9 بهترین افزونه ثبت فعالیت برای ردیابی و ممیزی سایت وردپرس شما


آیا به دنبال بهترین افزونه ثبت فعالیت برای سایت وردپرس خود هستید؟

اگر وب سایتی را اجرا می کنید که برای دسترسی به آن نیاز به ورود به سیستم است ، می خواهید فعالیت آنها را پیگیری کنید. بسیاری از سایت های عضویت و فروشگاه های آنلاین برای جمع آوری اطلاعات بازدید کنندگان و نظارت بر اقدامات آنها ، به گزارش های امنیتی متکی هستند. آنها هر تغییری را که در یک وب سایت اتفاق می افتد ثبت می کنند ، بنابراین آسان است که در بالای فعالیت کاربر قرار بگیریم.

در این مقاله ، بهترین افزونه های ثبت فعالیت را که می توانید برای سایت وردپرس خود استفاده کنید ، مرور خواهیم کرد. اما در ابتدا ، بیایید مزایای استفاده از یکی را بررسی کنیم.

چرا باید از افزونه Activity Log در سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

دلایل زیادی وجود دارد که شما می توانید از یک افزونه ثبت فعالیت در سایت خود استفاده کنید. در اینجا 3 مورد برتر وجود دارد:

1. امنیت را بهبود ببخشید

افزونه های ثبت فعالیت به شما در بهبود امنیت سایت کمک می کنند. آنها می توانند حملات مضر ، حسابهای جعلی ، هرزنامه و حملات DDoS را شناسایی کنند.

2. فعالیت را نظارت کنید

چه شما اجرا کنید تجارت الکترونیک فروشگاه یا یک سکوی عضویت ، جمع آوری اطلاعات بازدیدکنندگان برای دیدن کارهایی که در سایت شما انجام می دهند بسیار مهم است. این شامل بارگیری دیجیتالی ، ورود به سیستم ، ایمیل و موارد دیگر است.

3. رفع اشکالات

اگر سایت شما خطایی را تجربه کرد ، باید علت را پیدا کنید و آن را برطرف کنید. اما با ثبت فعالیت در وب سایت خود ، می توانید به راحتی تشخیص دهید که چه اتفاقی در هنگام وقوع خطا رخ داده است.

اکنون که از مزایای داشتن یک افزونه ثبت فعالیت در وب سایت شما مطلع شدیم ، بیایید بهترین گزینه های موجود در بازار را بررسی کنیم.

افزونه های ثبت فعالیت برای وردپرس

1. گزارش فعالیت WP

گزارش فعالیت WP یک پلاگین گزارش فعالیت فعالیت وردپرس است که به شما کمک می کند تا تغییرات کاربر را ثبت کنید ، عیب یابی را ساده کنید و رفتار مشکوکی را پیدا کنید.

WP Activity Log به شما امکان می دهد یک گزارش دقیق از تمام کاربران و تغییرات شبکه خود داشته باشید. می توانید افزونه های شخص ثالث ، تغییرات پرونده و زیر تغییرات hood را ردیابی کنید. گزارش فعالیت شما کاملاً قابل تنظیم است ، بنابراین می توانید کنترل کنید آنچه را ردیابی می کنید.

حتی می توانید سطح جزئیات را پیکربندی کنید ، شناسه ها و مجوزهای رویداد را غیرفعال کنید و موارد دیگر.

همچنین می توانید هر زمان که بخواهید جلسات کاربر را خاتمه دهید که به طور خودکار کاربران را از سایت شما خارج می کند. با موتور گزارشگر WP Activity هر نوع گزارشی را که می خواهید از گزارش های خود ایجاد کنید. می توانید گزارش ها را به قالب HTML یا CSV صادر کنید.

امروز با ورود به سیستم فعالیت WP شروع کنید.

2. سوكوري

سوكوري

سوكوري بهترین است پلاگین امنیتی برای وردپرس این برنامه دارای ویژگی های قدرتمندی است که به شما کمک می کند تا از امنیت در سایت خود محافظت کنید و از آن حمله کنید.

ویژگی حسابرسی Sucuri به شما در مورد اقدامات کاربر در سایت شما می گوید ، از جمله:

  • تاریخ فعالیت
  • زمان فعالیت
  • آدرس IP مرتبط با فعالیت
  • نام کاربری مرتبط با فعالیت
  • شرح مختصری از فعالیت

این افزونه قدرتمند است و همچنین دارای ویژگی هایی مانند اسکن وب سایت ، محافظت از فایروال و DDoS ، حذف بدافزار ، اسکن هرزنامه SEO ، نظارت بر به روزرسانی سایت و موارد دیگر است.

Sucuri شما را از هرگونه تغییر در وب سایت شما آگاه می کند ، بنابراین آسان است که در بالای فعالیت خود قرار بگیرید. پست ها ، صفحات ، ورود کاربر و جلسات کاربر همه برای شما ثبت و پیگیری می شود.

امروز با سوکوری شروع کنید.

3. گزارش فعالیت

گزارش فعالیت گزینه جامع دیگری برای پلاگین ورود به سیستم است. مشاهده فعالیت در سایت مستقیماً از داشبورد وردپرس شما را آسان می کند.

همچنین تنظیم آن بسیار آسان است و درست خارج از جعبه کار می کند.

Activity Log پست ها ، پلاگین ها ، هک های احتمالی ، فعالیت مشکوک سرپرست ، تغییرات موضوع و موارد دیگر را ردیابی می کند. می توانید انواع اطلاعات از جمله پست ها ، صفحات ، انواع پست های سفارشی ، نظرات ، کاربران ، پلاگین ها ، گزینه های فروشگاه و موارد دیگر را ثبت کنید.

با استفاده از این افزونه می توانید اعلان های ایمیل را برای هشدارهای کاربر ارسال کنید و از ابزار صادرات اطلاعات شخصی آن برای صادر کردن گزارش ها به قالب CSV استفاده کنید. این منجر به انطباق بهتر با GDPR می شود.

امروز با ActivityLog شروع کنید.

4. تاریخچه ساده

تاریخ ساده یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد فعالیت سایت خود را وارد کنید. این شامل صفحات ، پست ها ، نظرات ، ویرایش صفحه ، ابزارک ها ، جلسات ورود به سیستم ، تغییرات موضوع و موارد دیگر است.

تاریخچه ساده با پشتیبانی داخلی برای بسیاری از پلاگین ها از جمله JetPack ، Advanced Custom Fields ، Beaver Builder ، Redirection ، Limit Login Adventures و سایر موارد همراه است.

همچنین RSS دارای تغییرات تغذیه ای است ، بنابراین می توانید هرگونه تغییر ایجاد شده از طریق RSS خوان در تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا دسک تاپ خود را پیگیری کنید. اگر افراد زیادی می توانند محتوای وب سایت شما را ویرایش کنند ، این ویژگی خوبی برای داشتن آن است.

امروز با Simple History شروع کنید.

5. گزارش فعالیت کاربر

گزارش فعالیت کاربر یک راه حل ساده برای ورود به سیستم و نظارت بر فعالیت وب سایت شماست. ردیابی تغییرات سایت از جمله محتوای آن ، کاربران ، رسانه و تنظیمات آن آسان است.

ورود به سیستم فعالیت کاربر با پشتیبانی اضافه شده از افزونه های معروف مانند بارگیری آسان دیجیتال ، زمینه سفارشی پیشرفته ، فرم های جاذبه ، تعویض کاربر ، ووکامرس ، Yoast SEO و موارد دیگر.

به روزرسانی به اشتراک Pro شما امکان دسترسی به تنظیمات قلاب ، گزینه های مرتب سازی ، امنیت رمز عبور ، گزارش های صادراتی ، گزارش های حذف شده ، گزارش های رویداد سفارشی و موارد دیگر را فراهم می کند.

امروز با ورود به سیستم فعالیت کاربر شروع کنید.

6. WP Mail SMTP

WP نامه SMTP

WP نامه SMTP یک افزونه تحویل ایمیل است که اطمینان می دهد ایمیل های شما با موفقیت در صندوق های ورودی کاربران قرار می گیرند.

