0

eBay: تقریباً 250000 کارت Kobe Bryant امسال تاکنون فروخته شده است

بازدید 14


ما هنوز شش ماه از سال 2021 نگذشته ایم ، اما مجموعه داران کارتهای کوبی برایانت را از طریق eBay خریداری کرده اند. تقریباً یک چهارم میلیون قطعه مقوا با اسطوره فقید لیکرز از ابتدای سال تاکنون یا از طریق حراج یا فروش مستقیم فروخته شده است.

کارت ها و یادگاری های Bryant از زمان سقوط هلی کوپتر غم انگیز که زندگی و علاقه او را به اوج خود رسانده بود ، در ماه های منتهی به القای تالار مشاهیر وی در بهار امسال ، مورد تقاضا قرار گرفته است. eBay می گوید فقط در سال جاری بیش از 15 میلیون جستجو برای کارت های Bryant ثبت شده است.

این ادامه روندی است که فروش کارت های برایانت را شاهد بود در شش ماه پس از مرگ او تقریباً 600 درصد افزایش یافته است در تاریخ 26 ژانویه 2020

در سال جاری نیز 25 مورد مورد توجه قرار گرفته استهفتم سالگرد کلاس پیش نویس NBA 1996. برایانت ، آلن ایورسون ، ری آلن ، استیو نش و استفون ماربری از بزرگترین نام هایی بودند که از گروهی که پاییز وارد NBA شد ، خارج شدند. همه به جز ماربری به تالار مشاهیر وارد شده اند.

eBay می گوید فروش کارت های Iverson و Allen بین ژانویه و فوریه سال جاری دو برابر شده است ، در حالی که جستجوی کارت های Iverson در ابتدای سال جدید بیش از 150 درصد افزایش یافته است.

جستجو برای کارت های آلن بین ژانویه و فوریه دو برابر شده است. در حالی که فروش کارت های تجاری Stephon Marbury از دسامبر تا ژانویه دو برابر شده است ، جستجو برای کارت های نش در آغاز سال 2021 150 درصد افزایش یافته است.

همانطور که در ماه فوریه گزارش کردیم، فروش کلی از کارت های بسکتبال در eBay با هدایت مایکل جوردن ، برایانت و صهیون ویلیامسون از 2019 تا 2020 373 درصد افزایش یافت.

در باره ری

ادامه مطلب را از منبع اصلی بخوانید:

eBay: نزدیک به 250000 کارت کوبه برایانت فروخته شده امسال تا اینجامنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

17  +    =  19