0

CyberRes از راه حل امنیت داده کلاس سازمانی برای Amazon Macie رونمایی کرد – اخبار آمازون

بازدید 8


شرکت شما در کجای منحنی پذیرش هوش مصنوعی قرار دارد؟ ما را بگیرید نظرسنجی هوش مصنوعی برای کشف کردن.


زیرمجموعه Micro Focus CyberRes این هفته از یکپارچه سازی جدید آمازون مکی از راه حل امنیت داده Voltage SecureData خود رونمایی کرد. این قابلیت های جدید به مشتریان Voltage SecureData با استفاده از AWS اجازه می دهد تا مجموعه ای از فرایندهای امنیتی ابری را برای مدیریت چرخه حیات داده ها به صورت خودکار انجام دهد ، از جمله انطباق با مقررات امنیتی و حریم خصوصی مربوطه و استانداردهایی مانند PCI DSS ، HIPAA و GDPR.

آمازون میسی ، در سال 2017 راه اندازی شد، سرویس داده های امنیتی و حریم خصوصی داده های مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) است که به صورت AWS لایه بندی شده است که از یادگیری ماشین و تطبیق الگو برای اتوماسیون فرآیندهای سخت مانند کشف داده های حساس در مقیاس در ابر استفاده می کند.

مشتریان AWS می توانند براساس هشدارهای Macie از طریق کنسول مدیریت AWS ، Amazon EventBridge و توابع مرحله AWS مراحل جستجو ، فیلتر و اقدامات را انجام دهند. ولتاژ SecureData یک راه حل سازمانی است که حتی قابلیت های محافظت از داده های ابر ابر را به Macie اضافه می کند و همچنین به محافظت از داده های سازمانی در طول سفر بین نصب های اولیه به ابر ، و در حالت استراحت ، در حال حمل و استفاده در IT ترکیبی کمک می کند. محیط ها

سید دوتا ، مدیر ارشد محصولات امنیتی داده CyberRes ، “با مدیریت سازمان ها در حال افزایش حجم داده ها ، شناسایی و محافظت از اطلاعات حساس آنها در مقیاس می تواند به طور فزاینده ای پیچیده ، گران و وقت گیر شود” در بیانیه ای گفت.

“علاوه بر این ، در فرایندهای مدیریت چرخه زندگی اطلاعات ، مراحل مختلف چرخه عمر داده ها معمولاً از هم جدا نیستند. با یکپارچه سازی Voltage SecureData جدید با Amazon Macie ، به مشتریان AWS مکانیسم محافظت داده محور خودکار ، پایان به انتها ، داده می شود که می تواند احتمال وقوع حوادث را به نقض برساند. “

هزینه های داده و امنیت ابری بر روی میزان صدا تنظیم شده است

پیش بینی می شود هزینه های جهانی برای امنیت داده ها برای سال 2021 به 3.5 میلیارد دلار برسد که نسبت به سال گذشته 17.5 درصد افزایش نشان می دهد ، در حالی که هزینه های امنیت ابری به 841 میلیون دلار رسیده است که 41.2 درصد افزایش از سال 2020 است. به گفته گارتنر. این شرکت تحقیقاتی پیش بینی می کند که بازار کلی امنیت اطلاعات و مدیریت ریسک ، که شامل محصولات و خدمات امنیت فیزیکی و دیجیتال است ، 12.4 درصد رشد کند و به 150.4 میلیارد دلار برسد.

دوتا گفت ، CyberRes ، یک خط مشاغل فعال در Newbury ، Micro Focus مستقر در انگلیس ، توانایی های AWS ولتاژ SecureData را گسترش داده است تا به شرکت های دارای محیط داده ترکیبی و فضای ابری در محافظت از داده های خود در هر کجا که باشد و در چه ایالتی کمک کند. این کار با ولتاژ SecureData یکپارچه می شود ، که باعث ایجاد یک عملیات محافظت از داده برای داده ها و پرونده های حساس در ذخیره سازی شی Amazon Simple Storage Service (S3) در AWS می شود.

دوتا گفت: “اعتماد زیاد به تنظیمات سرویس های ذخیره سازی داده ها ، رمزگذاری در سمت سرور و کنترل های محیطی ، فرصت هایی را برای خطاها و حوادثی ایجاد می کند که می تواند منجر به لایه برداری و به خطر انداختن داده های حساس شود.”

Voltage SecureData “یک پلت فرم جامع برای محافظت از داده ها بدون قرار دادن اطلاعات زنده در معرض خطر محیط های پر خطر” و همچنین انطباق با انبوهی از قوانین و استانداردهای امنیتی حریم خصوصی و امنیتی در ایالات متحده ، اروپا و سراسر جهان را خودکار می کند.

VentureBeat

مأموریت VentureBeat این است که یک میدان شهر دیجیتال برای تصمیم گیرندگان فنی برای کسب دانش در مورد فن آوری تبدیل و معامله باشد. سایت ما در هنگام هدایت سازمان های خود ، اطلاعات اساسی در مورد فن آوری ها و استراتژی های داده را ارائه می دهد تا شما را راهنمایی کند. ما از شما دعوت می کنیم که به عضوی از انجمن ما تبدیل شوید ، برای دسترسی به:

  • اطلاعات به روز در مورد موضوعات مورد علاقه شما
  • خبرنامه های ما
  • محتوای رهبر افکار دروازه ای و تخفیف دسترسی به رویدادهای گرانبهای ما ، مانند تحول 2021: بیشتر بدانید
  • ویژگی های شبکه و موارد دیگر

عضو شوید

تفسیر:
اطلاعات و پیوندهای کاملاً مفید را می توان در مقاله کامل مشاهده کرد.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

81  +    =  89