0

eBay برای کاهش سود در شرکت خرید تجارت طبقه بندی شده خود

بازدید 9


eBay کسب و کار طبقه بندی شده خود را به مبلغ 2.5 میلیارد دلار وجه نقد و 44 درصد سهام به آدوینتا فروخت ، اما eBay طی 18 ماه آینده مالکیت خود را به 33 درصد (یا کمتر) کاهش می دهد تا نگرانی های مربوط به رقابت مطرح شده توسط مقامات نظارتی اتریش را برطرف کند.

مدیر عامل eBay جیمی ایانونه تماس گرفت فرصتی شگفت انگیز برای هر دو شرکت برای “ترکیب استعداد و مهارت مورد نیاز برای ایجاد یک کسب و کار طبقه بندی جهانی آنلاین بهترین در کلاس”.

eBay با سود خالص پس از مالیات 2 میلیارد دلار چه خواهد کرد؟ طبق سهام ، سهام بیشتری خریداری کنید که شرکت ها برای “افزایش ارزش سهام و بهبود صورت های مالی” انجام می دهند سرمایه گذاری.

در بیانیه مطبوعاتی روز جمعه اعلام شد eBay در حال افزایش بازخرید سهام خود از 2 میلیارد دلار به 5 میلیارد دلار است.

ایانونه گفت: “با پیوستن به آدوینتا ، تجارت eBay Classifieds فرصتی عظیم در پیش رو دارد.” “ما خوش بین هستیم که گستردگی استعداد و تجربه جمعی در سراسر مجموعه سهام ارزش اضافی برای مشتریان ، کارمندان و سهامداران ما فراهم می کند.”

در اینجا اطلاعات بیشتری در مورد آدوینتا از بیانیه مطبوعاتی:

“آدوینتا یک متخصص جهانی طبقه بندی آنلاین است و در 16 کشور بازارهای دیجیتال را اداره می کند. این شرکت برای اتصال خریداران با فروشندگان و تسهیل معاملات ، از پیشنهادات شغلی گرفته تا املاک و مستغلات ، اتومبیل ، کالاهای مصرفی و موارد دیگر ، خدمات مبتنی بر فناوری را ارائه می دهد.

“نمونه کارها Adevintaمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  57  =  60