9 بهترین نرم افزار چت ویدیویی برای ارتباط بهتر


بهترین نرم افزار چت ویدیویی

آیا به دنبال بهترین نرم افزار چت ویدیویی هستید؟

ارتباطات برای هر مشاغل مهم است. نرم افزار چت تصویری به شما کمک می کند تا با اعضای تیم و مشتریان خود راحت تر ارتباط برقرار کنید.

با وجود بسیاری از راه حل های چت ویدیویی بصورت آنلاین ، انتخاب بهترین نرم افزار برای یک شرکت تازه کار یا کسب و کار کوچک آسان نیست.

به خصوص اگر 100٪ مطمئن نیستید که به دنبال چه ویژگی هایی می گردید.

هر نرم افزار تماس تصویری باید شامل یک گزینه اساسی ارتباطات رو در رو باشد (و اکثر آنها این کار را انجام می دهند). اما برای نیازهای منحصر به فرد مانند ضبط ویدئو ، اشتراک گذاری صفحه ، تماس گروهی و موارد دیگر ، باید راه حل مناسب را انتخاب کنید.

در این مقاله ، ما برخی از بهترین نرم افزارهای چت ویدیویی را به شما معرفی خواهیم کرد که به شما کمک می کند بهتر ارتباط برقرار کرده و تجارت خود را سریعتر توسعه دهید.

بیایید درست به لیست برویم.

بهترین نرم افزار چت ویدیویی برای ارتباط بهتر

1. RingCentral

حلقه مرکزی

حلقه مرکزی محبوب ترین نرم افزار چت ویدیویی برای برقراری ارتباط با تیم و مشتریان شما است. این گزینه با گزینه های مختلفی از جمله پیام ، فیلم ، تلفن و موارد دیگر همراه است.

با استفاده از یک سیستم سریع ، می توانید جلسات ویدیویی نامحدود و پیام تیمی را برای کار در همان پروژه ها انجام دهید. این برنامه همچنین برنامه ای را ارائه می دهد تا تمام ارتباطات شما را در یک مکان قرار دهد ، بنابراین هرگز چیزی را از دست نمی دهید.

RingCentral از ویژگی های ارتباطی بیشتری مانند مرکز تماس برای ایجاد روابط قوی با مشتریان برخوردار است. این به ساده سازی تعامل شما با مشتریان برای رشد تجارت شما کمک می کند.

امروز RingCentral را دریافت کنید!

2. GoToMeeting

GoToMeeting

GoToMeeting یک نرم افزار برتر چت تصویری برتر در بازار است. این برنامه دارای چندین ویژگی از جمله اشتراک صفحه ، تماس کنفرانسی ، کنفرانس ویدئویی ، کنفرانس موبایل ، ضبط جلسه و رونویسی است.

با استفاده از این ابزار آسان است که فقط با 1 کلیک جلسات با مشتریان و اعضای تیم را راه اندازی کنید. همچنین می توانید بدون درج کد پین به تماس ها پاسخ دهید.

این نرم افزار اتاق های جلسات شخصی ، کنفرانس های ویدئویی HD ، یک برنامه تلفن همراه ، یک تخته سفید مجازی ، ابزار طراحی و غیره را ارائه می دهد. همچنین به شما امکان می دهد کنترل را به اعضای دیگر تیم بسپارید و جلسات را به راحتی بر عهده بگیرید.

همین امروز GoToMeeting را دریافت کنید!

3. بزرگنمایی کنید

بزرگنمایی

بزرگنمایی یک نرم افزار چت تصویری رایگان برای استارتاپ ها و مشاغل کوچک است. این همچنین با یک راه حل حق بیمه برای شرکت ها ، بانک ها ، شرکت های امنیتی و افراد مالی ارائه می شود.

این ویژگی ها شامل جلسات تصویری و صوتی HD ، وبینارهای ویدئویی ، سیستم های تلفنی ، چت تیمی ، فضاهای کاری ، اتاق های خصوصی و موارد دیگر است. این نرم افزار به شما امکان می دهد جلسات را ضبط کرده و برای ذخیره بعداً آنها را ذخیره کنید.

بزرگنمایی به شما امکان می دهد تا کاربران صفحه های مشترک را برای کار با یکدیگر در پروژه های مشابه به اشتراک بگذارند. این برنامه دارای یک برنامه است که می توانید با بارگیری در رایانه خود به سرعت جلسات را با اعضای تیم و مشتریان خود شروع کنید.

امروز بزرگنمایی کنید!

4. تیم های مایکروسافت

تیم های مایکروسافت

تیم های مایکروسافت یک نرم افزار چت ویدیویی مدرن برای مشاغل و شرکتهای نوپا است. همراه با مجموعه کامل مایکروسافت ، شامل Word ، Excel ، PowerPoint و موارد دیگر.

به شما امکان می دهد با استفاده از Outlook ، Exchange و Teams با مشتریان و اعضای تیم ارتباط برقرار کنید. راه حل تیم ها آخرین نرم افزار کنفرانس ویدیویی ، نشست ویدیویی و مکالمه است.

همچنین می توانید از Microsoft Teams برای همکاری در پیام رسانی فوری ، جلسات آنلاین ، گپ های گروهی و موارد دیگر استفاده کنید. این رمزگذاری را برای جلوگیری از به اشتراک گذاری تصادفی ارتباطات شما ارائه می دهد.

امروز تیم های مایکروسافت را دریافت کنید!

5. Nextiva

Nextiva

Nextiva یک نرم افزار چت ویدیویی هوشمند و سیستم تلفنی برای مشاغل کوچک است. این گزینه دارای گزینه های ارتباطی مفیدی است ، از جمله متصدی خودکار ، انتقال تماس ، صف مکالمه ، ضبط تماس ، تماس تصویری HD ، کنفرانس ویدیویی و موارد دیگر.

از دیگر ویژگی های برتر آن می توان به تجزیه و تحلیل تماس برای نظارت بر آمار برای هر تماس ، مسیریابی تماس برای مدیریت صحیح همه تماس ها ، افزودنی های تلفن برای گرفتن شخص مناسب برای پاسخگویی به تماس و نگه داشتن موسیقی برای درگیر کردن مشتریان خود اشاره کرد.

به عنوان یک مالک مشاغل ، می توانید از امکان انتقال شماره برای تبدیل شماره محلی خود به شماره تلفن مشاغل یا تلفن رایگان استفاده کنید. به این ترتیب می توانید به راحتی به افراد بیشتری متصل شوید.

Nextiva را امروز دریافت کنید!

6. جلسه زوهو

جلسه زوهو

جلسه زوهو یک نرم افزار کنفرانس وب و گفتگوی ویدیویی برای جلسات آنلاین شماست. همچنین یک راه حل وبینار برای آموزش اعضای تیم و مشتریان در مورد محصولات شما ارائه می دهد.

راه حل جلسه برای همکاری با کارگران تیم از راه دور شما برای همکاری در یک پروژه ساخته شده است. این جلسات ایمن و بدون وقفه را ارائه می دهد که به شما کمک می کند تا به طریقی بهتر با تیم خود ارتباط برقرار کنید.

جلسه Zoho با ابزارهای تعاملی تعاملی ، ادغام های عمیق با سایر نرم افزارهای Zoho ، همکاری های شخص ثالث و موارد دیگر ارائه می شود. از ویژگی های مشترک می توان به اشتراک گذاری صفحه ، ضبط ، تعدیل جلسات و اشتراک اسناد در طول جلسات را نام برد.

امروز جلسه زوهو را دریافت کنید!

7. اسکایپ

اسکایپ

اسکایپ یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین نرم افزار چت ویدیویی در بازار است. به شما امکان می دهد تماس های ویدیویی و کنفرانس ها را با مخاطبین خود با 1 کلیک تنظیم کنید.

این نرم افزار برای بارگیری و راه اندازی در رایانه رایگان است. این تماس صوتی و تصویری HD ، تماس های یک به یک یا گروهی ، پیام رسانی هوشمند ، ضبط تماس ، زیرنویس زنده و موارد دیگر را ارائه می دهد.

اسکایپ برای مکالمات ایمن و حساس رمزگذاری پایان به انتها دارد. همچنین یک سرویس تلفنی برای تماس با کاربران آفلاین با نرخ مکالمه بین المللی فراهم می کند.

امروز اسکایپ را دریافت کنید!

8. Google Meet

Google Meet

Google Meet یک نرم افزار چت ویدیویی با استاندارد بالا توسط Google Workspace. این یک راه حل صحیح تماس ویدیویی در بازار برای برقراری ارتباط و برقراری ارتباط با هر کسی است.

بهترین قسمت در مورد این نرم افزار این است که به شما امکان دسترسی به همه برنامه های Google ، از جمله Google Calendar ، Google Forms ، Gmail و غیره را می دهد. با استفاده از این برنامه ها ، می توانید تماس های خود را مدیریت و ردیابی کنید ، جلسات خود را ثبت کنید ، دعوت نامه ارسال کنید و موارد دیگر.

Google Meet یک راه حل تماس ویدیویی آنلاین است که هیچ برنامه یا نرم افزاری قابل بارگیری ندارد. به صدها نفر از شرکت کنندگان اجازه می دهد تا به جلسه بپیوندند و طول جلسه می تواند تا 24 ساعت باشد.

امروز Google Meet را دریافت کنید!

9. جلسات اوما

جلسه اوما

جلسات اوما یک نرم افزار چت ویدئویی فوری برای جلسات و همکاری های آنلاین است. این کنفرانس ویدئویی ، تماس تصویری و سایر نرم افزارهای ارتباطی برای تعامل با تیم یا مشتریان شما را ارائه می دهد.

این برنامه هم برای کاربران Android و Mac برای پیوستن به جلسات دعوت شده توسط وب دارای یک برنامه است. همچنین می توانید بدون بارگیری برنامه ، از مرورگر خود برای ارتباط آنلاین با کاربران استفاده کنید.

برخلاف سایر نرم افزارها ، Ooma Meetings به هر دو طرف این امکان را می دهد تا صفحه نمایش خود را به طور همزمان به اشتراک بگذارند. این به مقایسه یادداشت ها ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات و کار روی پروژه های بزرگ بدون تأخیر کمک می کند.

امروز جلسات Ooma را دریافت کنید!

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین نرم افزار چت ویدیویی را برای ارتباط بهتر پیدا کنید.

همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را در این قسمت بررسی کنید بهترین نرم افزار مدیریت مشتری برای مشاغل کوچک.

این به مدیریت مشتریان بیشتر کمک می کند و می توانید با استفاده از نرم افزار چت ویدیویی تماس بگیرید تا درباره به روزرسانی ها ، جزئیات پروژه و موارد دیگر صحبت کنید.

منبع اصلی

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *