0

Allentown با پایانه مشکل دار کامیون آمازون در نزدیکی پارک باک بویل برخورد می کند – اخبار آمازون

بازدید 2


مقامات Allentown در حال مقابله با آنچه پارکینگ تریلر غیرقانونی کامیون غیرقانونی می دانند که به گفته ساکنان موجی از حوادث در محله ای در امتداد رودخانه Lehigh است.

ساکنان محله یامیلت گومز و لیندا وگا چهارشنبه شب به شورای شهر گفتند که آنها 250 امضا از مردم محلی جمع آوری کرده اند و خواستار آدرس شهر به یک انبار کامیون هستند که در 1 محل پمپ ظاهر شده است. آنها گفتند که کامیون ها روز و شب در پارکینگ ملک داخل و خارج می شوند و جاده های اطراف شهر برای حرکت ایمن 18 چرخ بسیار باریک است.

گومز گفت که او روز دوشنبه شاهد دو تصادف بوده که یک دکل بزرگ یک وسیله نقلیه را تشکیل داده است و وگا گفت که اتومبیل وی هنگام پارک در خیابان آسیب دیده است. بدتر از آن ، آنها گفتند ، این قسمت در خیابان مقابل پارک باک بویل است و کودکان و خانواده های محله در معرض خطر هستند.

“این کودکان در آنجا پایین می روند ، معمولاً توسط خودشان ، بدون همراه. دائماً بچه ها ، خانواده ها ، کالسکه ها. آنها در آنجا با این کامیون ها مرغ بازی می کنند. ”گفت وگا ، که همچنین یکی از اعضای هیئت مدیره مدرسه آلنتاون است.

شهردار ری اوکانل موافقت کرد و گفت که وی از این ملک بازدید کرده و وحشت زده از آنجا دور شده است. خیابان های باریک و شلوغ در بخش 1 نمی توانند تریلرهای 53 فوتی را تحمل کنند.

“نباید آنجا باشد. کسی قرار است به شدت آسیب ببیند و من دعا می کنم کودک نباشد. “اوکانل به شورای گفت.

مقامات شهری گفتند که صاحب ملک ، Penn Pump Place LLC ، با اجازه دادن به آمازون برای پارک تریلرهای خالی در سایت ، قانون منطقه بندی شهر را نقض می کند. تام ویلیامز ، معاون اجتماع و توسعه اقتصادی شهر ، گفت که این شهر با آمازون و پن پمپ در تماس بوده است تا وضعیت به سرعت پایان یابد.

ویلیامز درباره آمازون گفت: “آنها تصمیم گرفته اند مکان دیگری را پیدا کنند که بتواند از آن راحت تر باشد.” وی گفت که غول تجارت الکترونیکی در حال کار بر روی یک قرارداد در یک مکان جایگزین است.

ویلیامز گفت ، بخشی از مشکل این است که کامیون داران اغلب از مسیر مشخص شده کامیون در این منطقه چشم پوشی می کنند. تصور می شود تریلرهای تراکتور محدود به American Parkway و Gordon Street باشند. در عوض ، بسیاری سعی می کنند خیابان دوم و خیابان جلو را فشار دهند.

نه آمازون و نه پن پمپ چهارشنبه شب قابل دسترسی نیستند.

اعضای شورای سینتیا موتا و جوشوا سیگل از گومز و وگا به دلیل تجمع محله در عمل و جلب توجه این مشکل به تمجید از شهر. عضو شورا ، Ce-Ce Gerlach درخواست کرد شورا در جلسه بعدی خود به روزرسانی کند.

“این باید به زودی متوقف شود. خدای ناکرده یک فاجعه اتفاق می افتد. ”موتا گفت.

گومز و وگا پس از سخنرانی در شورا گفتند كه از دیدن شهر رو به افزایش تشویق شده اند ، اما سوال كردند كه چگونه می توان این وضعیت را مجاز دانست. آنها پرسیدند اگر پن پمپ قانون شهر را نقض می کند ، چرا این شهر آنها را به دلیل شکستن دستورالعمل مجازات نکرده است.

گومز گفت: “اگر هنوز کامیون ها را در آنجا می بینم ، می خواهم مرتباً برگردم و به آنها اجازه دهم تا در مورد آن چیزی بشنوند.”منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

  +  51  =  61