0

AWS در دسترس بودن عمومی Amazon EBS io2 Block Express Volume | Amazon.com … – اخبار آمازون

بازدید 6


حجم های io2 که روی معماری Block Express نسل بعدی اجرا می شوند ، اولین شبکه منطقه ذخیره سازی (SAN) ساخته شده برای ابر را تأمین می کنند تا نیازهای عملکردی که بیشترین کاربردهای حیاتی و تجاری مشتری دارند ،

Epic Systems ، Amway و Okta در میان مشتریانی که از آنها استفاده می کنند آمازون حجم EBS io2 Block Express

سیاتل– (سیم مشاغل) – ژوئیه. 19 ، 2021– امروز ، خدمات وب آمازون ، شرکت، (AWS) ، یک Amazon.com، Inc. شرکت (NASDAQ: AMZN) ، در دسترس بودن به طور کلی اعلام کرد آمازون حجم EBS io2 Block Express ، ارائه قابلیت های SAN در فضای ابری برای اولین بار. EBS Block Express یک معماری سرور ذخیره سازی نسل بعدی است که بالاترین عملکرد ذخیره سازی بلوک را بدون هزینه و بدون دردسر برای تهیه ، مقیاس گذاری و نگهداری SAN های داخلی گران قیمت فراهم می کند. با استفاده از حجم io2 در Block Express ، مشتریان می توانند به تأخیر زیر میلی ثانیه دست یابند و یک حجم Io2 منفرد با حداکثر 256000 IOPS ، 4000 مگابایت بر ثانیه و ظرفیت 64 ترابایت فراهم کنند – 4 برابر افزایش عملکرد ، توان و ظرفیت حجم های موجود io2. حجم های io2 Block Express برای بزرگترین و بیشترین میزان استقبال I / O و استقرارهای بسیار مهم در پایگاه داده های Oracle ، SAP HANA ، Microsoft SQL Server ، پایگاه داده InterSystems و SAS Analytics ایده آل است. برای استفاده از حجم Block Express io2 هیچ تعهد و هزینه قبلی وجود ندارد و مشتریان فقط هزینه ذخیره سازی مورد استفاده را پرداخت می كنند. برای شروع با حجم های io2 Block Express ، به این موارد مراجعه کنید: https://aws.amazon.com/ebs/provisioned-iops/.

مشتریان حجم های io2 (آخرین نسل از حجم IOPS تهیه شده) را برای اجرای برنامه های حیاتی و پرمصرف خود انتخاب می كنند زیرا حجم های io2 با ماندگاری 99.999٪ (پنج 9s) و IOPS 4 برابر بیشتر از حجم های EBS با هدف عمومی طراحی شده اند. بعضی از برنامه ها به IOPS ، توان عملیاتی و ظرفیت حتی با تأخیر کمتری نسبت به یک حجم IO2 اضافی نیاز دارند. برای پرداختن به عملکرد مورد نیاز ، مشتریان معمولاً چندین حجم io2 را با هم راه می اندازند ، اما سختگیرانه ترین برنامه ها نیاز به حجم بیشتری از io2 دارند تا مشتری بخواهد مدیریت کند. برای این برنامه های بسیار طاقت فرسا ، بسیاری از مشتریان در طول تاریخ از SAN های داخلی (مجموعه ای از دیسک های قابل دسترسی از طریق شبکه محلی) استفاده می کردند. با این حال SAN ها دارای اشکالات بی شماری هستند. آنها به دلیل بالا بودن هزینه های خرید از قبل گران هستند ، برای اطمینان از ظرفیت کافی به پیش بینی پیچیده ای نیاز دارند ، مدیریت آنها پیچیده و سخت است و فضای ارزشمند مرکز داده و ظرفیت شبکه را مصرف می کنند. هنگامی که مشتری بیش از ظرفیت SAN است ، باید یک SAN دیگر را خریداری کند ، که این حتی به هزینه اولیه بیشتری نیز نیاز دارد و مشتریان را مجبور به پرداخت هزینه استفاده نشده می کند. مشتریان خواهان وجود قدرت SAN در فضای ابری هستند که تاکنون وجود نداشته است.

