BBB نکاتی را برای خرید یک ماشین دست دوم در میان نگرانی در مورد کمبود ، کلاهبرداران به اشتراک می گذارد


ROANOKE ، واشنگتن (WFXR) – خرید ماشین دست دوم می تواند یک تصمیم مالی هوشمندانه باشد ، به خصوص اگر بودجه محدودی داشته باشید. با این وجود ، به دلیل شیوع همه گیر ، اتومبیل های دست دوم به دلیل کمبود ، قیمت بالاتری نسبت به حالت عادی دارند.

دفتر Better Business Bureau هر ساله هزاران شکایت از فروشندگان دست دوم خودرو دریافت می کند. در غرب ویرجینیا ، فروش اتومبیل دست دوم در بین 10 صنعت برتر با بیشترین شکایت در سال 2020 بوده است.

قبل از اینکه پول سخت خود را برای خرید ماشین دست دوم خرج کنید ، BBB چند نکته برای محافظت در برابر کلاهبرداران دارد:

  • تحقیق خود را در مورد تجارت یا مالک فروش وسیله نقلیه انجام دهید.
  • بودجه ای تعیین کنید و به آن پایبند باشید. طبق BBB ، پرداخت ماهانه اتومبیل شما نباید بیش از 20٪ از درآمد ماهانه شما پس از مالیات باشد.
  • آن را برای تست درایو ببرید.
  • تاریخچه خودرو را بررسی کنید. مهم است که بدانید اتومبیل از قبیل خراب شدن یا مشکلات مکانیکی چه عواملی را پشت سر گذاشته است و آیا هنوز تحت ضمانت است.

جولی ویلر ، رئیس و مدیر عامل BBB Serving ویرجینایای غربی گفت: “شما همیشه می خواهید نوعی ضمانت داشته باشید و اتومبیل را مثل گذشته خریداری نکنید.” وی افزود: “اگر اتومبیلی را به همین صورت خریداری كنید و در حین رانندگی قسمت آن منفجر شود ، این قسمت هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ندارد. می خواهید ببینید آیا ضمانت تولیدکننده ای باقیمانده است یا خیر

ادامه در اینجا:
BBB نکاتی را به اشتراک می گذارد برای خرید یک ماشین دست دوم در میان نگرانی در مورد کمبود ، کلاهبردارانمنبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *