0

Costco دارای کارت تجارت منحصر به فرد Charizard Holofoil Pokemon است

بازدید 10


Costco در حال دریافت Charizard اختصاصی خود است گوگل کارت برای فروش به مشتریان. PokeBeach گزارش می دهد که Costco در کانادا فروشگاه های خود را ذخیره می کند در حال حاضر فروش یک کارت بازرگانی Pokemon بسته حاوی پنج قلع کوچک کانتو همراه با چهار کارت تبلیغاتی. جالب توجه است ، یکی از این کارت های تبلیغاتی ، کارت Charizard از گسترش “Sun & Moon – Team Up” با یک درمان هولوفویل جدید است. کارت های تبلیغاتی دیگر مجموعه شامل یک Pikachu از “Shining Legends” ، یک Mewtwo از “Unbroken Bonds” و یک Dragonite از “Unified Minds” است. قیمت این بسته 48.99 دلار به دلار کانادا یا حدود 40 دلار به دلار آمریکا است. تاکنون این بسته فقط در فروشگاه های Costco کانادا ظاهر شده است.

کارت های Charizard معمولاً کالاهای داغ بازار ثانویه هستند و اگر این کارت به سرعت با فروش 40 دلار یا بیشتر در eBay ظاهر شود ، ما را شگفت زده نمی کند. نسخه تبلیغاتی قبلی همان کارت که به عنوان بخشی از پیش فروش “Team Up” منتشر شده است ، در حال حاضر با قیمت 45 دلار در فروشگاه های فروشنده کارت به فروش می رسد. با توجه به اینکه کارت تبلیغاتی دیگر Charizard برای به دست آوردن آن به عضویت Costco احتیاج نداشت و این احتمال وجود دارد که این مورد کمی از کالاهای کالکشن باشد. شرکت Pokemon همچنین اعلام کرد که در حال تنظیم مجدد کارت Base Set Charizard به عنوان بخشی از مجموعه 25 سالگرد آینده خود است که در ماه اکتبر در ایالات متحده منتشر می شود. همچنین تعداد زیادی کارت محبوب دیگر به همراه کارت های جدید با استفاده از مکانیک های قدیمی مجموعه های گذشته تجدید چاپ می شوند.

شرکت Pokemon گاهاً کارتهای تبلیغاتی انحصاری را به فروشگاههای بزرگ خرده فروشی عرضه می کند تا مشتریان را به توقف در خرید و خرید محصولات ترغیب کند. معمولاً این کارت ها هدایای رایگان هستند (مانند هدایای کارت تبلیغاتی اخیر Sandaconda در GameStop) اما ما همچنین

اصل را اینجا بخوانید:
Costco دارای کارت تجارت منحصر به فرد Charizard Holofoil Pokemon استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  54  =  64