حجم io2 Block Express مجدداً فضای ذخیره سازی بلوک را ابداع می کند و عملکردی را که از SAN انتظار دارند به مشتریان ارائه می دهد ، اما با کشش AWS ، مقیاس نامحدود و انعطاف پذیری قیمت تمام شده – در کمتر از نصف هزینه های معمول سان حجم های io2 Block Express برای برنامه هایی طراحی شده اند که از IOPS با حجم بالا ، توان عملیاتی بالا ، دوام بالا ، ظرفیت ذخیره سازی بالا و تأخیر کم بهره می برند. به عنوان مثال ، استفاده از آمازون ابر محاسبه الاستیک (آمازون EC2) موارد R5b و حجم Block Express io2 ، SQL Server با AWS تا 3 برابر سریعتر از سریعترین ارائه دهنده ابر بعدی کار می کند. مشتریان همچنین می توانند حجم های متعدد io2 Block Express را با هم نوار کنند تا حتی عملکردی بهتر از یک حجم واحد را داشته باشند. Block Express با ابداع کامل سخت افزارها ، نرم افزارها و پشته های شبکه اصلی EBS ، به حجم های io2 کمک می کند تا به این عملکرد دست پیدا کنند. Block Express با جدا کردن محاسبه از محل ذخیره سازی در لایه سخت افزاری و بازنویسی مجدد نرم افزار برای استفاده از این جدا سازی ، Block Express را قادر می سازد تا سطح جدیدی از عملکرد را فراهم کرده و باعث کاهش زمان نوآوری شود. با استفاده از بازنویسی پشته شبکه برای استفاده از پروتکل شبکه با قابلیت اطمینان مقیاس پذیر قابل اعتماد (SRD) ، Block Express به طور چشمگیری تأخیر را کاهش می دهد. حجم های io2 Block Express با همان قیمت Volume io2 و بدون تعهدات اولیه برای استفاده از حجم ها در دسترس هستند. این پیشرفت ها به مشتریان امکان می دهد تا ظرفیت های مقدماتی و بدون هزینه بالایی را که معمول برای SAN است ، تهیه و مقیاس بندی کنند.

“برای چندین دهه ، مشتریانی که می خواستند بیشترین عملکرد را برای بارهای کاری خود داشته باشند ، مجبور به استفاده از SAN در محل شدند ، که نه تنها گران نیست ، بلکه مدیریت آن نیز پیچیده و دارای منابع فشرده است.” مای-لان تومسن بوکووچ، معاون رئیس جمهور ، ذخیره سازی ، در AWS. “حجم io2 Block Express یک تغییر دهنده بازی است. مشتریان می توانند ظرفیت خود را بر حسب پتابایت در چند دقیقه با حداقل نصف هزینه SAN معمول اندازه گیری كنند ، و ذخیره سازی توسط AWS با عملکرد مشابه یا بهتر از بسیاری از محصولات ذخیره سازی پیشرو SAN و بدون دردسر تهیه ، مقیاس گذاری و مدیریت می شود. و حفظ SAN در محل. “

حجم های EBS io2 Block Express امروزه با بسیاری از ویژگی های مهم SAN از جمله Multi-Attach و Elastic Volume در دسترس هستند. در ماه های آینده ، پشتیبانی از ویژگی های اضافی SAN ، از جمله Fast Snapshot Restore ، اضافه خواهد شد. حجم io2 Block Express با نمونه های R5b در دسترس است ، آمازون نمونه EC2 با بالاترین پهنای باند EBS ، در تمام مناطقی که امروز AWS نمونه های R5b را ارائه می دهد: شرق ایالات متحده (اوهایو) ، شرق ایالات متحده (N. ویرجینیا) ، غرب آمریکا (اورگان) ، آسیا و اقیانوسیه (سنگاپور) ، آسیا و اقیانوسیه (توکیو) ، و اروپا (فرانکفورت) در ماه های آینده ، پشتیبانی از انواع و نمونه های اضافی EC2 اضافه می شود.

Epic Systems یک رهبر جهانی در نرم افزار الکترونیکی ثبت سلامت است. “با ترکیب io2 Block Express و نمونه AWS R5b ، ما در مقایسه با پیکربندی پایگاه داده واحد قبلی در AWS ، شاهد بهبود مقیاس پذیری 125٪ هستیم.” داگ هرناندز، مهندس سیستم های سرور ، در Epic Systems. “برای اولین بار مشتریان ما می توانند با مقیاس گذاری معماری پایگاه داده عملیاتی خود با استفاده از پروتکل حافظه پنهانی سازمانی (ECP) در یک ابر عمومی ، مقیاس بندی بیشتری کنند.”

Amway بزرگترین شرکت فروش مستقیم جهان است ، تولید و توزیع محصولات تغذیه ای ، زیبایی ، مراقبت شخصی و خانگی – که منحصراً در 100 کشور از طریق صاحبان مشاغل مستقل Amway به فروش می رسد. “ما یک برنامه مبتنی بر پایگاه داده Oracle اجرا می کنیم ، که در آن عملکرد بالا برای مشتریان ما در طول اوج ویندوز پردازش ماه کاملاً مهم است. در حال حاضر با محاسبه اختصاصی محاسبات ، شبکه و VMAX در حال اجرا است ، جایی که عملکرد تراکنش به تأخیر نوشتن بسیار کم بستگی دارد. ” لی بین، سرب فنی ، در Amway. “یک معماری مجدد کامل برای ما امکان پذیر نیست ، اما ما می خواهیم بتوانیم از زیرساخت های مقیاس پذیر در هنگام اوج پردازش ویندوز استفاده کنیم و استقرارهای جهانی را امکان پذیر کنیم. با عملکرد حجم io2 Block Express ، ما انتظار داریم که معاملات خود را برآورده کنیم و تأخیرهای تأخیر را بنویسیم ، به ما این امکان را می دهد تا از زیرساخت قابل انعطاف قابل ارتقا استفاده کنیم و زمینه را برای مدرن سازی آینده در سرویس های بومی ابر فراهم کنیم. “

Okta پیشروترین ارائه دهنده مستقل هویت است که مأموریت دارد دسترسی ساده و ایمن را به افراد و سازمانها در همه جا برساند. “در Okta ما از MySQL به عنوان فضای ذخیره سازی برای برنامه اصلی و چندین ریز سرویس استفاده می کنیم. با افزایش تقاضا در ذخیره داده های ما ، نیاز به توان عملیاتی بیشتر ، IOPS و ذخیره اطلاعات نیز افزایش می یابد. در حال حاضر رسیدن به محدودیت اندازه دیسک و توان عملیاتی در هر حجم به معنی نوارگیری چندین جلد با هم است که متأسفانه پیچیدگی را در تنظیمات ما اضافه می کند. ” دارن کسار، مدیر ارشد ، مهندسی قابلیت اطمینان سایت ، در Okta. “ما از آزمایش حجم io2 Block Express هیجان زده هستیم زیرا حداکثر حجم آن 64 ترابایت همراه با افزایش توان تولید در هر حجم 4000 مگابایت در ثانیه پیشرفت بزرگی نسبت به حداکثر اندازه قبلی 16 ترابایت و 1000 مگابایت در ثانیه است و باید اجازه دهد ما برای کاهش هزینه های سربار مدیریت حجم خود. “

در باره خدمات وب آمازون

برای بیش از 15 سال ، خدمات وب آمازون جامع ترین و گسترده ترین پیشنهاد ابر در جهان بوده است. AWS به طور مداوم خدمات خود را برای پشتیبانی از تقریباً هر بار کاری ابری گسترش می دهد و اکنون بیش از 200 سرویس کاملاً برجسته برای محاسبه ، ذخیره سازی ، پایگاه داده ، شبکه ، تجزیه و تحلیل ، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی (AI) ، اینترنت اشیا (IoT) دارد. ، تلفن همراه ، امنیتی ، ترکیبی ، واقعیت مجازی و افزوده (VR و AR) ، رسانه ها ، و توسعه برنامه ها ، استقرار و مدیریت برنامه ها از 81 منطقه در دسترس در 25 منطقه جغرافیایی ، با برنامه های اعلام شده برای 21 منطقه دیگر در دسترس بودن و هفت منطقه دیگر AWS در استرالیا، هند، اندونزی، اسرائيل، اسپانیا، سوئیس، و امارات متحده عربی. میلیون ها مشتری – از جمله استارت آپ های با رشد سریع ، بزرگترین شرکت ها و آژانس های دولتی پیشرو – به AWS اعتماد دارند تا زیرساخت های خود را تأمین کنند ، چابک تر شوند و هزینه های کمتری داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد AWS ، به اینجا مراجعه کنید aws.amazon.com.

در باره آمازون

آمازون با چهار اصل هدایت می شود: وسواس مشتری به جای تمرکز بر رقبا ، علاقه به اختراع ، تعهد به برتری عملیاتی و تفکر طولانی مدت. آمازون تلاش می کند تا زمین باشد بیشترین مشتری مشتری محوری، بهترین کارفرمای زمین و زمین امن ترین مکان برای کار. نظرات مشتری ، خرید با یک کلیک ، توصیه های شخصی ، Prime ، Fulfillment by آمازون، AWS ، انتشار مستقیم کیندل، روشن شدن ، انتخاب شغل ، قرص آتش ، تلویزیون آتش ، آمازون اکو ، الکسا ، فناوری Just Walk Out ، استودیوی آمازون، و تعهد آب و هوا برخی از مواردی است که توسط آنها پیشگام شده است آمازون. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید amazon.com/ درباره وAmazonNews را دنبال کنید.

خط تلفن مدیا
Amazon-pr@amazon.com
www.amazon.com/pr

منبع: خدمات وب آمازون ، شرکتمنبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

78  +    =  79