0

Christian Studios بازاریابی فیلم استودیوی آمازون Exist Christian Davin – اخبار آمازون

بازدید 14


ما ابتدا در مورد Netflix و مدیر بازاریابی برادران وارنر به شما گفتیم کریستین داویناست ورود به استودیوی آمازون کمی بیش از یک سال پیشDeadline تأیید کرد ، و اکنون او در حال ترک است.

در حالی که آمازون بخش بازاریابی خود را با استودیوی تلویزیونی تحت مدیریت CMO Ukonwa Ojo ، که در سپتامبر گذشته استخدام شد ، در بخشهایی مانند هیجان ، کمدی ، بدون نسخه و غیره سازماندهی کرد. می شنوم داوین آخرین لباس بازاریابی با تجربه فیلم باقی مانده بود. اخیراً تغییرات زیادی در آمازون ایجاد شده است ، یعنی افراد روابط عمومی در پست های دیگر شرکت ارتقا یافته یا به پست های دیگر منصوب می شوند. همه اینها این س begال را ایجاد می کند که آیا جایی برای تیم MGM / United Artists Release ایجاد شده است – حتی اگر گفته شود این خرید تا اواخر امسال یا سال آینده قفل نخواهد شد.

داستان مرتبط

نشانه های تولیدات پیروزی کوچک لیلی رینهارت اولین نگاه با استودیوی آمازون برای فیلم و تلویزیون است

موفقیت های داوین در آمازون شامل پربیننده ترین فیلم های آنها است ، آمدن 2 آمریکا و Borat متعاقب Moviefilm. در اوایل کار خود ، داوین برای اولین بار بازاریابی خلاقانه را رهبری کرد بورات فیلمی در 20th Century Fox ، که با فروشی عظیم 263 میلیون دلاری به فروش جهانی دست یافت.

داوین اگرچه به عنوان رئیس بازاریابی فیلم جهانی در آمازون استخدام شد ، و در ابتدا گزارش خود را به اندی دونکین ، رئیس بازاریابی در Prime Video داد ، اما در نهایت داوین به عنوان رئیس جهانی بازاریابی کمدی منصوب شد و همچنین در مجموعه های تلویزیونی کمدی کار کرد. با توجه به این که ، داوین در کمپین چنین فیلم هایی مانند کار نمی کرد بدون پشیمانی

در Netflix ، داوین به عنوان VP Global Marketing Creative برای فیلم ها فعالیت می کرد و در آنجا بر چنین جریان های تبلیغاتی و تئاتر نظیر روما، جعبه پرنده، دولمیت، به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم، غرفه بوسیدن، رمز و راز قتل و ایرلندی.

قبل از نتفلیکس ، داوین نزدیک به 9 سال را در برادران وارنر گذراند و در آنجا به عنوان SVP Creative Advertising ، EVP Creative Advertising و EVP Worldwide Global Contour and Sponsorship خدمت کرد. داوین نظارت بر مبارزات خلاقانه بازاریابی برای برنده اسکار استودیوی Burbank را بر عهده داشت آرگو، همچنین ستاره ای متولد می شود، عقیده، 42، شهر، و سخت بگیر بین دیگران.

دانشجويان دانشگاه جورج تاون در ابتداي تحقيقات دندانهاي خود را در تبليغات خلاقانه در Miramax قطع كردند. کریستین پس از حضور در فاکس ، به عنوان VP خلاق بازاریابی به استودیوی MGM پیوست.

هیچ صحبتی در مورد اینکه چه کسی جایگزین داوین شده است ؛ همه اینها کمی ناگهانی است

ورایتی خبر عزیمت داوین را داشت.

تفسیر:
برخی از اطلاعات مفید و پیوندها را می توانید در پست کامل بخوانید.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  50  =  58