eBay نظرسنجی فروشندگان درباره تقلب ، حریم خصوصی و ایمنی


eBay یک نظرسنجی انجام داد تا از فروشندگان در مورد نگرانی هایشان درباره حریم خصوصی و امنیت س askال کند و از آنها بخواهد در مورد هرگونه تجربه منفی که آنها احساس کردند حریم خصوصی یا امنیت آنها با ارتباطات خارج از بستر eBay به خطر افتاده است ، داستان هایی در مورد آنها تحمل کنند.

eBay همچنین از فروشندگان تهدید کرد که خرده فروشان جعبه بزرگ چه تهدیدی دارند ، و در مورد تأثیر فروش آنها در صورت افزایش نرخ USPS بیش از محدوده طبیعی خود سوال کرد.

دپارتمان روابط دولت eBay (“خیابان اصلی eBay”) این بررسی را انجام داد تا تعیین کند که چگونه سیاست های مورد بحث توسط مقامات منتخب ممکن است بر فروشندگان آنلاین تأثیر بگذارد.

eBay به پاسخ دهندگان گفت كه این نظرسنجی به آن كمك می كند فروشندگان آنلاین را كه می خواهند با مقامات منتخب در مورد سیاست های پیشنهادی صحبت كنند ، شناسایی كند و گفت: “پاسخ های شما به راهنمایی برنامه های آینده سیاست های تجارت الکترونیکی eBay كمك می كند.”

از خواننده ای درباره نظر وی در مورد نظرسنجی شنیدیم:

“پاسخ من به آخرین نظرسنجی فروشنده eBay به این س answersال پاسخ می دهد ،” آیا من مخالف این هستم که اطلاعات فروشنده در لیست ها وجود داشته باشد “بله”.

“از آنجا که eBay بیشتر به دنبال فاصله گرفتن فروشندگان از خریداران است ، چه چیزی این روند را از بین می برد؟ خریداران می توانند با فروشندگان خارج از eBay تماس بگیرند.

“سپس ، هنگامی که آنها پرسیدند دولت چه کاری می تواند انجام دهد ، من پاسخ دادم که اگر فروشنده ای بخواهد در مورد بازپرداخت تقلبی اعتراض کند ، می توانند سیاست های مدیریت وجه نقد پرداخت eBay و عملکرد آنها را برای دریافت هزینه بررسی کنند. ما می دانیم که همه اختلافات صرف نظر از شواهد با خریدار طرف هستند. من پیشنهاد می کنم که دیگران ممکن است مجموعه را دنبال کنند. “

در ماه مه ، eBay پستی در مورد منتشر کرد وبلاگ eBay خیابان اصلی که در آن ادعا شده است که خرده فروشان Big Box در تلاش برای تلاش در سطح ایالت و فدرال برای تصویب قانون مصرف اطلاعات INFORM هستند ، که به گفته وی “افشای اطلاعات عمومی کسب و کار در مورد هر محصولی را که فروشنده در بازار لیست می کند ، موظف می کند. این قانون همچنین مجموعه ای سنگین و تبعیض آمیز از الزامات اطلاعاتی را که به مشاغل کوچک و کارآفرینان قانونی که در بازارهای آنلاین می فروشند آسیب می رساند.

در اینجا س questionsالات موجود در نظرسنجی eBay Main Street وجود دارد:

در حال حاضر چند کارمند دارید؟

میزان فروش سالانه شما در eBay چقدر است؟

چند معامله سالانه (تعداد فروش) در eBay دارید؟

همانطور که ممکن است مطلع باشید ، کنگره و برخی از مجالس قانونگذاری ایالتی قوانین جدیدی را در نظر گرفته اند که فروشندگان آنلاین را ملزم می کند نام و نام خانوادگی ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و آدرس فیزیکی خود را در کنار هر لیست محصول فاش کنند. آیا با قانونی مخالفت می کنید که مجبور شود این اطلاعات را بصورت آنلاین افشا کنید؟
(بله ، نه ، نمی دانم / ترجیح می دهم جواب ندهم)

کدام یک از نگرانی های زیر را در مورد قوانین جدید پیشنهادی توصیف شده در سوال قبلی دارید؟ لطفاً همه موارد اعمال شده را انتخاب کنید:

  • نقض حریم خصوصی
  • نگرانی در مورد SPAM یا درخواست های دیگر
  • اگر اطلاعات تماس در دسترس عموم است ، از ایمنی شخصی بترسید
  • من هیچ نگرانی ندارم
  • دیگر

اگر اینها باشدمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *