0

Amazon Kids + & Moonbug امتیاز “Blippi” را گسترش می دهند – اخبار آمازون

بازدید 6


بلیپی

آمازون بچه ها + سری جدیدی را با بازی مجری کودکان سفارش داده است بلیپی.

Moonbug Entertainment در حال تولید سری جدید و طولانی مدت ، اپیزودیک است ، Treehouse Blippi، که به طور انحصاری در سرویس پخش جریانی آمازون + در یک تاریخ مشخص نشده هنوز به نمایش در می آید.

جریان Moonbug بلیپی این مجموعه یکی از محبوب ترین عناوین آن است که میانگین کانال کانال YouTube در آن ماهانه یک میلیارد بازدید است.

“در کمتر از یک سال ، ما به خانواده های سراسر دنیا قول خود را داده ایم: آوردن بلیپی به سیستم عامل های بیشتر ، با داستان های جدید ، و حتی محتوای عالی تر ، “گفت اندی ییتمن ، دکتر آمریکایی در Moonbug.

“کنجکاوی واگیر Blippi باعث می شود بچه ها در همه جا از یادگیری چیزهای جدید هیجان زده شوند و ما از فداکاری آمازون به برنامه نویسی بچه های آموزشی هیجان زده هستیم.”

“ما نمی توانیم منتظر بمانیم بلیپی طرفداران برای شناختن Treehouse Blippi و تجربه بلیپی آنها مانند هرگز دوست دارند. “، Veronica Pickett ، رئیس مجموعه اصلی Amazon Kids + اضافه کرد. “هیچ کس سرگرمی و آموزش را برای بچه ها مانند آمازون بچه ها + و دوست ما جمع نمی کند بلیپی. می دانیم که میلیون ها مشترک + آمازون Kids + این جدید را دوست دارند بلیپی ماجراهای.”منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  84  =  88