اگر سایت شما به کاربران نیاز دارد که وارد سیستم شوند یا اطلاعات خود را ثبت کنند ، به یک پلاگین ایمیل معتبر نیاز دارید که تغییرات ایمیل ، ایمیل های عضویت ، سفارشات ، رسیدها ، درخواست های تنظیم مجدد رمز عبور و سایر موارد را ارسال می کند. این یک گزارش دقیق ایمیل را نگه می دارد ، بنابراین ردیابی محتوای ایمیل شما آسان است.

WP Mail SMTP با افزونه ها و سیستم عامل های معروف مانند Amazon SES ، Outlook ، GSuite ، SendGrid و موارد دیگر ادغام می شود. این بدان معناست که کار با آنچه در حال حاضر دارید تضمین شده است.

امروز با WP Mail SMTP شروع کنید.

7. ورود به سیستم خطا

مانیتور ورود خطا یک افزونه ساده وردپرس است که می توانید برای نظارت بر فعالیت سایت از آن استفاده کنید.

این افزونه برای عیب یابی خطاهای PHP کار می کند و برای شناسایی این خطاها از ویژگی خطای گزارشگری خود استفاده می کند. این به طور خودکار محل ورود خطا را شناسایی می کند ، نحوه پیکربندی ثبت خطای PHP را توضیح می دهد ، پرونده ورود به سیستم را پاک می کند و موارد دیگر.

Monitor Error Log Monitor به عنوان یک ابزارک داشبورد ارائه می شود تا بتوانید به راحتی از داشبورد وردپرس خود به پرونده ها و فعالیت های ثبت شده خود دسترسی پیدا کنید. اعلان های ایمیل مربوط به خطاهای ثبت شده را برای شما ارسال می کند.

به این ترتیب ، به راحتی می توانید مشکل را به محض بروز پیدا کرده و برطرف کنید.

امروز با Error Log Monitor شروع کنید.

8. جریان دهید

پخش جریانی یکی دیگر از افزونه های ثبت فعالیت است که می تواند به شما در نظارت بر فعالیت سایت و بازدیدکنندگان کمک کند.

Stream همراه با ردیابی داخلی برای اقدامات اصلی مانند پست ها ، صفحات ، نظرات ، موضوعات ، پلاگین ها ، دسته ها ، تنظیمات ، برچسب ها ، دسته ها و موارد دیگر است. با افزونه های شخص ثالث از جمله WooCommerce ، Yoast SEO ، BuddyPress ، Easy Digital Downloads ، Gravity Forms ، Jetpack و موارد دیگر ادغام می شود.

این پلاگین همچنین با یک نمایش چند سایته از تمام سوابق فعالیت در یک شبکه ، به روزرسانی های مستقیم فعالیت کاربر ، صادرات به فایل CSV یا JSON و دستور WP-CLI برای جستجوی سوابق ارائه می شود.

امروز با جریان شروع کنید.

9. ردیابی فعالیت کاربر و ورود به سیستم

پیگیری فعالیت کاربر و ورود به سیستم یک پلاگین ورود به سیستم رایگان است که همراه با ویژگی های اساسی لازم برای نظارت بر فعالیت سایت شماست. این به خصوص برای کسانی که WooCommerce یا سایت های عضویت را اجرا می کنند مفید است.

این افزونه کاربران را به سیستم وارد می کند یا نمی کند ، بنابراین شما دقیق تر می توانید از افرادی که از سایت شما استفاده می کنند ، مطلع شوید. شما می توانید بازدید از صفحه ، مدت زمان بازدید را ردیابی کنید و عوامل محرک را مانند کلیک روی یک دکمه و بارگیری PDF تنظیم کنید.

شروع به کار کنید با استفاده از پیگیری فعالیت و ورود به سیستم امروز.

و آنجا آن را دارید! اینها بهترین افزونه های ثبت فعالیت هستند که می توانید برای وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

امیدواریم از این مقاله لذت برده باشید. اگر چنین است ، در صورت تمایل لیست منابع ما را در اینجا ببینید افزونه های برتر وردپرس.

این منبع بهترین پلاگین های موجود در بازار را خراب می کند تا بتوانید پلاگین های مناسب سایت وردپرس خود را انتخاب کنید.

منبع اصلی

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *