0

FOX 8 Defenders: زن ریور ریج 500 دلار در کلاهبرداری آمازون از دست داد – اخبار آمازون

بازدید 15


River Ridge (WVUE) – Nanette Caster of River Ridge به طور منظم از آمازون استفاده می کند. وی گفت: “من یک قلم سفارش داده بودم و در نهایت با دو مورد مشابه مواجه شدم ، بنابراین سعی می کردم با آنها (آمازون) در تماس باشم تا از بازگشت آن مطلع شوم.”

بنابراین او آمازون را صدا کرد ، یا حداقل فکر کرد که این کار را کرده است. کاستر توضیح داد: “معلوم شد که من با شماره اشتباه تماس گرفتم.”

اما در آن زمان ، او تحت تأثیر قرار گرفت که با یک کارمند آمازون صحبت می کند. وی گفت: “آنها به من می گفتند كه من 1700 دلار از حساب خود خریده ام.”

فرد تلفنی توضیح داد قبل از اینکه وی بتواند به وی در بازگشت کمک کند ، او نیاز به پاک کردن حساب خود داشت ، که هزینه های I-phone 11 و یک جفت کفش نایک را نشان می داد که مجموعاً 1700 دلار است.

“من مثل چه چیزی بودم؟ این نمی تواند درست باشد! چون من آن را سفارش نکردم. منظور من این است که آنها ادعا می کنند شخصی از کالیفرنیا بوده است که چنین کاری کرده است. ”

صرف نظر از این ، مرد تلفنی توضیح داد که او مسئول است.

کاستر توضیح داد: “او برای جبران هزینه هایی که می دانید برای گرفتن کارت هدیه و قرار دادن پول روی کارت هدیه است ، جبران کرد.”

او به جای پرداخت فقط هزینه ها ، به او گفت قرار دادن مقداری پول نقد روی کارت هدیه پیش پرداخت گزینه ای برای کمک به پاک کردن هزینه ها است. کاستر می گوید این مرد تا وقتی که به یک فروشگاه نزدیک نرسیده بود با او تلفنی بود و این زمانی بود که او به او دستور داد مقداری پول ، 500 دلار روی کارت هدیه نایک بگذارد. وقتی کار او تمام شد ، او شماره های کارت را خواست.

“او قانع کننده بود. او لحن کاملاً یکنواختی داشت و خوب بود. ” اما وقتی فهمید چیزی درست نیست ، خیلی دیر شد. پول از بین رفته بود. مرد حاضر در این خط ارتباطی با آمازون نداشت.

کاپیتان جیسون ریوارد با دفتر کلانتر کلیسای جفرسون گفت: “هر زمان کسی از شما می خواهد کارت هدیه یا هر چیز دیگری را در این راستا دریافت کنید ، 100 درصد از اوقات کلاهبرداری است.”

سینتیا آلبرت با Better Business Bureau اغلب آن را می شنود. “به تلفن این افراد گوش ندهید. آنها هنرمندان موافق هستند. تنها کاری که آنها می خواهند انجام دهند این است که شما را از اطلاعات مالی جدا کنند و پول شما را بگیرند. “

دقیقاً مشخص نیست که کاستر آن روز چه کسی را صدا زد اگر آمازون نبود. آلبرت می گوید در بسیاری از این موارد کلاهبرداران با شما تماس می گیرند.

آلبرت توضیح داد: “این کار می تواند ضبط ، تماس یا ایمیل باشد و آنها به شما خواهند گفت که یا مبلغی را در قبض خود بدهکار باشید یا زایمان آسیب دیده داشته باشید و آنها باید اطلاعات را پیدا کنند.”

او می گوید در بسیاری از مواقع آنها اطلاعات مالی حساس مانند حساب بانکی یا شماره کارت اعتباری را درخواست می کنند و اغلب اوقات می توانند پول بسیار بیشتری از آنچه کاستر از دست داده است ، بدست آورند.

“کلاهبرداری آمازون” را به صورت آنلاین جستجو کنید ، و داستان های مشابه مرتبط با هزاران دلار از دست رفته در سراسر کشور ظاهر می شود ، از جمله عناوین نشان می دهد که مردم تا 120 هزار دلار ضرر کرده اند.

آلبرت گفت: “به هر حال ، آمازون اطلاعات حساس مالی را درخواست نخواهد کرد.”

نانت کاستر هزاران سال ندارد ، اما او مجبور شده ساعتهای بیشتری کار کند تا 500 دلار از دست داده را جبران کند. کاستر گفت: “من فقط می خواهم این کلمه را بیرون بکشم تا بالاخره این افراد متوقف شوند.”

وب سایت آمازون نکاتی در مورد چگونگی تشخیص اینکه ایمیل ، تماس تلفنی ، پیام کوتاه یا صفحه وب از آمازون است را ارائه می دهد. همچنین ، ردیاب کلاهبرداری BBB منبع مفید دیگری است.

اگر مشکلی در مورد مصرف کننده دارید که دوست دارید ما آن را بررسی کنیم ، با FOX 8 Defenders که داوطلبانی از شورای ملی زنان یهودی هستند ، تماس بگیرید یا فرم شکایت آنلاین ما را پر کنید.

خطای املایی یا گرامری را در داستان ما مشاهده می کنید؟ اینجا کلیک کنید گزارشش لطفا عنوان را وارد کنید.

حق چاپ 2021 WVUE. کلیه حقوق محفوظ استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  5  =