0

eBay UK با رونق 237 درصدی در مغازه های کوچک شروع به کار در بازار خود ، جدید …

بازدید 2


eBay: کمک به خرده فروشان آنلاین جدید در انگلستان

صدها هزار “استارت آپ همه گیر همه گیر” جدید در eBay UK ظاهر شده است ، از آنجا که از ابتدای ابتلا به همه گیری همه گیر ، این بازار رشد 237 درصدی را در مشاغل کوچک جدید به این پلتفرم پیوست ، معادل تجارت جدید هر دو دقیقه.

طبق داده های eBay ، این مشاغل طی سال گذشته بیش از 72 میلیون کالا به پایگاه خریداران 29 میلیون نفری eBay UK فروخته اند.

خانه و باغ ، الکترونیک و مد محبوب ترین دسته برای مشاغل جدید در eBay UK در سال گذشته با بیشترین تعداد مشاغل ایجاد شده محبوب ترین دسته بودند ، زیرا کارآفرینان تازه کار فرصتی را دیدند که از روند نوسازی خانه ها استفاده کنند و نیاز به سرمایه گذاری در کار از طریق فناوری خانه و الکترونیک.

بسته جدیدی برای کمک

از آنجا که خیابان های بلند و مشاغل کوچک از مرحله نهایی رفع محدودیت های قفل بهره مند می شوند ، eBay UK همچنین به عنوان بخشی از کارزار قدرت کسب و کار کوچک ، متعهد می شود تا به کارآفرینان کمک کند تا فراتر از همه گیری زنده بمانند و رشد کنند.

بسته جدید ، بخشی از تلاش های گسترده eBay برای کمک به راه اندازی و گسترش مشاغل ، به دنبال سرمایه گذاری 33 میلیون پوندی از eBay UK طی سال گذشته برای کمک به جامعه خود از صدها هزار کسب و کار کوچک در چالش های ایجاد شده توسط Covid- 19 این اقدامات شامل چشم پوشی از هزینه ها ، هزینه های بازاریابی جدید ، طرح های آموزشی و سایر برنامه ها برای کمک به اوج بیماری همه گیر بود ، و اکنون تمرکز بر این است که چگونه eBay UK می تواند به قدرت دادن به این مشاغل جدید کمک کند تا رشد کنند و به عنوان قفل انگلستان را باز می کند.

بسته جدید پشتیبانی همچنین شامل طیف وسیعی از مزایا و ابزارها ، از جمله مجموعه ای از پیشنهادهای جدید فروشندگان ، مانند کاهش هزینه ها به میزان 5٪ و همچنین 75٪ تخفیف برای هزینه های لیست جدید برای فروشندگان تجارت فعلی و جدید برای کمک به آنها بیشتر فروش o

ادامه مطلب را از منبع اصلی بخوانید:

eBay انگلیس 237٪ رونق را در فروشگاه های کوچک با شروع کار در بازار خود ثبت می کند ، newمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

5  +  5  =