0

FTC ممکن است ماه ها برای سلطنت در آمازون ، معامله MGM زمان ببرد – اخبار آمازون

بازدید 15


آمازونمعامله 8.5 میلیارد دلاری برای خرید MGM ممکن است برای چند ماه با کمیسیون تجارت فدرال تصمیم گیری نشود ، رویترز می نویسد

FTC از جمعه گذشته (9 ژوئیه) گفت که با درخواست دوم در بررسی ادغام پیش می رود. بر اساس این گزارش ، این نشان می دهد که آژانس احتمالاً ماه ها طول می کشد تا یک حکم صادر کند.

FTC در حال جستجوی آمازون به عنوان بخشی از کاوشگرها در زمینه مسائل مختلف Big Tech است.

آمازون قصد خود را در ماه مه برای خرید استودیوی افسانه ای فیلم اعلام کرد که خانه فیلم هایی مانند حق رای دادن جیمز باند بوده است. این معامله باعث می شود که کتابخانه محتوای آمازون به اوج جدیدی برسد و به آن امکان ادامه رقابت با غول های همکار نتفلیکس ، دیزنی + و دیگران را می دهد.

آمازون در ماه ژوئن درخواست کرد که لینا خان ، رئیس FTC ، از جلسه دادرسی محروم شود ، زیرا وی تحقیق کرده بود و سوابق قبلی حمایت از وی را داشت.

PYMNTS در مورد قصد آمازون برای خرید MGM نوشته است ، گزارش می دهد که جدیدترین مورد در یک سری اقدامات برای تقویت بخش غیر اصلی تجارت است: محتوای Amazon Prime.

به گزارش PYMNTS ، در بیانیه مشترکی آمده است: “MGM تقریباً یک قرن سابقه فیلم سازی دارد و مکمل کار استودیوی آمازون است که بیشتر در تولید برنامه های نمایش تلویزیونی متمرکز بوده است.”

خرید MGM ، آخرین مورد از مجموعه روابط مالی برای این شرکت ، نشان دهنده عبور شرکت از غول دوران فیلم های صامت به عصر پخش در حال حاضر چیزهای مسلط است.

آمازون قصد خود را برای کمک به بایگانی و حفظ کتابخانه فیلم MGM ، که شامل بیش از 4000 فیلم و 17000 نمایش تلویزیونی است ، اعلام کرده بود. و همچنین در دسترس قرار دادن آنها برای مشاهده به روش های مدرن کار خواهد کرد. مایک هاپکینز ، معاون ارشد Prime Video و استودیوی آمازون ، گفت: “گنجینه IP که ما قصد داریم با تیم با استعداد MGM دوباره تصور کرده و توسعه دهیم” مهمترین چیزی است که در معامله بدست آمده است.

تفسیر:
برخی از اطلاعات و پیوندهای مفید را می توان در این پست کامل یافت.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  10  =  13