0

eBay برای دریافت بازپرداخت خریدار را ملزم به ارائه گزارش پلیس می کند

بازدید 16


خریدار که ادعای خود را به eBay اعلام کرد مبنی بر اینکه آنها هرگز سفارش خود را برای آیفون دریافت نکرده اند ، گفت که این شرکت الزام دارد که قبل از بازپرداخت آن ، گزارش پلیس را ارائه دهد.

این مورد به ویژه با توجه به افزایشی که در گزارش های فروشندگان ارائه کننده شماره پیگیری جعلی برای برنده شدن ادعاهای دریافت نشده دریافت کرده ایم (INR ها ، به اصطلاح eBay) قابل توجه است.

خریدار گفت eBay پیام زیر را برای آنها ارسال کرده است – توجه داشته باشید که در حالی که خریدار اطلاعات شناسایی را در آنها وارد کرده است ارسال در تابلوهای eBay، ما در اینجا آن را تغییر داده ایم:

RE: درخواست تجدید نظر در تصمیم گیری به عنوان خریدار SR # (اصلاح شده)

سلام (اصلاح شده) ،

از اینکه با ما درمورد Apple iPhone 8 Plus 64 GB 128 GB 128 GB 256 GB Factory Unlocked Excellent Condition (ویرایش شده) متشکریم. با عرض پوزش از اینکه در خرید شما مشکلی پیش آمد من می فهمم که شما مورد خود را دریافت نکرده اید اما ردیابی نشان می دهد مورد به مکان شما تحویل داده شده است.

https://tools.usps.com/go/TrackConfirmAction.action؟tRef=fullpage&tLc=2&tLabels=(redacted)…

برای اجازه دادن به ادامه کار ، لازم است که گزارش تصادف را با پلیس محلی یا آژانس اجرای قانون خود تنظیم کنید تا مشکلی وجود داشته باشد. ثبت گزارش حادثه معمولاً رایگان و انجام آن آسان است.

این گزارش باید شامل موارد زیر باشد:

شرح مورد

نام افسری که گزارش را تشکیل می دهد

شماره نشان افسری که گزارش را تشکیل می دهد

شماره گزارش حادثه

موقعیت ایستگاه (شهر و ایالت)

شماره تلفن ایستگاه

پس از دریافت گزارش حادثه ، لطفاً آن را اسکن کرده یا از آن عکس دیجیتالی واضحی بگیرید.

می توانید از طریق این لینک آن را بارگذاری کنید:

https://ocsnext.ebay.com/ocs/mudcwf؟deptName=USMemberAppeals

استفاده از آپلود کننده سند آسان است و شامل اطلاعاتی درباره انواع پرونده و اندازه مجاز است. لطفاً نوع سند اطلاعات عمومی را انتخاب و در بخش نظرات (اصلاح شده) اضافه کنید. این به ما امکان می دهد اسناد شما را ردیابی و سریعتر پاسخ دهیم. پس از بارگذاری اسناد و ارسال ، لطفاً منتظر تأیید باشید که همه چیز ارسال شده است.

توجه داشته باشید که اگر پلیس نتواند گزارش حادثه را به شما ارائه دهد ، ما شماره مرجع پلیس را نیز می پذیریم. برای احراز هویت به محل حوزه ، شماره تلفن و نام افسر نیاز خواهیم داشتمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

48  +    =  55