0

Bender: هنر در چشم بیننده است

بازدید 5


ستون ها

موضع من این است که زندگی یا مردن نباید به اندازه کیف پول یک نفر برسد. این در مورد مراقبت از همسایگان است. محافظه کاران معتقدند که شرایط انسانی نتیجه طبیعی یک جامعه تولیدی است. با این حال ، راه حل همان است.

نوشته شده توسط: تونی بندر | 7:00 صبح ، 21 ژوئیه 2021

×

تونی بندر ، ستون نویس داکوتای شمالی

بر اساس دستکاری در کار هنری سودآور جدید هانتر بایدن ، به نظر می رسد طرفداران دونالد جی گریفت ناگهان اخلاق را کشف کرده اند. شاید بالاخره درمان درمانی م worksثر باشد.

اگر با دنیای هنر با ابرو بالا هماهنگ نیستید ، اجازه دهید برای شما توضیح دهم. انتظار می رود شکارچی بایدن صدها هزار دلار با فروش هنرهای انتزاعی خود در یک گالری هنری SoHo درآمد کسب کند. این ، البته ، باعث تقلب در Trumpanistas می شود ، و هنگامی که استبداد شایسته در ماه آگوست بازگردد ، اوضاع تغییر خواهد کرد. برای یک چیز ، بالش های رایگان برای همه ، و اریک ترامپ شروع به فروش رندرهای خود خواهد کرد. با مداد رنگی

دون جونیور در این فکر است: “من از این نفرت دارم وقتی پسر رئیس جمهور اعتیاد به مواد مخدر با اخلاقی شل و ول به جلو می رود.” (از زمانی که عکس Moderna خود را دریافت کردم ، می توانم ذهن خود را بخوانم و در ایستگاه قدیمی از Snohomish ، واشنگتن تنظیم کنم. من همچنین افراد مرده را می بینم. اکثر آنها واکسینه نشده اند. اگر تعجب می کنید ، Snohomish به انگلیسی ترجمه شده است Snohomish.)

پسر ، این مانند گلدان است که کتری را ماری جوانا صدا می کند. یکی مظنون است که دونالد توئیچ جونیور روز گذشته در حین پرزهای حماسی ، یا به قول من دوست دارم آن را بنویسم ، مقدار زیادی الکل و بارج داروهای غیرقانونی به اندازه تانکرهای نفتی مصرف کرده است.

می خواهید هنر انتزاعی ببینید؟ از آلن وایسلبرگ بخواهید اظهارنامه مالیاتی ترامپ را به شما معرفی کند.

البته ، جدیدترین رسوایی شکارچی بایدن در مقایسه با برادر جیمی کارتر که برای راه اندازی بیلی بی نام خود را سرمایه گذاری کرد ، هیچ چیز نیست.

اطلاعات بیشتر در اینجا:
Bender: هنر در چشم بیننده استمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  72  =  80