0

9 افزونه بهترین رتبه بندی ستاره در وردپرس برای تقویت تصویر نام تجاری

بازدید 16


آیا به دنبال بهترین پلاگین های رتبه بندی ستاره برای وردپرس هستید؟

رتبه بندی ستاره اطمینان خاطر به مشتریان جدید است که محصولات / خدمات شما توسط افراد اصیل پسندیده می شوند. اعتماد آنها را جلب می کند بنابراین احتمال خرید از وب سایت شما بیشتر است. این امر همچنین باعث بهبود حضور اجتماعی برند شما در صنعت می شود.

وردپرس با سیستم درجه بندی ستاره داخلی همراه نیست. برای افزودن رتبه بندی و بررسی مشتری به سایت خود ، باید از یک افزونه شخص ثالث استفاده کنید.

چندین پلاگین درجه بندی ستاره در بازار وجود دارد. هر افزونه ممکن است سبک و طرحی متفاوت ارائه دهد که شامل رتبه بندی مشتری در وردپرس باشد.

در این مقاله ، ما بهترین افزونه های رتبه بندی ستاره را در وردپرس به اشتراک خواهیم گذاشت تا تصویر برند شما را تقویت کند.

بیایید مستقیم به لیست شیرجه برویم!

بهترین پلاگین های رتبه بندی ستاره برای وردپرس

1. WPForms

WPForms بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس - معاملات جمعه سیاه

فرم های WP بهترین افزونه فرم تماس با وردپرس است. همراه با سازنده کشیدن و رها کردن به فرم تماس ایجاد کنید یا فرم های دیگر به سایت شما فقط با چند کلیک.

این یک ویژگی درجه بندی ستاره را فراهم می کند که می توانید آن را در فرم تماس یا فرم توصیف اضافه کنید. کاربران می توانند به راحتی رتبه بندی و بررسی را در کنار توصیفات خود ارسال کنند.

با سایر ویژگی های مفید مانند یک ظاهر طراحی شده سفارشی ، الگوهای فرم ، اعلان ها و مدیریت ورود ، جمع آوری رتبه بندی ستاره ها و نمایش آنها در وب سایت خود برای جذب بازدیدکنندگان جدید آسان تر است.

امروز پلاگین های WPForms را دریافت کنید!

2. فید نظرات اجتماعی فیس بوک

خوراک نظرات اجتماعی فیس بوک Smash Balloon

خوراک نظرات اجتماعی فیس بوک یک پلاگین درجه یک امتیاز برتر توسط Smash Balloon است. این امکان را به شما می دهد تا نظرات مشتریان را از صفحه مشاغل فیس بوک خود به وب سایت خود نمایش دهید.

می توانید بررسی کنید که به بازدیدکنندگان وب سایت خود نشان دهد. این بدان معنی است که شما می توانید نظرات منفی را پنهان کنید و فقط توصیه های مثبت را نشان دهید.

این برنامه از کد کوتاه برای افزودن خوراک فیس بوک و بررسی ها در وردپرس پشتیبانی می کند. می توانید کد کوتاه را به صفحات خود اضافه کرده و برای نمایش آسان رتبه های ستاره پست کنید.

پلاگین Feed Facebook Feed Social را امروز دریافت کنید!

3. به پست من امتیاز دهید

به پست من امتیاز دهید

به پست من امتیاز دهید یک افزونه رایگان رتبه بندی ستاره وردپرس است. به شما این امکان را می دهد تا بازدید کنندگان شما به پست ها و صفحات وب سایت شما امتیاز دهند.

می توانید ابزارک های رتبه بندی سفارشی ایجاد کنید تا به سایت خود اضافه کنید. این همچنین به مشتریان و بازدید کنندگان وب سایت اجازه می دهد تا پس از انتشار رتبه ها و بررسی های خود ، بازخورد خصوصی برای شما ارسال کنند.

این یک پلاگین سبک است و پس از نصب به طور خودکار رتبه بندی ستاره را به سایت شما اضافه می کند. با یک بخش آمار دقیق ، می توانید نظارت کنید که کدام صفحه یا پست بیشترین رای را دارد. این آمار همچنین میانگین رتبه بندی و سایر تحلیل ها را نشان می دهد.

امروز افزونه Rate My Post را دریافت کنید!

4. بررسی سایت

بررسیهای سایت

بررسیهای سایت یک افزونه رایگان وردپرس برای جمع آوری نظرات مشتریان مشابه Yelp یا TripAdvisor است. به شما اجازه می دهد مشتریان رتبه بندی 1-5 ستاره را با بررسی در وب سایت شما ارائه دهند.

این پلاگین از بلوک های سفارشی ، کد کوتاه ، ابزارک ها و مستندات کامل برای نمایش بررسی ها در صفحات یا پست های شما پشتیبانی می کند. همچنین می توانید نظرات برتر خود را انتخاب کرده و در قسمت جلوی وب سایت خود نمایش دهید.

برای هر مرور جدید ، می توانید قبل از انتشار آن را تأیید کنید. همچنین می توانید از بازدیدکنندگان بخواهید برای نوشتن یک مرور وارد سیستم شوند و اعلان ها را برای ارسال های جدید تنظیم کنند.

امروز افزونه بررسی سایت را دریافت کنید!

5. توصیفات آسان

توصیفات آسان

توصیفات آسان یک افزونه رایگان و مدرن وردپرس و رتبه بندی ستاره است. به شما امکان می دهد به عنوان یک ابزارک ، بخش توصیفات را به نوار کناری وب سایت خود اضافه کنید.

شما می توانید همه توصیفات را نمایش دهید ، توصیفات تصادفی را انتخاب کنید ، نمایش اسلایدی را نمایش دهید و موارد دیگر. به شما اجازه می دهد با استفاده از کد کوتاه ، توصیفات را در صفحات و پست های خود نشان دهید.

توصیفات از تصاویر پشتیبانی می کند و عکس نویسنده را نمایش می دهد. این گواهی ها به زیبایی در نتایج جستجو ظاهر می شوند تا محصولات شما قابل ارائه شوند.

امروز افزونه Easy Testimonials را دریافت کنید!

6. بررسیهای مشتری WP

نظرات مشتری WP

نظرات مشتری WP یک افزونه رایگان امتیاز و نظرات ایجاد شده توسط وردپرس است. به شما امکان می دهد یک صفحه سفارشی در وبلاگ خود برای جمع آوری توصیفات ، نظرات و رتبه ها ایجاد کنید.

این افزونه برای افزودن قابلیت چند سایته با منابع شخص ثالث محبوب سازگار است. همچنین با پلاگین های ضد هرزنامه متصل می شود تا از ارسال نظر هرزنامه ها جلوگیری شود.

برای نمایش نظرات مثبت در سایت خود می توانید بررسی ها و ارسال ها را مدیریت کنید. این به طور خودکار رتبه بندی و بررسی را برای بازدیدکنندگان قابل نمایش می کند.

امروز افزونه WP Customer Reviews را دریافت کنید!

7. YITH WooCommerce بررسیهای پیشرفته

بررسی Yo Woocommerce

نظرات پیشرفته YITH WooCommerce یکی دیگر از افزونه های رایگان بررسی وردپرس و رتبه بندی ستاره است. به شما امکان می دهد یک جدول هیستوگرام به بررسی محصولات خود اضافه کنید.

این امکان را به کاربران می دهد تا عکس ها را با بررسی های خود پیوست کنند. سیستم بررسی پیشرفته به شما امکان می دهد پرطرفدارترین محصولات را در صفحه اصلی وب سایت خود نمایش دهید.

می توانید بررسی های استاندارد را به قالب جدید افزونه تبدیل کنید ، قطعه های غنی را به نظرات اضافه کنید ، به مشتریان اجازه دهید برای بررسی محصول عنوان بنویسند و موارد دیگر. سفارشی کردن ظاهر و احساس نظرات آسان تر است تا کاربران بیشتری را در وب سایت خود جذب کنید.

همین امروز پلاگین YITH WooCommerce Review پیشرفته را دریافت کنید!

8. WP Product Review Lite

WP Product Review Lite

WP Product Review Lite یک افزونه رایگان بررسی وردپرس است. به شما امکان می دهد صفحات و پست های وردپرس خود را تنها با چند کلیک به بررسی محصولات تبدیل کنید.

برای جلب توجه بازدیدکنندگان ، می توانید با رتبه بندی ستاره ها ، بررسی های سفارشی و زیبایی از محصولات ایجاد کنید. این بررسی ها می تواند براساس تجربیات شخصی شما در مورد محصولاتی باشد که بررسی می کنید.

این امکان را به شما می دهد تا بررسی محصولات را برای افزودن رنگ ، یک ظاهر طراحی ، چیدمان و موارد دیگر سفارشی کنید. همچنین می توانید گزینه های بررسی کاربر را در بخش نظرات وردپرس اضافه کنید تا به بازدیدکنندگان اجازه دهد نظرات خود را به اشتراک بگذارند.

امروز افزونه WP Product Review Lite را دریافت کنید!

9. OptinMonster

بهترین افزونه بهینه سازی تبدیل OptinMonster

OptinMonster بهترین افزونه تولید سرب و بهینه سازی تبدیل در بازار است. همراه با الگوها و ایده های قدرتمند کمپین برای تولید هدایت های جدید و رونق کسب و کار شماست.

با پیشرفته ترین Exit-Intent® فناوری ، شما می توانید پنجره های بازشو و جذاب را برای کاربران قبل از ترک سایت خود نمایش دهید. می توانید رتبه بندی ستاره ، بررسی ، توصیفات مشتری و موارد دیگر را در پنجره های بازشو قرار دهید.

و با قوانین قدرتمند هدف گیری شما ، می توانید رتبه بندی بررسی 5 ستاره خود را به افراد مناسب ، در مکان های مناسب و دقیقاً در زمان مناسب سفر مشتری خود نشان دهید.

این امر باعث ایجاد اعتماد به مشتری می شود و حتی تبدیل شما را بالاتر می برد.

OptinMonster با افزونه های محبوب وردپرس سازگار است تا ویژگی های بیشتری به مبارزات پنجره ای شما اضافه کند. این به بازدیدکنندگان و مشترکان جدید وب سایت شما کمک می کند. بازدید کنندگان بیشتر برابر با تجارت بیشتر است!

امروز افزونه OptinMonster را دریافت کنید!

همین. امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بهترین افزونه های رتبه بندی ستاره را در وردپرس پیدا کنید تا تصویر برند خود را تقویت کنید.

همچنین ممکن است بخواهید راهنمای ما را بررسی کنید نحوه ایجاد صفحه پرداخت سفارشی در ووکامرس.

به این ترتیب ، می توانید صفحه پرداخت ووکامرس را سفارشی کنید تا رتبه ها و بررسی ها را به عنوان اثبات اجتماعی اضافه کنید تا صندوق های موفق تر را بدست آورید.

پست 9 افزونه بهترین رتبه بندی ستاره در وردپرس برای تقویت تصویر نام تجاری اولین بار در ظاهر شد IsItWP – ردیاب تم رایگان وردپرس.منبع اصلی

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

83  +    =  91