eBay vs CEX vs Vendi: بهترین روش فروش فناوری خود از کجاست؟


با داشتن گرانترین تلفنهای هوشمند با هر بار راه اندازی ، می توانید از طریق شلاق زدن به فن آوری قدیمی خود به صورت آنلاین پول بالایی برای تأمین اعتبار خریدهای جدید خود بدست آورید – البته به شرطی که ابتدا تحقیق خود را انجام دهید.

مکان های بیش از هر زمان دیگری برای فروش تجهیزات شما وجود دارد ، اما کدام یک را انتخاب می کنید می تواند به میزان چشمگیری در میزان درآمد شما و میزان ایمن بودن فروش تأثیر بگذارد.

وب سایت های بازیافت و تجارت در خرید گوشی های دست دوم تخصص دارند ، اما میزان دریافتی شما بسته به اینکه از کدام یک استفاده می کنید و شرایط فناوری شما متفاوت خواهد بود.

در برخی موارد ، ابزار شما باید تأیید شود یا اگر توسط یک فروشنده خریداری شود ، می تواند پیشنهاد پیشنهادی را که در اصل ارائه شده است ، کاهش دهد.

درست انجام شده است ، شما می توانید مانند وسواس در زمینه تعمیرات فنی باشید ، وین استرینگر ، که به ما گفت هزاران پوند سود کرده است و فن آوری مورد علاقه خود را در وندی فروخته است.

چه کسی بیشترین پول نقد را ارائه می دهد؟

تجارت وب سایت ها و مغازه هایی مانند CEX باعث صرفه جویی در شما می شود ، اما به همان اندازه که می توانید از جاهای دیگر بدست آورید ، درآمد چندانی برای شما نخواهد داشت. از طرف دیگر ، آنها فروشگاه های High Street دارند ، بنابراین اگر عجله دارید و سریع به پول نقد از فروش تلفن همراه نیاز دارید ، ممکن است مکان خوبی برای رفتن باشد. اگر آنلاین هستید ، مواظب باشید که همانطور که بسیاری از کاربران گزارش داده اند ، ممکن است قیمت اصلی به محض ارسال تلفن برای آنها و بازرسی از آنها ، به میزان قابل توجهی پایین بیاید. با فرض اینکه همان قیمتی را که در ابتدا از شما نقل کرده اند بدست آورید ، بیایید یکی از محبوب ترین تلفن ها ، iPhone SE (2020) 64 GB را بررسی کنیم. CEX برای هدیه جدید چه چیزی به شما می دهد (مثلاً بگویید یک هدیه ناخواسته)؟ از زمان نوشتن ، آنها حداکثر 176.00 پوند برای مدل فروش در John Lewis با قیمت 399.00 پوند به شما می دهند.

با وجود سایت های همتا به همتا (p2p) – افرادی مانند من و شما که به یکدیگر فروش می دهیم و گاهاً مشاغل بسیار کوچکی – با تعیین حداقل قیمت مورد قبول خود ، اغلب می توانید برای پول خود بیشتر دریافت کنید. این مورد eBay و وندی، که هر دو بازار P2P ، آنلاین و از طریق برنامه های نرم افزاری خود هستند. مطمئناً ، با وجود بسیاری از محصولات موجود در بازار ، قیمت گذاری محصول شما به صورت رقابتی بسیار ارزشمند است.

در حالی که eBay و Vendi هر دو به شما امکان می دهند حداکثر قیمت دستگاه خود را دریافت کنید ، هر دو هزینه دریافت می کنند. eBay 12.8٪ از قیمت نهایی فروش شما و همچنین هزینه پست و هرگونه مالیات مربوطه را می پردازد ، که واقعاً می تواند سود شما را جبران کند. بنابراین برای همان آیفون SE که قیمت آن تقریباً 350 پوند است ، به eBay 45.00 پوند خواهید داد. اما هنوز 305 پوند به جیب خواهید زد که 129.00 پوند بهتر از CEX است. مرتب.

اما وندی در جلوی هزینه ها یکی بهتر می شود. فقط 3٪ + 10 £ هزینه دارد تا روند تأیید هوشمندانه خود را پوشش دهد که به زودی وارد آن خواهم شد. بنابراین برای همان فروش ، فقط 20.00 پوند پرداخت خواهید کرد. این بدان معناست که 330 پوند به جیب می زنید که 35.00 پوند بهتر از eBay و تقریباً دو برابر است – 164.00 پوند – بیشتر از CEX. حالا داریم صحبت می کنیم!

چقدر سریع می توانید بفروشید

هیچ سوالی وجود ندارد ، CEX سریع برای افرادی عجول است که بدشان نمی آید تقریباً نیمی از ارزشی را که می توانند در سایتی مانند Vendi بدست آورند از دست بدهند. کافی است به یکی از فروشگاههای زیادی که در سراسر کشور راه اندازی کرده اند مراجعه کنید و کارکنان تلفن را در آنجا بررسی می کنند و سپس (بین 20 دقیقه تا یک ساعت). به محض ثبت نام به عنوان عضو ، آنها به شما مبلغی را پیشنهاد می دهند که می توانید آن را بگیرید یا آن را ترک کنید ، یا به صورت پول نقد یا اعتبار داخل فروشگاه. کار تمام شد اگر به صورت آنلاین معامله می کنید ، به دلیل ارسال محصولات ، انتظار می رود روند کار طولانی تر شود.

eBay و Vendi بیش از یک معامله در فروشگاه طول می کشد ، اما فروش همان روز ومنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *