0

fashionistas در حال بازسازی ظاهر “Gossip Girl” ، “Friends” و موارد دیگر هستند

بازدید 15


آیا تا به حال شخصیتی را در یک برنامه تلویزیونی با لباس شیک دیده اید و فکر کرده اید “من این را می خواهم؟” برای برخی از طرفداران مد و لباس ، این فقط آرزو نیست. آنها اینترنت را جستجو می کنند به امید پیدا کردن پوشاکی که در فیلم ها و تلویزیون تحسین کرده اند – بازآفرینی ظاهر کلاسیک از “دختر شایعه” “دوستان” و “13 ادامه 30.”

یاسمن هریس می گوید: “هر زمان که مجبور باشم به عروسی یا هر چیز فانتزی بروم ، اینطور می گفتم:” ای کاش می توانستم لباس راشل گرین را داشته باشم. ” او سرانجام سارافس دقیقی را که شخصیت جنیفر آنیستون در قسمت “دوستان” می پوشید ، خریداری کرد.

در همین حال ، یک سوپرفان “دختر شایعه” هزاران دلار برای کمد لباس خود با الهام از نمایش هزینه کرده است. حالا که سریال شد راه اندازی مجدد، او قبلاً لوازم جانبی را که از قسمت های اولیه دیده بود ، به دست آورده است.

ممکن است سال ها پیش نمایش ها و فیلم ها پخش نشوند ، اما این طرفداران تلویزیون مد را زنده نگه می دارند.

نینا کولیکوفسکا ، گورو “دختر شایعه”

نینا کولیکوفسکا (سمت چپ) قطعات دقیق “Gossip Girl” را دنبال می کند ، از جمله این لباس آلیس + اولیویا که در Leighton Meester (راست) در فصل 3 قسمت 1 “معکوس های ثروت” دیده شده است.
تامارا بکویث/پست نیویورک ، http://www.SplashNews.com

او بیلورتر از همه آنهاست!

هنگامی که دانشجوی پزشکی نینا کولیکوفسکا در طول قرنطینه کل مجموعه “Gossip Girl” را بازبینی کرد ، یک چیز او را تحت تأثیر قرار داد: مد. بنابراین ساکن Midtown شروع به جستجوی آنلاین نسخه هایی از قطعات درجه یک بلر (لیتون میستر) و سرنا (بلیک لایولی) کرد که بسیاری از برنامه های فروش Poshmark و eBay را از بین برد.

او همچنین بارگیری یافته ها را برای او شروع کرد صفحه اینستاگرام “Gossip Girl” با موضوع. کولیکوفسکا گران ترین لباس خود – لباس سفید مارک جیکوبز بلر – را وقتی یکی از طرفدارانش به او پیام داد و آن را با قیمت 700 دلار پیشنهاد کرد ، به ثمر رساند.

نینا کولیکوفسکا (سمت چپ) با پوشیدن Nanette Lepore “Lady Gambler Dress” همانطور که در Leighton Meester (راست) در فصل 4 فصل 5 Gossip Girl “خداحافظ کلمبیا” دیده می شود.
تامارا بکویث/نیویورک پست

کولیکوفسکا می گوید نمی تواند این لباس را بر روی خود تصور کند بدون اینکه ابتدا آن را در شخصیت های تلویزیونی مورد علاقه خود ببیند. او اغلب خلاقیت های خود را با گردنبندهای بلند ، کفش های دقیق پوشیده شده در صحنه و بند سر بلر امضا می کند.

“چگونه [Blair] آن را پوشید ، این یک ظاهر کامل است ، “کولیکوفسکا گفت. او سربند ، مروارید ، کفش داشت. واقعا منو فروخت نمی دانم آیا من خودم واقعاً آن لباس ها را بر می داشتم یا نه. ”

نینا کولیکوفسکا با مجموعه ای از قطعات طراح خود از “Gossip Girl”.
تامارا بکویث

او در حال حاضر دارای ده ها ظاهر قدیمی از نمایشگاه است و به طور مرتب بیش از 300 دلار برای هر قطعه پول می گیرد. کولیکوفسکا قبلاً یک جفت پاشنه استوارت وایتزمن خریداری کرده است که در راه اندازی مجدد سریال استفاده می شود (این کفش های پاشنه بلند “نودیست”، موجود در ShopBop).

او در مورد سرگرمی جدید خود گفت: “این یک خروجی است.” “اگر من زیاد درس می خوانم ، در پایان روز می خواهید کاری انجام دهید که شما را از این همه استرس دور کند.”


کورتنی سیمون ، ’13 Go on 30 ‘wannabe

کورتنی سیمون (راست) لباس مجلسی نمادین را که جنیفر گارنر (چپ) در رمان کام سال 2004 “13 Going on 30” در 2004 می پوشید ، تکان می داد.
مجموعه اورت ، با تقدیم کورتنی سیمون

برای کورتنی سیمون 28 ساله همه چیز از هالووین شروع شد. در سال 2019 ، او مصمم بود که با لباس Jenna Rink (جنیفر گارنر) از فیلم عاشقانه “13 Going on 30” به مهمانی برود – اما او نیاز داشت لباس راه راه را پیدا کند که شخصیت در صحنه رقص معروف “Thriller” می پوشد.

اما کت و شلوار ورساچه هرگز به صورت انبوه تولید نشد ، به این معنی که یافتن آن تقریباً غیرممکن است. با این حال ، سیمون متوقف نشد. او یک کپی تقریباً دقیق را پیدا کرد و صاحب آن را به او قرض داد.

از آنجا ، او تلاش کرد تا هرچه بیشتر ظاهر فیلم را خلق کند. “من از یک شهر کوچک در ایندیانا هستم ، بنابراین وقتی فیلم اکران شد ، این چیزی بود که من را وادار کرد همیشه به شهر نیویورک بروم و در فاشی کار کنم.

منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

4  +  2  =