارآفرینان روزمره قدرت می بخشد ، امروز اعلام کرد که مشتریان اکنون می توانند محصولات خود را از طریق وب سایت های GoDaddy + بازاریابی در آمازون و eBay بفروشند ، و این باعث می شود صاحبان مشاغل کوچک بتوانند تجارت الکترونیکی خود را گسترش دهند. پیشنهادات فروشگاه و یافتن مشتریان جدید برای رونق کسب و کار خود. ویژگی جدید Marketplaces مخصوصاً به موقع است زیرا بیشتر مشاغل کوچک کانادایی به صورت آنلاین فروش می کنند. به عنوان مثال ، 68 درصد بیشتر مشتریان GoDaddy Canada با یک فروشگاه آنلاین در سه ماه اول سال 2021 ، در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ، به طور فعال در حال فروش محصولات بودند.

کارآفرینان کانادایی و صاحبان مشاغل کوچک اکنون می توانند محصولات خود را از طریق یک نمای داشبورد در دو بازار بزرگ آنلاین جهان ، آمازون و eBay به فروش برسانند. آنها همچنین می توانند از وب سایت ها + بازاریابی برای انتشار مستقیم پست ها در اینستاگرام استفاده کنند و به آنها امکان می دهد تا به راحتی محصولات و مارک های آنلاین خود را تبلیغ کنند.

ادغام بازارها

ویژگی جدید Marketplaces امضای GoDaddy Websites + بازاریاب وب سایت بازاریابی را با مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند تجارت الکترونیکی ترکیب کرده است. Marketplaces صاحبان مشاغل را قادر می سازد هنگام استفاده از وب سایتها + بازاریابی برای مدیریت سفارشات و حمل و نقل از طریق این سیستم عامل ها ، همه از یک مکان ، موجودی خود را با تعداد بیشتری از خرده فروشان لیست کنند. هیچ افزونه یا افزونه اضافی مورد نیاز نیست.

با استفاده از کاتالوگ محصولات موجود در وب سایت + بازاریابی ، مشتریان می توانند محصولات را با Amazon و eBay لیست کنند ، فقط با چند کلیک و همه چیز برای آنها به روز می شود. همه سفارشات یک جا هستند ، بنابراین مشتریان نیازی به ورود به هر بازار ندارند تا ببینند چه چیزهایی را فروخته اند ، چه چیزهایی باید حمل شوند و چه چیزهایی باید دوباره جمع شوند. سرانجام ، موجودی کالا به طور خودکار با دریافت سفارشات تنظیم و همگام سازی می شود ، بنابراین مشتریان لازم نیست نگران گران فروشی بیش از حد کالاهای موجود در بورس باشند.

برای HiTeckFix صاحب مشاغل دن او، بازارهای GoDaddy یک فرصت عالی برای گسترش بیشتر تجارت خود بوده است. “هنگامی که در بهار گذشته مجبور شدیم درهای فیزیکی خود را ببندیم ، تجارت ما مجبور بود که به سایر منابع درآمد نگاه کند. از آن زمان ، ما فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کردیم. ” “اکنون که آمازون و eBay به فروشگاه آنلاین ما متصل شده اند ، ما می توانیم بیش از هر زمان دیگری مشتری جذب کنیم و منتظر ادامه رشد تجارت الکترونیکی خود باشیم.”

ادغام اینستاگرام

علاوه بر آمازون و eBay ، اکنون وب سایتها + بازاریابی مشتریان را قادر می سازد از قدرت اجتماعی استفاده کنندمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *