0

eBay برنامه تبلیغات خارج از سایت را راه اندازی می کند – در حال حاضر بدون هزینه اضافی

بازدید 8


eBay یک برنامه تبلیغاتی خارج از سایت مرتبط با لیست های تبلیغاتی ، مشابه برنامه Etsy را راه اندازی کرد. در اعلامیه امروز ، eBay گفت: لیست های تبلیغاتی خارجی هیچ هزینه اضافی برای فروشندگان ندارند.

مدیرعامل eBay ، جیمی ایانون ، تحلیلگران وال استریت را در مورد نسخه آزمایشی برنامه در ماه مه ، به عنوان ما در آن زمان گزارش شده است.

برای روشن بودن ، تبلیغات رایگان نیستند. اگر خریدار بر روی لیست تبلیغاتی که در eBay ظاهر می شود کلیک کند و در مدت 30 روز مورد را خریداری کند ، فروشنده همانطور که خریدار روی تبلیغات لیست تبلیغاتی در بستر eBay کلیک می کند ، eBay را نیز پرداخت خواهد کرد.

فروشندگان تعیین می کنند که حاضرند چقدر هزینه کنند لیست های تبلیغاتی: “شما نرخ تبلیغات را بین 1٪ – 100٪ قیمت فروش کالا انتخاب می کنید. هرچه میزان تبلیغات بیشتر باشد ، امکان قرارگیری تبلیغات نیز افزایش می یابد و منجر به افزایش دید می شود. “

eBay در اعلامیه خود توضیح داد:

“یکی از راه های اصلی برای اتصال خریداران به سایت و موجودی شما ، سرمایه گذاری در بازاریابی است که اطمینان می دهد لیست eBay در تبلیغات خارجی در سایت های شریک و سیستم عامل های جستجو مانند Google و Bing ظاهر می شود.

“ما خوشحالیم که به جلو حرکت می کنیم ، لیست های تبلیغی در این تبلیغات خارجی نشان داده می شود ، و دسترسی به کمپین های لیست تبلیغی فروشندگان را افزایش می دهد و قابلیت مشاهده لیست های اضافی را در وب فراهم می کند.”

این برنامه در حال حاضر اختیاری است:

“در حالی که ما از معرفی لیست تبلیغاتی خارجی بسیار هیجان زده هستیممنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  2  =