Candy Orange 1955 Chevrolet Nomad هیولایی پر زرق و برق و بزرگ است


این عشایر از تنها 8530 واحد ساخته شده در آن سال (و نه به اندازه بسیاری از بازماندگان) ، به همان اندازه وحشی است که restomod ها دریافت می کنند. در حالی که تمام ویژگی های نمادین Nomad را در جلو و عقب حفظ کرده است ، اما در این فرآیند کروم زیادی از دست داد. تر و تمیز کناری و هر دو سپر اکنون به رنگ بدنه تمام شده اند ، در حالی که دستگیره های درب و نشان هواپیما روی کاپوت از بین رفته اند.

به طور معمول ، سپرهای رنگ بدن برای یک Nomad در a چندان خوب به نظر نمی رسند رنگ کارخانه، اما این سقف بلند با چشم نوازترین رنگ شیرینی آبنبات موجود در آن نقاشی شده است. و همه به زیبایی در یک بسته تصویری جمع می شوند که گردن های زیادی را می شکند.

واگن نیز بسیار پایین تر از سهام قرار دارد ، اما چرخ ها هستند که آن را از خواهر و برادر کارخانه خود متمایز می کنند. در حالی که Nomads در سال 1955 معمولاً بر روی چرخ هایی به سبک ظرف پیچیده شده در لاستیک های دیواری سفید سوار می شود ، این restomod با در نظر گرفتن مسابقه درگ طراحی شده است. قوس های چرخ جلو چرخ های لاغر را پنهان می کند ، در حالی که قسمت انتهایی عقب نرم ترین لاستیکی را که می توانید بدون برش دادن گلگیرها روی Nomad قرار دهید ، منعطف می کند. اما برخلاف یک دراگستر تمام عیار ، این واگن دارای مجموعه ای از رینگ های شیک و براق است.

آب نبات پرتقال موضوع درون کابین ادامه می یابد ، جایی که از طریق داشبورد و پانل های درب بالایی عبور می کند. اولی همچنین دارای سنسورهای دیجیتال و فرمان آلومینیومی بیلت است که با چرخ ها مطابقت دارد. همچنین یک کنسول میانی سفارشی با لهجه های نارنجی و چوب کوآ معتبر هاوایی با شعله مشخص وجود دارد. همین تر و تمیز داشبورد را زینت می دهد.

صندلی های استاندارد نیز با t عوض شده اند

ادامه در اینجا:
Candy Orange 1955 Chevrolet Nomad هیولایی پر زرق و برق و بزرگ استمنبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *