0

eBay احراز هویت را به دسته کیف دستی برمی گرداند

بازدید 16


مقایسه و مقایسه: eBay در هفته جاری برنامه احراز هویت برای کیف های دستی لوکس را اعلام کرد – اما تفاوت آن با برنامه ای که در سال 2017 راه اندازی کرده تفاوت دارد؟ (و هر اتفاقی برای آن برنامه افتاد؟)

آنچه eBay اعلام کرده در اینجا است امروز:

“در حالی که دسته های لوکس بازار با رشد سه ماهه اخیر نسبت به سه ماهه اخیر همچنان به حرکت خود ادامه می دهند ، eBay از گسترش خدمات تضمین اصالت خود به منظور شامل کیف های دستی خبر می دهد. از امروز کیف های دستی جدید و از قبل متعلق به بیش از 500 دلار از 16 مارک تجاری برجسته از جمله Saint Laurent ، Gucci ، Celine ، Balenciaga و غیره ، به طور حرفه ای احراز هویت می شوند. این اعلامیه بر اساس برنامه احراز هویت eBay است که در ابتدا با ساعت های لوکس 2000 دلار به بالا راه اندازی شد و کفش های ورزشی با کفش 100 دلار و بالاتر از اواخر سال 2020 به سرعت دنبال شدند. “

در ژانویه 2017 ، فروشندگان بحث کرده بودند یک برنامه احراز هویت eBay که در آن ماه راه اندازی شد. در آن زمان ، توضیح دادیم ، “eBay در حال راه اندازی یک برنامه احراز هویت به نام eBay Authenticate برای کالاهای پیشرفته ، مانند کیف های دستی طراح است. فروشندگان این گزینه را دارند که هنگام ثبت کالایی ، در ازای پرداخت هزینه ، خدمات را انتخاب کنند. eBay رسما اعلام کرد eBay احراز هویت است که اکتبر.

اگر تجربه استفاده از احراز هویت eBay را داشته اید ، p. را با ما در میان بگذاریدمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

8  +    =  12