0

Ebay اعلام کرد که فروشندگان بریتانیایی توسط Orange Connex به انجام رسیده اند

بازدید 4


عکس: ای بی

Ebay انگلستان اعلام کرده است که اجرای eBay توسط Orange Connex انجام می شود. اولین سرویس تکمیل پله به پله برای فروشندگان بریتانیایی با گزینه های تحویل سریعتر ، بهبود مدیریت لجستیک ، فرآیندهای ساده تر و محافظت بیشتر از فروشنده. بستر تجارت ملی الکترونیکی چند ملیتی مستقر در ایالات متحده فروش مشتری به مصرف کننده و تجارت از طریق مشتری را تسهیل می کند.

برای اولین بار ، فروشندگان تجارت Ebay به مراکز اختصاصی تحقق در لستر و بیرمنگام دسترسی خواهند داشت ، جایی که کالاها را می توان در آنها ذخیره ، بسته بندی و تحویل داد. این محصول در پاسخ به رشد چشمگیر خریدهای اینترنتی طی سال گذشته و افزایش تقاضای فروشندگان SMB در Ebay که به دنبال مقیاس گذاری و رشد تجارت خود هستند ، راه اندازی شده است. Ebay در بیانیه ای رسانه ای گفت ، فروشندگان مشارکت کننده می توانند برای سفارشاتی که در Ebay یا فروشگاه های آنها در سایر سیستم عامل های آنلاین به فروش می رسد ، از تحقق Ebay توسط Orange Connex استفاده کنند.

Ebay UK با شرکت تدارکات جهانی Orange Connex همکاری می کند تا این سرویس را راه اندازی کند ، که به فروشندگان در Ebay امکان می دهد تا تحویل روز بعد ، رسیدگی در همان روز ، سرویس کاملاً ردیابی شده و زمان تأخیر را برای خریداران ارائه دهند. این از طریق یک سیستم عامل مرکزی یکپارچه مدیریت می شود ، همچنین به این معنی است که فروشندگان از محافظت کامل از فروشنده در برابر حوادث ناشی از تحویل بهره مند خواهند شد. برای سفارشات بین المللی ، فروشندگان شرکت کننده در برنامه حمل و نقل جهانی می توانند با استفاده از تحقق Ebay توسط Orange Connex ، با مراکز تحقق کامل ادغام شوند و قصد دارند در آینده نزدیک این امر را به طور گسترده تری ارائه دهند.

این سرویس پس از راه اندازی خدمات انجام پایان به پایان در آلمان و چین انجام می شود

بیشتر بخوانید:

ای بی اعلام تحقق توسط Orange Connex برای بریتانیا فروشندگانمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

7  +  1  =