0

eBay (EBAY) گزارش سود سه ماهه دوم را ارائه می دهد: چه چیزی در حال عرضه است؟

بازدید 4


eBay (EBAY گزارش رایگان) قرار است نتایج سه ماهه دوم 2021 را در 11 آگوست گزارش دهد.

برای سه ماهه دوم ، درآمد خالص 2.98 تا 3.03 میلیارد دلار پیش بینی می شود. بر اساس مبنای فارکس ، رشد درآمد سالانه سالانه بین 8 تا 10 درصد پیش بینی می شود.

برآورد اجماع Zacks برای درآمدها 3.01 میلیارد دلار است که نشان دهنده رشد 5 درصدی نسبت به رقم گزارش شده در سال گذشته است.

علامت اجماع برای سود در 30 روز گذشته در 96 سنت برای هر سهم ثابت بوده است. این نشان دهنده کاهش 11.1 درصدی نسبت به رقم گزارش شده در سال گذشته است.

این شرکت برآورد اجماع Zacks را برای درآمد در چهار فصل پایانی با میانگین 5.05 beat شکست داد.

بیایید ببینیم شرایط این اعلامیه چگونه شکل گرفته است.

عوامل کلیدی قابل توجه

پیش بینی می شود ابتکارات رشد eBay ، که مبتنی بر افزایش تجربه فروشنده با ارائه ابزارهای فروشنده نوآورانه و ارائه تجربه خریدار بهتر با استفاده از داده های ساختار یافته است ، به خوبی در عملکرد سه ماهه دوم آن کمک کرده است.

انتظار می رود که حرکت قوی در پلت فرم Marketplace باعث رشد بالای شرکت در سه ماهه آینده شود.

پیش بینی می شود افزایش تبدیلات بر بستر آن همراه با تقویت ابتکارات بازاریابی به عملکرد سه ماهه دوم پلتفرم Marketplace کمک کند.

انتظار می رود تلاش های فزاینده در جهت پیاده سازی هوش مصنوعی از طریق شخصی سازی ، فناوری جستجوی تصویر و پشتیبانی از مشتریان ، پلت فرم Marketplace را ارتقا دهد.

همه این عوامل به احتمال زیاد باعث رشد درآمدهای معاملاتی شرکت در سه ماهه مورد بررسی شده است.

انتظار می رود که قدرت eBay در فهرستهای تبلیغاتی همچنان در سه ماهه دوم به پشتوانه توصیه های داده محور به فروشندگان کمک کند.

انتظار می رود که پذیرش روزافزون پرداختهای مدیریت شده شرکت در سه ماهه مورد گزارش همچنان سودمند باشد. تمرکز عمیق eBay بر مقیاس بندی پرداخت های مدیریت شده در سطح جهانی به احتمال زیاد بادگیر دیگری بوده است.

به غیر از این ، در سه ماهه دوم ، eBay یک پورتال نظارتی آنلاین معرفی کرد ، که توسط آن مقامات شرکت کننده از سراسر جهان می توانند لیست هایی را که برای مشتریان آنلاین خرید غیرقانونی و ناامن هستند حذف کنند. انتظار می رود که این امر باعث ایجاد شتاب در مشتریان و فروشگاه آنلاین شودمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +  2  =